Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) papi77


papi77
addikt

Itt nálunk lesz az 200K is... :)

Az első: NOKIA 1611

(#2) Jadro


Jadro
veterán

Első körben tuti lesz 180. Kíváncsian várom.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#3) legiaap válasza papi77 (#1) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem hiszem, hogy ilyen magas lesz majd az ára.
Az a 150 000 amit írtak az elég reálisnak tűnik.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4) AS válasza legiaap (#3) üzenetére


AS
félisten

De igen, az EURO miatt... lehet 200 is....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) Dare2Live válasza AS (#4) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ilyen alapon aztán bármi lehet.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6) hdman


hdman
őstag

komoly telefon,komoly áron....

Sopron city :)

(#7) legiaap válasza AS (#4) üzenetére


legiaap
nagyúr

Március végéig van még két hónap. Az alatt azért javulni fog a "forint-euro kapcsolat"

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#8) Magnum_


Magnum_
nagyúr

120000froncsiért bevállalnám, komolyan, de többért nem tudnám, pedig elfogadnám. bizok egy olcsobb E variánsban.

I humbly and respectfully decline™

(#9) fateless


fateless
veterán

Nekem így első olvasatra úgy tűnik, mint egy bill-lel és nagyobb érzékelővel feltupírozott 5800.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10) dedike


dedike
addikt

Jó lesz ez a telefon, tuti! :K
De az ára....az eléggé szörnyen hangzik....de...hátha a válság megoldja, s kénytelenek lesznek olcsóbban is odaadni... :D

Jó szerencsét!

(#11) AMD Power


AMD Power
titán

Én sokat várok tőle. Az N96 csúfos bukása után remélem jó lesz.

(#12) plus44


plus44
veterán

basszus ez mondjuk tényleg drága, de hát ez elég komoly telónak néz ki, reméljük az is lesz!!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14) Typhoon47 válasza Tacchini (#13) üzenetére


Typhoon47
őstag

Ezek a nagy szavak jellemzik leginkább az N96-ot már megbocsáss.
Anyagminőség még egyáltalán nem biztos :U
Mellesleg csak annyira várjuk amennyire beharangozzák ;)

"Education is important but big biceps are importanter"

(#16) Lirion


Lirion
addikt

Pedig ez az n97 nem egy nagy durranás, nem tudom, miért van mindenki oda érte.. egyáltalán nem kimagasló a tudása.

(#17) #16820480


#16820480
törölt tag

a tudásával nincs baj szerintem, inkább az a probléma, hogy innováció nincs benne semmi. mondjuk ugyan ez mondható el a HTC sokadik majdnem azonos tudású pda-telefonja. két út volt a finneknek, hogy hogyan valósítják meg az érintőképernyőt: az egyik ezek közül az, hogy teljesen újat csinálnak, és megpróbálnak valami forradalmit. ők a másikat választották, a biztonság, kompatibilitás felé léptek, de előjött ennek a mellékhatása: az unalmasság.

(#18) varti


varti
csendes tag

Igazából nem sokban különbözik az 5800-tól, bár azok nagyot dobnak rajta. Ha megnézitek az eddig kiadott adatokat, gyakorlatilag a qwerty billzet, 32g memória (ami azért elég szép), az 5mp kamera és n-gage támogatás. Más újdonságot nem látok.
Azt beismerem, hogy az n-gage támogatás elég nagyot dob a készüléken, főleg ekkora memóriával. Bár, én maradok az 5800-nál, ha minden jól megy, hétvégén meg is veszem, de 150ezer felett, nem adnék ki semmilyen telefonra. A mai készülékek amúgy is sokkal több dolgot mutatnak fel, mint amit egy átlag user kihasznál.

(#19) AMD Power válasza Tacchini (#13) üzenetére


AMD Power
titán

Az N96 kereskedői szemmel is bukta szóval nincsenek itt nagy szavak. ;)

(#20) <NewL> válasza Magnum_ (#8) üzenetére


<NewL>
addikt

Attól félek ,hogy még nyár közepén se lesz annyi.
Pedig nekem nagyon bejön így képek,tudás,funkciók alapján...
Sebaj addig még pár telefont kipróbálok ;]

There's an app for that

(#21) Magnum_ válasza <NewL> (#20) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szerintem se. én azt irtam, annyiért lenne jó ;]

I humbly and respectfully decline™

(#22) <NewL> válasza Magnum_ (#21) üzenetére


<NewL>
addikt

Vagy még olcsóbban. Akkor addig még több mobilt is ki fogok próbálni. ;]

sheratan : igazat beszél :K

There's an app for that

(#23) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

jó kis teló lesz ez, és idővel ha lejjebb megy az ára akkor talán meg is éri, csak egy dolog nem tetszik, a színe, ebben a fehérben nekem nem tetszik az összhatás, lesz ez más színben is?

