Hirdetés

2020. április 6., hétfő

Gyorskeresés

(#1) unforeseen

unforeseen
(junior tag)

:R

(#2) wjbhbdux

wjbhbdux
(addikt)

A multiplayer része is remélem, hogy felpezsdül egy kis időre, sok szép emlékem van amikor még otthoni netes idők előtt netcaféban a Crossfire pályán nyomattuk.

(#3) oriic válasza wjbhbdux (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Még nem vettem meg, de ennek ingame van a PVP része? Mert most nézem, hogy alig játszanak vele. (Jelenleg 367-en vannak pl belépve csak a játékba)

Live-Die-Respawn

(#4) wjbhbdux válasza oriic (#3) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

Benne van pár felújított pályával, de ne gondolj túl komoly játékra, csak egy sima deathmatch a HL fegyverekkel. Megvolt annak idején a maga kis közössége, de a Quake/UT árnyékából azért nem tudott kilépni, akinek meg volt HL inkább a modokkal játszott, CS, DoD, stb. miután feltörtek a megjelenése utáni évben.
Pedig elég komoly skill cap volt a gauss gunnal és longjumppal gyorsuló mozgás miatt, és pár pálya is igen jól eltalált volt ilyen célra. Valahogy így néz ki azoknál akik nagyon értették.

Nekünk anno lanon a Crossfire volt a kedvenc, mert van egy bunker ahol be lehet kapcsolni a szirénát, záródik a kapu lassan és aki kint marad meghal a robbanásban, bent viszont nincs sok hely :DDD hányszor aknáztuk alá a bekapcsoló gombot :DD

Ez a Black Mesa ugyan más engine, nem lesz pont olyan érzésre, de ha kijön biztos lesznek egy ideig a szervereken néhányan.

(#5) batman91

batman91
(senior tag)

Ez is itt van végre! :C

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#6) Béééla

Béééla
(őstag)

Yesssss!
Vár a Xen!

Bélabá

(#7) tibaimp

tibaimp
(őstag)

Ez, ha jól értem, a Half Life 1. játéknak, a rajongók által készített, grafikailag felturbózott változata, amit hivatalosan árulnak a Valve engedélyével a Steamen (ami a Valve tulajdona)? Ez így nem ellentmondás?

Mert akkor így instang get. Mehet a HL2 mellé :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) wjbhbdux válasza tibaimp (#7) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

A Steamen szinte bármit lehet árulni ha befizeted a 100 dolláros listázási díjat (amit visszakapsz az első kifizetésnél). Vannak fent olyan okádék külsős Half-Life játékok is hogy egy rossz vicc. Szerencsére ez minőségi munka.

(#9) tibaimp válasza wjbhbdux (#8) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Érdekes.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) Chapel

Chapel
(addikt)

Régóta wishlisten...most earlyben 18€...kérdés nem érdemes-e most megvenni mint hivatalosban. Feltételezem az ára csak feljebb fog menni...vagy első steam sale és 10€ alatt...hmm hmmm... :F

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/mr_chapel

(#11) tibaimp válasza Chapel (#10) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Én várok, a játékok ára lefelé megy az idő múlásával. (Legalábbis én nem igazán láttam rá ellenkező példát.)

(#12) XORANDOR

XORANDOR
(kezdő)

Én még 2018 június ban Steam en megvettem a teljes HL csomagot (12 eur) ebből a Black Mesa volt 7,99 eur. Akkor még XEN nélkül, viszont pár hónapja már játszható az is, igaz a béta ban. Párszor vegigtoltam már, szerintem nagy állat lett. Sok utalást tettek bele a HL 1 ből, rajongóknak igazi csemege :D

[ Szerkesztve ]

(#13) tibaimp válasza XORANDOR (#12) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Akkor ez most nem csak egy átrajzolt 1. rész?

(#14) wjbhbdux válasza tibaimp (#13) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

A Xen rész, ami az eredeti Half-Life végére összedobott gyenge pontja volt, teljesen át lett alakítva és kibővítve egy több órás utazásra az idegen világba.

(#15) XORANDOR válasza tibaimp (#13) üzenetére

XORANDOR
(kezdő)

Szerencsére nem. Teljesen új XEN pályákat építettek, véleményem szerint nagyon jók lettek és persze valamennyivel nehezebbek is. :C Ahogy wjbhbdux is mondta, csak az új XEN pályák akár több órás új kalandokat is adnak.

