Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

eléggé zavaros. Raklap mint valós fa raklap vagy ezt h érted?

(#2) Samus


Samus
addikt

Illetőleg kitől rendeltél? Mit rendeltél? Mit kaptál helyette? Nem igazán tiszta a dolog...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) Keiichii83


Keiichii83
csendes tag

Jó lenne némileg több infó, mert így csak fél story .
Amugy igen. Vannak ilyenek. Nagyon nagyon meg kell fontolni mit hol rendel meg az ember.
Nálam az a eljárás, hogy valamit valahonnan rendelni akarok, akkor Név-boltnév-futárszolgálat neve beír Gugliba ( mert a barátunk), és olvas. Mit hallani róla. Szinte Minden csalóról van valami a neten.
Járj nyitott szemmel. Várjuk a teljesebb story-t :)

(#4) bullseye


bullseye
addikt

1. Nem annak van igaza, aki CAPS LOCKban ír. Annak van igaza, akinek igaza van.
2. Nem értem a szövegből, mit rendeltél, mit kaptál, mi a bajod pontosan
3. Mindegy mit fogadtál el, ha neten rendeltél, 8 napon belül visszaküldheted, és 30 napon belül vissza kell fizetniük a pénzt (az utaztatás költsége a tied lesz, és ha megrongálódott a termék, azért levonhatnak, érdemes lefotózni, vagy személyesen átadni.)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

webshopnál pár napig van elállási jogod, írd meg nekik, hogy elálltál a vételtől, és küldd vissza az árut.
kötelesek fizetni, téged csak a visszáru postaköltsége terhel.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) Tuja1


Tuja1
aktív tag

Ezt a zagyvaságot..... :F

A kedves vásárló, megnézni mit vesz át egyáltalán? Két web Shop-ból vásároltam eddig.
A termék MINDIG gyári csomagolásban érkezett, + a számlán is fel van tüntetve a termék pontos neve, típusa..... ha bármelyiken nem az általam rendelt termék megnevezése található, feltenném a kérdést:
(akárcsak ezzel a témával kapcsolatban)............................mi $z@r ez?

Mindenkinek megvan a maga keresztje.................csak van aki fel is mászik rá! •°°•. Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak.,.•°°•.

(#7) kali


kali
legenda

csak tippelek; link
érdekes üzleti feltételeik vannak; link
elállás? visszaküldeni bármit is?
adott címen nagyon sok csaló cég tanyázott már - papíron -, de a valóságban elérhetetlenek, a google és társai sok kézbesíthetetlen határozatot kidob, és még számtalan érdekességet!
igaz, nem is tudom elképzelni, hogy aki ilyen irreálisan olcsó áron akar rendelni bármit is, az mit vár...

(#8) Samus válasza kali (#7) üzenetére


Samus
addikt

Galaxy SIII 40k? Mindjárt veszek vagy ötöt...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) westcoastog válasza kali (#7) üzenetére


westcoastog
veterán

Nagyon igényes oldal, html-ben 5perc. :DDD

(#10) DeFranco


DeFranco
nagyúr

(#11) Def26 válasza DeFranco (#10) üzenetére


Def26
félisten

Ez volt az, csak eléggé széthullott a csávó. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) Samus


Samus
addikt

Öhm...Biztos beragadt a CapsLock, és a helyesírás ellenőrző is nyugdíjba vonult. Nem tudom, ki hogy van vele, de engem borzasztóan zavar, hogy sokan nem törődnek azzal, hogy néz ki, amit írnak.

Mellesleg ez Tékozló Homár Blog-ra való, meg fogyasztóvédelemre, bár ha elvileg ki sem fizette, akkor nem értem, mire a nagy felháborodás. Illetve azt a videófelvételt is megnézném a csomag kibontásáról :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) westcoastog válasza Def26 (#11) üzenetére


westcoastog
veterán

Úgy látom az úrnak beragadt a capslock. :DDD

(#14) Иван válasza DeFranco (#10) üzenetére


Иван
őstag

"AZ EREDETI ÁR TÖREDÉKÉ ÉR "

Valahol itt meghalt a magyar nyelv egy darabja.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#15) westcoastog válasza Иван (#14) üzenetére


westcoastog
veterán

Ez jó. :DDD

(#16) DeFranco válasza Иван (#14) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nogyon SALYNÁJJUK (rekveszkát in pieces)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.