Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) BeZol válasza Aethel (#23) üzenetére


BeZol
őstag

Le akartam törölni, véletlen elindult, na mondom akkor 1v1-ezek, nyomtam 7 meccset, igazából balance sincs benne rendesen...
Rágyúrsz a szén/vasbányákra h gyárthass katonákat, és kb kezdeti 15 helyett 30-40egységgel megindulsz a másik ellen aki sokszor még sehol sem tart.
Legtöbbnél volt végig erődsor, egyet kicéloztam, azt szétlőttem és továbbmentem... Vesztettem talán 2-3 egységet :F
Egyiknél meg át lehetett szambázni 2 torony között, az is szánalmas.
El se jut így a játék oda, hogy fejlesztgess, vagy aranyat/gyémántot termelj és/vagy még kereskedj is mellé, meg extra egység sem kell.
Annyi h sztem ha a training dummy-t cuccot lerakták volna a tornyok elég akkor cumi lenne, mert az emlékeim szerint bot ellen marha lassan halt meg, na de egyik sem tette le, ezek a tornyok meg marha sok nyersanyagba kerülnek úgy-amúgy, de később a vaddisznón ücsörgös kékes cuccot lövő egységgel hamar halnak ezek is.
A UI nálam néha kihagy dolgokat vagy nem enged kattintani vmire, szóval még ott sem 100% minden.
Ez ha így megjelenik, a kutya sem fogja megvenni, vagy megveszik de refundolják.
Sajna ötlettelen semmi és egyetértek, a zene is semmilyen :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.