(#24) Hobbbyt válasza Lotusomega (#23) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Biztos ,hogy lesz Feketében is.
Csak szerintem egy kicsit csúszni fog a feka variáns.. (mint annó az N82-nél)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#25) riszter


riszter
senior tag

Majd megveszem, ha annyi lesz az ára,mint a legutóbbi telefonomnak (80k)!!

Szóval majd megveszem 2010. karácsonyára! :DDD
Ja, és feketében, az elegánsabb...

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

(#26) Magnum_ válasza riszter (#25) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én is feketében venném amugy

I humbly and respectfully decline™

(#27) dedike válasza Magnum_ (#26) üzenetére


dedike
addikt

én bármilyenben, csak lenne már! :U

Jó szerencsét!

(#28) riszter válasza Magnum_ (#26) üzenetére


riszter
senior tag

Autó, napszemüveg, laptop, telefon, koporsó.... az legyen fekete! :DDD

Vivere militare est

(#29) Magnum_ válasza riszter (#28) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én is fekete páti vagyok mindenben, de azé nagy duzzogva fehéret se utasitanék el ebböl :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#31) bepe79 válasza Magnum_ (#26) üzenetére


bepe79
addikt

En semmilyenben nem vennem, most, hogy 8800 Arte-m van. :) Semmi penzert nem vennek szivem szerint ujra N sorozatot, aminel recseg, lotyog minden, vacak az anyagminoseg, stb. Azt hittem, hogy a Nokia nem tud normalisan osszerakott mobilt csinalni, amig be nem szereztem ezt a mostani telomat.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#32) Magnum_ válasza bepe79 (#31) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem sok értelme van hasonlitgatni az Artet egy okostelefonhoz, de azért köszi. én is szeretem a jó anyagminöséget, el is fogadék akár egy Artet (inkább az árát) , de a 6230 tudása sajna már nem elég.

I humbly and respectfully decline™

(#33) dedike válasza Magnum_ (#32) üzenetére


dedike
addikt

:C Ezzel teljes mértékben egyetértek! Jó telefon az Arte, de a tudása sajna nekem sem elég már... :((

Jó szerencsét!

(#34) dedike


dedike
addikt

Tud valaki, valamit, mikor érkrzik hozzánk is? :F

Jó szerencsét!

(#35) x@y


x@y
tag

A legfrissebb hírek szerint március végére kapható lesz itt is.
Remélem az anyagminősége lesz olyan jó mint annó az E65-nek volt. Azt nagyon csipáztam, nem recsegett nem ropogott. Most meg szereztem egy N96-ot, háát nem az igazi. :W

(#36) joey04 válasza dedike (#34) üzenetére


joey04
titán

háááát...

A végére egy rossz hír, miszerint csúszik a piacra dobás, a Nokia most júniusra ígéri az N97-et.

forrás

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) Mamuska válasza joey04 (#36) üzenetére


Mamuska
őstag

Akkor már bukta az a telefon de rendesen. Sikeres lehet, ha 5800 árban jön amit kétlek, de egy lesz a több tucat hasonló tudású készülék között.

(#38) p2pp


p2pp
őstag

Csak már látnám!
De az 5 Mp kicsit kevés, akkor amikor már 12 Mp-ről beszélgetünk.
8Mp sztem elvárható lett volna már.
Sebaj a Toshiba, Nvidia és társaik, na meg a Samsung majd lenyomják rögtön.
Pl. Samsung Omnia HD, Toshiba TG01;

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#39) Magnum_ válasza Mamuska (#37) üzenetére


Magnum_
nagyúr

kezdödik, mint az E71nél... 6-7hónap a megjelenés az első fotótól... :((( 5800 után kellett volna jönnie max. 3 hónappal.

