Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

Ezt inkább a Google Play Store-ra kellene megcsinálni, nem? :F Bár úgy tudom, vannak megoldások androidos játékok Windows alatti futtatására (nem próbáltam még).

#tarcsad

(#2) Armagedown válasza Yutani (#1) üzenetére


Armagedown
őstag

Igen, meg lehet őket próbálni a BlueStacks-el, hogy futnak-e.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#3) Sanya


Sanya
nagyúr

vodafone tv app megy?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#5) ledgeri


ledgeri
nagyúr

taszkváltó

:(((

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7) [K2]

"Linux kernel alapú, Android operációs rendszert futtató virtuális gép is települ" - Ez nagyon-nagyon gyorsnak hangzik, minimális erőforrás-igénnyel :DDD

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#8) Sanya válasza [K2] (#7) üzenetére


Sanya
nagyúr

az egész android ilyen :D apró virtuális gépek tömkelege, abban futnak a programok :D Hogy elszaladt a világ, mi?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9) SidCorky válasza ledgeri (#5) üzenetére


SidCorky
senior tag

Abu... :((( :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#10) ddekany válasza SidCorky (#9) üzenetére


ddekany
veterán

Na most akkor feladatswitchert szeretnél? ;]

(#11) ddekany válasza [K2] (#7) üzenetére


ddekany
veterán

Az ARM kód emulálásra lehet szívás, már ahol szükség van rá. Mert azért a legtöbb kód Dalvik bytecode, azt meg úgy is le kell cserélni natívra, szóval ARM esetén is. Ami meg az Android rendszer része, azt eleve lehet natív x86-ban. Szóval el tudom képzelni, hogy nem vészes az overhead.

[ Szerkesztve ]

(#12) icp1970


icp1970
senior tag

Biztató nagyon. :K

(#13) ledgeri válasza SidCorky (#9) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ilyet bárki mármikor...

:(((

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14) gaben22 válasza ddekany (#11) üzenetére


gaben22
senior tag

Rengeteg alkalmazás igényel natív kódot (kamera...) amihez sokszor az x86/64-re fordított libet nem mellékelik az APK-ban. Ilyen esetekben az ARM-es emuláláció miatt kb. 50-szer vagy 100-szor lesz lassabb az alkalmazás -> ezek használhatatlanok lesznek, mint ahogyan most is azok akárhogyan is futtatja az ember (BlueStacks, Genymotion...). Más esetekben elfogadható a sebesség emulátoron.

Én azt a kort nem akarom megélni, amikor majd ez lesz az egyetlen opció, mert én speciel fos mobiltelefonokon soha nem leszek hajlandó gépelni (mechanikus billentyűzet ❤) pláne nem beszélve a fos mobilos biztonságról (banki alkalmazások...).

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#15) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Értem, tehát valójában nem Android, hanem Amazon implementálásról van szó valójában, ráadásul késve és korlátozottan.
Köszönjük Mikrofos! Tényleg ezt Ígértétek!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#16) ddekany válasza Geri Bátyó (#15) üzenetére


ddekany
veterán

De Android, csak az Amazon alkalmazásboltja, nem a Google Play.

(#17) ddekany válasza gaben22 (#14) üzenetére


ddekany
veterán

50x-100x az nagyon meredeknek hangzik. ARM-on az x86 emuláció közel nem tűnt ennyivel lassabbnak. Ott átfordítják amolyan JIT jelleggel az x86-ot ARM-ra, amennyire tudom. Fordított irányba ez valamiért nem járható?

Hol van olyan veszély, hogy érintőképernyőn kelljen gépelni? Persze ha telefonról van szó, ami el kel férjen a zsebben... de ahol gépelni kell sokat, ott nyilván van billentyűzet.

(#18) Drachoo válasza Geri Bátyó (#15) üzenetére


Drachoo
senior tag

Menj, inkább aludj egyet...

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#19) szabitheboss


szabitheboss
csendes tag

Az az 50 app nem túl acélos a Play áruház több millió alkalmazásához képest. Ha eddig ennyit sikerült elérhetővé tenni Windowsra, akkor ha továbbra is ilyen nagy erőkkel dolgoznak rajta, akkor lehet, hogy lesz összesen 100 is. 😄 Van egy olyan sejtésem, hogy ez ebben a formában ugyanolyan halva született ötlet, mint az UWP appok annak idején.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.