Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) nkmedve válasza Apollyon (#20) üzenetére


nkmedve
őstag

"Mass Effectnél nem a fejlesztőgárda szapulása ment, hanem az EA Games-é, az rombolta le a sorozatot."

Lehet ez volt a cél, de akkor nagyon félrement a dolog. Az EA-t hidegen hagyta az egész, csak számolták a pénzt mint általában, a Bioware pedig belerokkant. Kb. az EA volt az egyetlen fél amelyik csak nyert az egészen. Szerintem nem ártana az ilyen megfélemlítési/bullying stratégiákat újragondolni a jövőben, mert a játékosok látszólag nagyon nem látnak bele egy cég működésébe, vagy a stúdió-kiadó kapcsolatába.

"Ha elkérsz 60 eurót/dollárt egy játékért, az olyan is legyen, pláne közel egy éves késve kiadás után."

Ezt most úgy írod mintha ritkaság lenne a 60 eurós ár egy játéknál. A CP2077 az összes hibája ellenére valamit ad ezért az összegért, ellentétben sok szeméttel ami hasonló áron jön.
De amint már mondtam, ha nem tetszik valami akkor nem veszed meg, vagy megvárod amig alacsonyabb áron adják. A bevételkiesés és a gyengébb értékelés bőven elég nyomás egy stúdióra, hogy következőben próbálják meg összeszedni magukat. Ami viszont a CDPR ellen folyok mostanában (perekkel való fenyegetés, egy halom támadás, stb.) kb. csak arra jó, hogy minden jobb fejlesztő/művész fejvesztve meneküljön onnan, ami a jövőbeli projekteket is halálra ítéli.
Szerencsére nem vagyok nagy Witcher rajongó, úgyhogy nem érint annyira a dolog, de a rajongóknak remélem nem fog túl rosszul esni, ha a W4-en majd egy halom újonc fog dolgozni (és kapunk egy középszerű folytatást), mert valószínűleg az lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.