I humbly and respectfully decline™

(#40) asadasad22 válasza p2pp (#38) üzenetére


asadasad22
őstag

5 megapixel abszolút elegendő. nem csak telefonba, amúgy is. ha nem valami professzionális használatra kell. a digitális fényképezőm 5 megapixeles, és szinte egészen biztos, hogy az a 12 megapixeles samsung sem lesz sehol tőle képminőségben. a megapixelek háborúja eléggé nevetséges dolog.

(#41) Magnum_ válasza asadasad22 (#40) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én digit gépen nem használok 8at.. fele akkora is elég :B
szerintem is elég telefonba 5mp. söt.

I humbly and respectfully decline™

(#42) Kobe válasza legiaap (#7) üzenetére


Kobe
veterán

ja, annyira mint amikor 230 nál év végére 245 ös árfolyamot jósolt a legtöbb bank elemzője :D Szvsz nem kell 290 alatti árfolyammal kalkulálni....meg azzal hogy most kell 100zereket telóra költeni :)

(#43) joey04 válasza p2pp (#38) üzenetére


joey04
titán

Toshiba, Nvidia és társaik, na meg a Samsung majd lenyomják rögtön
az lehet, de nem azért mert 600gigapixeles kamera lesz bennük...
még a 3 is elég lenne.

azt sajnálom hogy Bogék semmi anyagot nem hoztak le róla... :O

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) #95561216 válasza #16820480 (#17) üzenetére


#95561216
törölt tag

Sose értettem meg a hozzád hasonló embereket, ha nem hoz valami újat, akkor már nem is jó? Hol érdekli az emberek 99%-át, hogy más korábban hogyan csinált meg valamit?

(#45) #16820480 válasza #95561216 (#44) üzenetére


#16820480
törölt tag

nézd, azért egy zászlóshajónak illene olyat felmutatni, amitől leesik az ember álla.
és nem igaz, hogy nem lehet megcsinálni, mert azért nem kevés példa van rá. annak idején az N95 az tarolt már csak a specifikációs listájával, a szifon szintén tarolt, a Pré nem kevésbé, de még az Xperia is (amíg nem lett lehúzva pár helyen teszeben) nagyon mozgatta az emberek fantáziáját, mert sok olyasmi volt benne, amit addig nem láttunk (legalább is attól a gyártótól).
az N97 esetében én inkább érzem úgy, hogy amolyan kötelező házifeladat. nem arról van szó, hogy nekem semmi sem jó, és mindent csak lehúzok, csak arról, hogy más az ízlésem, mint a többségé (úgy látszik), és nem azok a dolgok tetszenek. az Xperia egy megfelelő rendszerrel (android vagy wimo6.5) simán kéne, a Pré ahogy van kéne, a HTC Diamond2 szintén, a HTC Magic még inkább.

(#46) dedike válasza joey04 (#36) üzenetére


dedike
addikt

Óóóóóóóóóóóóó.... hogy szakadna le rájuk Finnországban az összes hó.... :W
Akkor ebből normális árú, már használható telefon max év végére lesz... :O
De sebaj! Legfeljebb megkapom karácsonyra... :C

Jó szerencsét!

(#47) d.beni


d.beni
aktív tag

ezzel hogy csak később jelenik meg a telo szerintem csak maguk alatt vágják a fát.mert így lehetséges hogy előbb jelenik meg az Omnia HD ami ennél sokkal jobb telo.és abba sem vagyok biztos hogy a nokia lesz az olcsóbb:( persze most nem leszólni akarom a telot mert nekem tetszik.csak ez a késés nem kellett volna.

(#48) Mamuska válasza d.beni (#47) üzenetére


Mamuska
őstag

Már most késésben van, tavaly év végén már meg kellett volna jelennie.

(#49) dedike válasza Mamuska (#48) üzenetére


dedike
addikt

Persze. Azért, hogy egy használhatatlanul bugos, sz@r telefon legyen belőle, amit aztán lehetne fikázni, hogy bezzeg a samsung, az az igazi! ;]

Jó szerencsét!

(#50) #16820480 válasza dedike (#49) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem hiszem, hogy így elsőre használható telefont sikerülne csinálniuk. ez az utóbbi időben nem nagyon megy a finneknek (mondjuk másnak sem feltétlen).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.