Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

Kíváncsi vagyok a 3D effekt könnyíteni fogja-e ezeket az ugrásokat, vagy inkább zavaró lesz. Galaxy-ban nagyon jól rá lehet érezni, hogy pontosan hova is fog érkezni Mario, remélem itt is így lesz.

A Slime draws near! Command?

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez biztos kegyetlen jó lesz :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Kanczy


Kanczy
veterán

A Mario 64 még mindig a legjobb játék valaha, úgyhogy új Mario játéknál mindig szomorúsággal tölt el, hogy nincsenek Nintendo konzoljaim :O

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4) Sirandrish válasza Kanczy (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

120csillaggal csak emulatoron tudtam végigvinni a quick save segítségével..
N64en 100 csillagot sem tudtam összeszedni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) adalbert1


adalbert1
veterán

Nekem még mindig jobban tetszenek a 2D-s részek, de lehet hogy megbarátkozom majd az újakkal is, csak először újra be kellene szereznem egy DS-t, illetve most már 3DS-t. Apropó, tudja valaki hogy mikor jön az új változata? Csak mert mintha az rémlene hogy volt szó két analóg karos új változatról is...

(#6) ldave válasza adalbert1 (#5) üzenetére


ldave
félisten

Hát a DS és a DS lite között kicsivel több, mint 1 év telt el, szóval még nem éppen aktuális az új kiadás. Ezért vagyok meglőve én is kicsit, mert most már tényleg elkezdtek, elkezdenek érkezni az "normális" játékok a gépre, ez a fehér kiadás meg tetszik is nagyon.

A Slime draws near! Command?

(#7) ladlac válasza adalbert1 (#5) üzenetére


ladlac
tag

Dettó így vagyok én is, az oldalra scrollozós Mariot szeretem. De azt nagyon. :) A két analógkaros változatot szintén várom, addig nem is tervezem, hogy lecserélem a DS-t (ami mondjuk legalább fél éve be sem volt kapcsolva :( ). Ez a fehér meg brutál jó, most is az van. Kár, hogy limitált.

(#8) ldave válasza ladlac (#7) üzenetére


ldave
félisten

Lehet megveszem ezt most, aztán ha jön redesign, akkor túladok rajta és veszek egy újat :)

A Slime draws near! Command?

(#9) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Hatalmas game, szívesen kipróbálnám! Kicsit emlékeztet a n64 debütálásakor átérzett élményekhez amit látok.. Nagyon szeretném.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#10) kovsol


kovsol
titán

az a gond nekem ezekkel a 3D -s verziókkal, hogy videón nagyon tetszik, de játszva ki tud idegelni nagyon :B

May the Force be with you!

(#11) Sirandrish válasza kovsol (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tapasztalatból mondom, (Mario64, Mario Sunshine) hogy csak akkor idegőrlők ezek ha a maximumra törekszel..120csillag vagy 120shine ugye a fennt említett Mariokban...viszont már 70el is végig lehet vinni.
Ha neked elég 70-90 akkor szerintem baromi szórakoztató..ha a maximumot akarod...akkor véged :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) kovsol válasza Sirandrish (#11) üzenetére


kovsol
titán

én mondjuk mindig minden össze akartam gyűjteni, de lehet saját érdekemben le fogok szokni erről :D

May the Force be with you!

(#13) Sirandrish válasza kovsol (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is...aztán a 3. agyvérzés és 4. szívroham után már nem is akartam annyira :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

A Nintendo 64-es változatban szerintem az órás pálya volt a legkeményebb.
Ott állandóan sikerült leesnem emlékszem már forrt a fejem mire meglett végül a 120 csillag... :W

(#15) ldave


ldave
félisten

(de jó, ez lett az eddigi legolvasottabb hírem :) )

A Slime draws near! Command?

(#16) adalbert1 válasza ldave (#6) üzenetére


adalbert1
veterán

+ladlac is:
Akkor ha jól számolom egy 4-5 hónap múlva jönnie kellene az újnak, én biztos megvárom azt (főleg hogy most PSP-t akarok majd venni), annyira nem sürget a dolog. A játékoknak meg szerencsére nincs szavatossága, egy jó cím azért 1-2 év elteltével is jó, leginkább az a veszély fenyeget hogy játszol egy még jobbal ami ugyan utána jött ki, de ezek után az előző gyengébb lesz. Illetve ami nem tetszik, hogy pár játékot egyszerűen lehetetlen megjelenés után pár évvel beszerezni, talán nem gyártanak eleget belőle? Vagy a kiadónak nem kell a pénz? :F

(#17) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

ez egy baromi jó kis mariónak néz ki. berobban 3ds-re is elér szépen.
a skyward meg ez egyszerre jelenik meg. nintendo alig fog szakítani.. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#18) Sirandrish válasza Kvelstadt (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Be is jelentik hogy kiszállnak a piacról és nyaralnak életük végéig :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) Kvelstadt válasza Sirandrish (#18) üzenetére


Kvelstadt
veterán

de dubai elmehet a pálma szigetével ahhoz képest amit ezek megépittethetnek.. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#20) Sirandrish válasza Kvelstadt (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

Építenek egy Nintendo jelet a tenger közepébe aranyból :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) Kvelstadt válasza Sirandrish (#20) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ha nem akarják mindet elkölteni.. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#22) Sirandrish válasza Kvelstadt (#21) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát azért kell még lé életük hátralévő részére... ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

ezt el kell mondanom,azt hittem hogy már az összes chuck norris viccet hallottam de ez... : Chuck norris végig vitte a mariot...balra... :DD

(#24) Kvelstadt válasza WhiteWalker (#23) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ezt ismerem. de mikor haver bedobta meló közbe a fáé műszakot ezen röhögtem :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#25) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Super Mario baleset. :DDD

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#26) Sirandrish válasza SenorGrande (#25) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem elég hogy eltaknyol még ki is figurázzák...szegéény ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.