Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ChrisDzsi95


ChrisDzsi95
aktív tag

Szerintem egyértelműen Redmi 3, barátnőmnek is ilyenje van, nagyon szereti, sokáig bírja az akksi, Xiaomi Hybrid fülessel állítása szerint jól szól, nem fagy, minden flottul működik, itthon pedig 50-ért beszerezhető :) P8 Lite nem tűnik olyan minőséginek, ugye az műanyag, ez meg fém házas, az akksija is kisebb, és szerintem a képe is szebb a Redminek :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Ha csak ezekre, akkor a Xiaomira adom a voksom. Ha viszont fontos a komoly multitasking és a kamera, akkor válaszd a P8-at.
Konkrétan ezen két készüléket nem illik összevetni egymással!
De lehet, hogy az ár jobban dominál. Akkor te tudod, mire mit adsz ki

But who is watching the guardians?

(#3) tixem


tixem
addikt

Ha játék is szempont, akkor egyértelműen a Xiaomi. A P8 Lite gpu-ja finoman szólva is poros darab. A Redmi akkuja ráadásul elég jól bírja szuflával. Kamerában sokkal jobb viszont a huawei, meg abban minden lte sáv működik, de ha a b20 hiányával együtt tudsz élni akkor szerintem nem kérdés, hogy Xiaomi.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#4) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Hehe. Itthon mindketto van. Enyem a Redmi, csajome a P8 lite. Redmi jobb, kissebb, olcsobb.
Sajat kep.

I humbly and respectfully decline™

(#5) Kolondrum


Kolondrum
félisten

XRN3Pro van páromnak, nagyon kis aranyos telefon, teljesen meg van vele elégedve. Én is erre váltok csak nekem fekete lesz.

P8 Lite meg tesójának van, az is teszi a dolgát. :DDD

(#6) Luck Dragon

+1 redmi.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) athomi


athomi
veterán

Szerintem az egyéni igényeidnek megfelelően kellene döntened. :)
Nálam P8 Lite a nyerő, mert komolyabb a kamerája, tetszetősebb a dizájn, ami mondjuk ellene szól az a gyenge akksi és a karcsú fényerő. Redmi3-nál az akksi erős és a fényerő is rendben van, tetszik hogy 4 mm-rel alacsonyabb, csak itt meg nem tetszik a hátlap dizájn, ráadásul nincs fekete hátlapos verzió, hiányzik a B20 (mondjuk tudnék nélküle élni), és zavarna hogy nincs háttérvilágítás az érintőgombokon.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.