Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Jesszus, hova süllyed már ez a játék? :(

(#2) Croissant


Croissant
aktív tag

A legújabb részt elég egy az egyben portolni.

(#3) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ha hozza a RR3-at, nekem jöhet :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) fabokf válasza - = Zk = - (#3) üzenetére


fabokf
tag

Áh, ilyen elvárásaid ne is legyenek :D Sikerült felraknom a kipróbálható nyílt bétáját, és ugyan van egy hangulata meg annyira grafikailag se rossz(szokás szerint az autók néznek ki jól, a környezet meg csak elmegy) de ha csak a játékmenetet nézném, 5 perc alatt kukáztam volna....szimpla "egyérintős" cucc, a kék kapunál idöben bökve jól váltasz, a pirosnál meg nyomva kell tartani, amíg a zöldig ér (fékezés, majd gázadás szerepkör)...más dolgod nincs is, az autót közvetlenül nem irányíthatod :( alig hajszálnyival jobb csak a Forza Streetnél...

(#5) homerhamm


homerhamm
addikt

Én utálom a mobilos versenyzős játékokat, az összesnek borzaztó az irányítása, szerintem ezeket nem teljesen mobilra találták ki, ezek úgy működnének úgy ha rákötnénk egy kontrollert. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#6) #40047616


#40047616
törölt tag

A Project Cars név meggyalázása ez a valami. :F

(#7) exedoc


exedoc
senior tag

Hát ezért kellett szanaszét butítani, hogy könnyebb legyen portolni mobilra. Istenem..

(#8) homerhamm


homerhamm
addikt

Ezt a fost. 8 percig bírtam.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.