Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) opr


opr
veterán

Ez a markanev azert komoly. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2) Lenry válasza opr (#1) üzenetére


Lenry
félisten

legjobb, nem? :D

amúgy egy subredditből indult a dolog, az meg egy Zero Punctuation videóból vette a nevet

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) opr válasza Lenry (#2) üzenetére


opr
veterán

Nagyon tetszik! Konkretan mar attol vigyorgok, ha fejben kimondom. Ennel jobb hatasa egy markanevnek egyszeruen nem lehet. Plusz azert eleg sokat (pozitiv ertelemben) is elmond egy cegrol, hogy egy ilyen viccet igy felvallalnak, zsenialis. :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Remélem, jön majd egy tesztre. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az a nev. :D

Live-Die-Respawn

(#6) Synthwave válasza oriic (#5) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) Piftuka


Piftuka
veterán

Nem azt mondja a "fáma", és az online "MOHA" játékosok, hogy vezeték nélküli egér alkalmatlan a komoly játékra? :)

"Aquila non captat muscas."

(#8) kromatika válasza Piftuka (#7) üzenetére


kromatika
veterán

:K

(#9) worxland válasza Piftuka (#7) üzenetére


worxland
addikt

Azóta jött ki egy Logitech G502 Lightspeed. Az már tényleg csak a legjobbaknak kevés. Azoknak meg ott a Logitech G Pro wireless.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#10) #06658560 válasza opr (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

A kapcsolójuk még jobbabb.
A G-Lube meg mindent visz.

(#11) schawo


schawo
titán

Béna a név. Helyesen: Glorious PC Gaming Master Race. Így prosztón, csak mezei Glorious PC Gaming Race? Meh.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12) Csandi válasza Piftuka (#7) üzenetére


Csandi
őstag

3 éve kb még valóban így volt.

Azóta ott az összes Lightspeedes Logitech egér, illetve az összes Hyperspeedes Razer egér :)

(#13) Televan74


Televan74
nagyúr

Ilyen ementáli egeret nem tudom hogy meg tudnám e szokni. Szerintem nagyon zavarna. A név meg magért beszél. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#14) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Nekem a vezetékes van, rohadt könnyű és jó minőségű egérke. A vezeték is pille könnyű, mintha nem is lenne. Ha nem is felsokategorias, de közel áll hozzá. :K

(#15) nyunyu válasza schawo (#11) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem akarták feldühíteni, és kizárni a potenciális vásárlóik közül a dirty console playing peasantokat.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16) Synthwave válasza Piftuka (#7) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mióta létezik Lightspeed, nem feltétlenül.

Konkrétan Lightspeeddel Quake Live TDM ligáznék bármikor (ha lenne 60-70 grammos, MX300 formájú egér ilyennel – a G PRO Wireless a maga 80 grammjával nekem már picit nehéz hosszabb távra, és a formája sem annyira adja az állandóan repozícionáló egérhasználatomhoz, de ettől eltekintve über cucc (ha az 50M-es Omronokat nem nézzük), és igen komoly fordulópont volt a rágcsálók történetében).

Szóval ha ez a Glorious hozza a "fénysebességet", akkor simánlazán puff-puff.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17) Synthwave válasza BOBAKILL (#14) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Abszolút felsőkategóriás. ;)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18) Lenry válasza nyunyu (#15) üzenetére


Lenry
félisten

meg a social justice warriorokat

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) twollah1976


twollah1976
őstag

80 dodo az eger.

Lyaly!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#20) Synthwave válasza twollah1976 (#19) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha a wireless része hozza a Lightspeed szintet, akkor ezzel a tömeggel az manapság inkább Yuhéély^2.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21) TTomax


TTomax
nagyúr

71óra? Az nagyon kevés....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#22) worxland válasza TTomax (#21) üzenetére


worxland
addikt

Könnyű csak kis aksival tud lenni. Ha hosszú készenlét kell, ott a G604, két hónapig bírta egy darab AA-s aksival, napi 4-8 órát használat mellett. Csak hát nem 60 gramm.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#23) TTomax válasza worxland (#22) üzenetére


TTomax
nagyúr

G305öm is ennyit bír...egy hónapot biztos... lehet 20grammal nehezebb de kit érdekel,bőven jó.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#24) tipuka


tipuka
addikt

Nekem a vezetékes van ebből, hozzá egy fehér-ezüstöt ugyanilyen márkás egérpad, nagyon jó használni, minden nap tolom vele az R6-ot. :DDD Előtte volt Zowie ZA11, azok a régi imo/ima akármi MS egereim, semmivel nem rosszabb ez az egér se, a neve meg külön vicces :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#25) Synthwave válasza TTomax (#23) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, az a 20 gramm (ami inkább 32, szóval pláne) a két egér közötti, ég és föld kategóriás különbség.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#26) schawo válasza TTomax (#23) üzenetére


schawo
titán

másfélszer nehezebb

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#27) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Végre egy értelmes egér. (A Logitech G Pro Wireless és a Razer Viper Ultimate után.)