[ Szerkesztve ]

(#16) tibaimp válasza XORANDOR (#15) üzenetére

tibaimp
(őstag)

wjbhbdux, XORANDOR: értem, és köszi. Valami rémlik, hogy a játék vége felé idegen tájakon kellett bolyongani, de már nem emlékszem pontosan. Az eleje akkor teljesen a HL1, OK

[ Szerkesztve ]

(#17) wjbhbdux válasza tibaimp (#16) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

Nem teljesen, azért egy modernebb játék lett belőle kis változtatásokkal. Legnagyobb különbségs az eredetiben feleslegesen hosszú On a Rail pálya visszavágása, de azon kívül nem tértek el nagyon az eredeti elképzelésektől. az is visszaállítható a workshopból egy moddal ha valaki szeret bolyongani :P

(#18) tibaimp válasza wjbhbdux (#17) üzenetére

tibaimp
(őstag)

KÖszi :R

(#19) batman91 válasza tibaimp (#18) üzenetére

batman91
(senior tag)

Vedd meg nyugodtan, nem fogsz benne csalódni.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#20) Chapel

Chapel
(addikt)

Bakker én meg örültem,hogy ez egy uptodate grafos teljes eredeti első rész :(

(#21) oriic válasza Chapel (#20) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Define uptodate graf!

Milliószor jobban néz ki az eredeti változatnál a Black Mesa, a Xen rész meg amúgy is ki van bővítve több órányi anyaggal.

Live-Die-Respawn

(#22) tibaimp válasza oriic (#21) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Ez a , [Project Lambda] micsoda? Még egy graf tuning?

(#23) wjbhbdux válasza tibaimp (#22) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

csak egy unreal motoros techdemo a vonatos részről, nem játék.

(#24) tibaimp válasza wjbhbdux (#23) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Értem, köszi :R

(#25) McW1

McW1
(tag)

Lehet tudni mi a mai pontos ETA? Még mindig early access-ként van feltüntetve...

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#26) Chapel válasza oriic (#21) üzenetére

Chapel
(addikt)

Szóval akkor mégiscsak az egész játék felújítva? Mintha azt olvastam volna lejjebb (vagy nem itt) hogy csak a vége és az van kibővítve? :DD :DD :DD
Már meg is vettem, megvan a hétvégi program :R

(#27) wjbhbdux válasza Chapel (#26) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

A vége most készült el, a többi már eddig is elérhető volt az early access kiadásban.

(#28) viktor001

viktor001
(tag)
LOGOUT blog

hát ez még mindig early-ben van, de jött egy 1.8 GB patch. Bár nem látok semmi changelog-ot, hogy mit tartalmaz. Mindenesetre én már kijátszottam, szerintem minden centjét megérte, most jönnek majd az achik. :D Tehetnének bele egyébként fokozatokat mint HL1-ben (Easy, Medium, Hard), mert így egy kicsit könnyű szerintem (a HL1-hez képest).

osxlatitude.com - A Hackbook-ok otthona...

(#29) oriic válasza viktor001 (#28) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Valamiért még mindig nem jött meg. :D Mások is észrevették ahogy látom:

[link]

szerk:

SteamDB-s update-ek szerint pedig már kijött:

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#30) viktor001 válasza oriic (#29) üzenetére

viktor001
(tag)
LOGOUT blog

király. ahogy látom inkább textúra/model patchek. Bár, más buggal nem is találkoztam a játék során. :D

(#31) wjbhbdux

wjbhbdux
(addikt)

Na megjelent, van új trailer is az ünnepre [link]

1.0 patch notes [link]

:C

[ Szerkesztve ]

(#32) oriic válasza wjbhbdux (#31) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

:C

Fura a trailer ezzel a zenével, de még így is tetszik. Meg is veszem szerintem most már a játékot.

szerk: Steamen még mindig early access-nek jelzi. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#33) Chapel válasza oriic (#29) üzenetére

Chapel
(addikt)

virágboltba már fent...ezek tudnak valamit :D

Űrgolyhók jutott eszembe: "Most vagyunk a mostban! Mikor? Most!"

(#34) viktor001 válasza Chapel (#33) üzenetére

viktor001
(tag)
LOGOUT blog

jah én is néztem, már aznap pár órával utána fent volt a virágbolt polcán.😂

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.