Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) M@cika


M@cika
őstag

Jó ez a cím, csak az a baj, hogy a 1903 már egy hónapja elérhető. :-)
[kép]

[ Szerkesztve ]

Nasit a kis fehér medvének!

(#2) schawo válasza M@cika (#1) üzenetére


schawo
titán

insider preview, ez hogy jön ide?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#3) M@cika válasza schawo (#2) üzenetére


M@cika
őstag

Ez a végleges kód. Hol látsz te ezen insider leírást? persze, Először az insidereknek volt elérhető. Normális Microsoft szerverről lett letöltve az install ISO, full verziónak írva.

Nasit a kis fehér medvének!

(#4) FLATRONW válasza M@cika (#3) üzenetére


FLATRONW
őstag

De még a Windows Updat-en keresztül nem tették elérhetővé. Amikor ott megkezdik a terjesztést, akkor lesz hivatalos a start.

(#5) wwenigma válasza M@cika (#1) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az MSDN image még ki se hűlt, pár napos. WU-n keresztul pedig még egy hónap... :U

Egyebkent adataimnal talalhato rendszeren gond nelkul megy, egyedul a videokartya drivert kellett ujrarakni mert a HDMI kimenetet elfelejtette hogy kell be-kikapcsolni, nem adott képet kiterjesztett asztalként.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#6) M@cika válasza FLATRONW (#4) üzenetére


M@cika
őstag

Persze, nem hivatalos, ez teljesen így van. Csak bárki számára hozzáférhető. És ami a lényeg, alighanem bitre ugyanez lesz a kód, amikor kiadják a nagyközönségnek. Persze bármikor változtathatnak rajta, ha akarnak.

wwenigma: A Windows Update-tel csak a probléma van. CLEAN install és működik rendesen. Amúgy sem várnám ki, mire WU -n is elérhető lesz. :-)

Azért írok folyamatosan offtopikba, mert a hír a nyomi Intel driverről szól igazán és nem a winfosról.

[ Szerkesztve ]

Nasit a kis fehér medvének!

(#7) schawo válasza M@cika (#6) üzenetére


schawo
titán

Csak bárki számára hozzáférhető

MSDN nem nyilvános

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#8) Neovenator


Neovenator
senior tag

Lájkolom, hogy még az olyan játékokra is figyelnek, mint a Dreamfall...nem mostani darab, üdvözlendő a szemléletváltás ugyanakkor az Intel részéről...

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#9) sgtGiggsy válasza Neovenator (#8) üzenetére


sgtGiggsy
csendes tag

Mondjuk az a játék annyira ocsmány, optimalizálatlan, igénytelen valami, hogy a világ legjobb drivere se megtenné meg.

Szerk.: Elnézést, azt hittem a Dreamfall Chaptersről van szó. Vélemény visszavonva.

[ Szerkesztve ]

(#10) Darth_Revan válasza schawo (#7) üzenetére


Darth_Revan
veterán

De az enkór igen ;]

(#11) Neovenator válasza sgtGiggsy (#9) üzenetére


Neovenator
senior tag

A Chapters-en is kalapáltak azóta már (új Unity verzió, egységesítés, optimalizálás), de értem a felháborodást... :D

Én amiatt lelkendeztem, hogy a sima Dreamfall-t is belevették még a javításokba, pedig 13 éves!

[ Szerkesztve ]

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#12) M@cika válasza schawo (#7) üzenetére


M@cika
őstag

És ki mondta, hogy oda megyek letölteni? vannak olyan alkalmazások, amelyek helyettem odamennek a szerverhez és letöltik.

Nasit a kis fehér medvének!

(#13) schawo válasza M@cika (#12) üzenetére


schawo
titán

Ettől még nem lett nyilvános. Az insiderhez még csak ez sem kell. Egy pipa windowson belül.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14) M@cika válasza schawo (#13) üzenetére


M@cika
őstag

Bárki hozzáférhet, aki szeretne.
Nem hivatalos, ez OK.
De ugyanazt fogja a user megkapni majd Wu-n, amit én már egy hónapja használok

[ Szerkesztve ]

Nasit a kis fehér medvének!

(#15) schawo válasza M@cika (#14) üzenetére


schawo
titán

Azt leszámítva, hogy addigra megjönnek rá az első javítások.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#16) M@cika válasza schawo (#15) üzenetére


M@cika
őstag

Én is megkapom a javításokat és előbb, mint aki csak akkor teszi fel, amikor WU-n kiadják. Mivel a javítások is ugyanazt az utat járják be, mint a "nagy frissítés"
De senkinek nem kötelező - főleg az új frissítéssel megtámogatva - egyből feltenni az újdonságokat.

[ Szerkesztve ]

Nasit a kis fehér medvének!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.