(#28) joey04


joey04
titán

nekem is tőlük van egerem. jó cucc. de itt az üzemidő nekem soványka (lenne).

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) TTomax válasza Synthwave (#25) üzenetére


TTomax
nagyúr

[link] 82g és akkor ez 69g... hát ez 13g,cserébe bírja egy hónapot.Ég és föld,ahogy írod... :D
Cserébe nem egy koszfogó....

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#30) Csandi válasza TTomax (#29) üzenetére


Csandi
őstag

Még jó, hogy ég és föld, minden gramm számít.

Na meg, mi van akkor ha 72 óra. Amíg tovább bírja mint amennyit egyhuzamban játszik valaki, már teljesen jó. Végeztél a játékkal, bedugod a kábelt, elkezdesz játszani kihúzod.

(#31) Synthwave válasza TTomax (#29) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

13 (15, mert a Glorious 67) gramm sem kicsi különbség, pont egy súlykategóriával van lejjebb.

82 nekem tartós használatra (ami nem netezés/munka, hanem átlag 2,75-3 m/s, állandó repozicionálással) már fizikailag kellemetlen, így az életben nem kéne olyan géphez, amivel játszom is. Szó szerint fájdalmat okoz.

Ezzel ellentétben a 67 gramm hosszú órákig komfortos, de nem véletlenül váltottam a napokban 5 évnyi 70-ről (Aurora) 53 grammra (CM MM710); sokkal kíméletesebb az izületeimnek a csuklómban és az ujjaimban. Az egérkezelést sokkal légiesebbnek élem meg; már csak kerámia talpak és egy üveg pad kell.

Kíváncsian várom, mikor jön ennél is könnyebb (és hasonló méretű) valami.

A 72 óra meg maximum papíron hangzik kevésnek, ha tényleg annyi, tekintve, hogy 6 nap, ha mindig 12 órát megy, állandó ON. Hetente egyszer rádugod töltőre ~1-2 órára (és közben használod), oszt jónapot, de azt sem tartom kizártnak, hogy lehet ezzel az használati idővel ügyeskedni, mert a G PRO Wirelessből is egészen durvát sikerült ebből a szempontból kihoznom, mikor lekapcsoltam az RGB-t és visszavettem 250 Hz-re a polling rate-et. Az az 5 grammos akksi egy csoda.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#32) TTomax válasza Synthwave (#31) üzenetére


TTomax
nagyúr

Soha nem jutna eszembe 250re venni a polling ratet 144Hzen,na mindegy.Nem tudom mi lenne veled ha mondjuk ki kellene ásni egy 20mes kerítésalapot...amúgy ha 10+éve játszol,akkor mivel játszottál ezelőtt amikor 100g alatt nem is nagyon volt egér?Vagy golyós egérrel nem is játszottál soha?Kezd már elmenni geekbe ez az egér vonal,de ha ezért hajlandóak vagytok fizetni akkor jól csinálják ezek a cégek...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#33) Synthwave válasza TTomax (#32) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Soha nem jutna eszembe 250re venni a polling ratet 144Hzen,na mindegy."

Munkához/netezéshez/médiázáshoz nem mindegy? Amikor játszottam, felraktam 500-ra. (A vicc, hogy életem lebrutálisabb statjait (huzamosabb időn, 2350 meccsen keresztül) amúgy egy MX300-zal lőttem, 125 Hz-cel, egy Allsop XL-en – de az már egy másik történet.)

"Nem tudom mi lenne veled ha mondjuk ki kellene ásni egy 20mes kerítésalapot..."

Megmondom neked; utána konkrétan hetekig nem tudnék fogni, tekintve, hogy tönkön vannak az izületeim. Ez 2011 óta probléma, de szerencsére az utóbbi ~15 évben volt néhány opció a rágcsálók könnyebbik (és értelmes!) halmazában, és csak örülni tudok neki, hogy végre szaparodnak a lehetőségek, a határokat pedig lejjebb tolják.

Nyilván játszottam (sokkal) nehezebb patkányokkal is, golyóssal is, nem eggyel, nem kettővel, nem hárommal, mivel '95 óta vagyok PC user, és a gyerek-, illetve suhanckorom sok-sokezer órája telt számtalan számítógépes játék előtt (csak Quake-ekben van usque 8000-em, érted), az egerek-padok meg ~10 évig volt az egyik hobbim.

