Hirdetés

2021. december 1., szerda

Gyorskeresés

(#1) Yutani

Yutani
nagyúr

Ezt inkább a Google Play Store-ra kellene megcsinálni, nem? :F Bár úgy tudom, vannak megoldások androidos játékok Windows alatti futtatására (nem próbáltam még).

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#2) Armagedown válasza Yutani (#1) üzenetére

Armagedown
őstag

Igen, meg lehet őket próbálni a BlueStacks-el, hogy futnak-e.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#3) Sanya

Sanya
nagyúr

vodafone tv app megy?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4) pipeline válasza Sanya (#3) üzenetére

pipeline
csendes újonc

kizárt

(#5) ledgeri

ledgeri
veterán

taszkváltó

:(((

anti-blockadblock-er// PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#6) pipeline válasza ledgeri (#5) üzenetére

pipeline
csendes újonc

vajon milyen árfolyamon váltja a taszkot?

(#7) [K2]

"Linux kernel alapú, Android operációs rendszert futtató virtuális gép is települ" - Ez nagyon-nagyon gyorsnak hangzik, minimális erőforrás-igénnyel :DDD

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#8) Sanya válasza [K2] (#7) üzenetére

Sanya
nagyúr

az egész android ilyen :D apró virtuális gépek tömkelege, abban futnak a programok :D Hogy elszaladt a világ, mi?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9) SidCorky válasza ledgeri (#5) üzenetére

SidCorky
HÁZIGAZDA

Abu... :((( :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 13 mini // iPad Pro M1 // Squier Affinity HSS Strat

(#10) ddekany válasza SidCorky (#9) üzenetére

ddekany
veterán

Na most akkor feladatswitchert szeretnél? ;]

(#11) ddekany válasza [K2] (#7) üzenetére

ddekany
veterán

Az ARM kód emulálásra lehet szívás, már ahol szükség van rá. Mert azért a legtöbb kód Dalvik bytecode, azt meg úgy is le kell cserélni natívra, szóval ARM esetén is. Ami meg az Android rendszer része, azt eleve lehet natív x86-ban. Szóval el tudom képzelni, hogy nem vészes az overhead.

[ Szerkesztve ]

(#12) icp1970

icp1970
senior tag

Biztató nagyon. :K

(#13) ledgeri válasza SidCorky (#9) üzenetére

ledgeri
veterán

Ilyet bárki mármikor...

:(((

anti-blockadblock-er// PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#14) gaben22 válasza ddekany (#11) üzenetére

gaben22
aktív tag

Rengeteg alkalmazás igényel natív kódot (kamera...) amihez sokszor az x86/64-re fordított libet nem mellékelik az APK-ban. Ilyen esetekben az ARM-es emuláláció miatt kb. 50-szer vagy 100-szor lesz lassabb az alkalmazás -> ezek használhatatlanok lesznek, mint ahogyan most is azok akárhogyan is futtatja az ember (BlueStacks, Genymotion...). Más esetekben elfogadható a sebesség emulátoron.

Én azt a kort nem akarom megélni, amikor majd ez lesz az egyetlen opció, mert én speciel fos mobiltelefonokon soha nem leszek hajlandó gépelni (mechanikus billentyűzet ❤) pláne nem beszélve a fos mobilos biztonságról (banki alkalmazások...).

[ Szerkesztve ]

(#15) Geri Bátyó

Geri Bátyó
őstag
LOGOUT blog

Értem, tehát valójában nem Android, hanem Amazon implementálásról van szó valójában, ráadásul késve és korlátozottan.
Köszönjük Mikrofos! Tényleg ezt Ígértétek!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#16) ddekany válasza Geri Bátyó (#15) üzenetére

ddekany
veterán

De Android, csak az Amazon alkalmazásboltja, nem a Google Play.

(#17) ddekany válasza gaben22 (#14) üzenetére

ddekany
veterán

50x-100x az nagyon meredeknek hangzik. ARM-on az x86 emuláció közel nem tűnt ennyivel lassabbnak. Ott átfordítják amolyan JIT jelleggel az x86-ot ARM-ra, amennyire tudom. Fordított irányba ez valamiért nem járható?

Hol van olyan veszély, hogy érintőképernyőn kelljen gépelni? Persze ha telefonról van szó, ami el kel férjen a zsebben... de ahol gépelni kell sokat, ott nyilván van billentyűzet.

(#18) Drachoo válasza Geri Bátyó (#15) üzenetére

Drachoo
senior tag

Menj, inkább aludj egyet...

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#19) szabitheboss

szabitheboss
csendes tag

Az az 50 app nem túl acélos a Play áruház több millió alkalmazásához képest. Ha eddig ennyit sikerült elérhetővé tenni Windowsra, akkor ha továbbra is ilyen nagy erőkkel dolgoznak rajta, akkor lehet, hogy lesz összesen 100 is. 😄 Van egy olyan sejtésem, hogy ez ebben a formában ugyanolyan halva született ötlet, mint az UWP appok annak idején.

[ Szerkesztve ]

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.