"jól csinálják ezek a cégek... "

Jól csinálják, bizony. Végre nem a súlyozható (és gyakran tenyeres-talpas) termésköveket ontják magukból nyakra-főre annyi év után; nem csak a hozzám hasonló izületi gondokkal küzdő emberek szajkózzák, hogy a könnyebb jobb. A szükséges jóért (amiről tudom, hogy az, szubjektív szinten meg hatványozottan) meg hajlandó vagyok a zsebembe nyúlni, pláne egy olyan eszköz vonatkozásában, amit alsó hangon napi 12-16 órát használok, a hét minden napján.

A geekek meg csak előre vitték a világot. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#34) micafighter


micafighter
nagyúr

Már szemeztem a vezetékes verzióval is, örülök, hogy jön végre egy ultralight vezeték nélküli rágcsáló. Ha hozza a lightspeed késleltetését, akkor szerintem teljesen korrekt az ára (főleg logi g pro wirelesshez képest pl) és meg is van a G603-om utódja :)

Synthwave: varhato esetleg majd egy teszt? :B

[ Szerkesztve ]

(#35) Skynet258


Skynet258
veterán

Mindenképp jó hír ha valaki erre vágyott, de a Glorious Model O az első egerem aminél konkrétan fel sem tűnik, hogy ott a kábel... :K

https://geekpulse.hu

(#36) #72042496 válasza Synthwave (#16) üzenetére


#72042496
törölt tag

Látom, miért szeretik, de a G sorozatban (G Pro és G903, illetve G903 Hero) a görgőket én bicskanyitogatóan gagyinak találtam, bezzeg ha megkapnák az MX Masterét.... Emellett jó lenne, ha végre bevezetnék az USB-C-t.

(#37) worxland válasza #72042496 (#36) üzenetére


worxland
addikt

Azzal se biztos, hogy jól járnál. Nekem az MX Master (1) és a G604 görgője ugyanúgy szarul kiegyensúlyozott és magától elfordul szabadonfutó üzemmódban. Illetve most nézem, 2 hónap használat után a G604-nek most már majdnem jó (mai napi jó hír :) ). Racsnis módban tényleg jobb az MX Master.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#38) #72042496 válasza worxland (#37) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem nagy minta, de nekem a három MX Masterrel (1 és 2S) csak jó, a három G egérrel (lenti modellek) pedig csak rossz görgős tapasztalatom volt eddig. :)

Masternél szuper a racsni, a görgőt lenyomva éreztem, hogy az a görgő le lett nyomva, a lendkerekes SmartShift pedig nagyon tetszett. A G903-akban ennek a teljes ellentétét tapasztaltam. A G Prónál javítom magam mert az nem rossz, csak full faék és nem jött be. De gondolom, így lehetett könnyű.

[ Szerkesztve ]

(#39) Synthwave válasza #72042496 (#38) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA



:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40) #72042496 válasza Synthwave (#39) üzenetére


#72042496
törölt tag

A Masterek ráadásul ezt se csinálják nálam, pedig szinte megjelenésük óta, sokat használom őket. Bezzeg a G903 pár hónap után elkezdte, végül aztán cserélték a Hero szenzorosra.

(#41) Synthwave válasza #72042496 (#40) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Komolyan, ha egereket gyártó cégem lenne, fő kapcsolóknak kizárólag D2F-01F-et használnék és fuck the world.

GPW-nél ez utólag nem igazán opció, hacsak nem akarsz kicsit reszelgetni a műanyag aktuátorból, szóval itt Huano Blue-kra lesznek cserélve az 50M-ek..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

A késleltetés mértékén fog múlni a sikere szerintem. Szerencsére a Logitech elég magasra tette a lécet, de remélem megugorják.

Az üzemidő meg nem sok, ellenben kevés, de ez a kis súly ára. Vállalható.

(#43) Synthwave válasza MeszesKPT (#42) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért a heti ~1 töltést nem mondanám annyira rossznak, főleg, hogy tudod, high-end hardvert tologatsz közben.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#44) Dr. Akula válasza Synthwave (#43) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Szerintem a 3 napi használat is teljesen jó, ki gémel annyit egyfolytában? A netkávézókban éhenhaló kínaiakat leszámítva. :D Én inkább a méretcsökkentésre szavaznék, tegyék bele a GPro Wirelesst egy Anywhere MX házba, az lenne az igazi.

(#45) Synthwave válasza Dr. Akula (#44) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Inkább egy szénszálas kompozitból készült, kerámia talpas CM MM710-be. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#46) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Még az RTINGS.com is 5/5 -re értékelte.
Link:

(#47) Tombi


Tombi
senior tag

:D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.