Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) Reggie0 válasza bot1978 (#32) üzenetére


Reggie0
félisten

Persze, de az, hogy ugyan az a film letoltheto, meg nem jelenti azt, hogy ugyan abban a minosegben. Nem egyszer jartam ugy, hogy kesobb mar csak ismet ujrakodolt, tomoritett vackot lehetett leszedni. Sorozatoknal plane.

De filmeknel meg osztom is a velemenyed, atlag juzernek ez nem biztos, hogy szamit. Viszont sajat/szemelyes adatoknal mar nagyon is. Ha megnezed ezek a szolgaltatok kb. semmire sem vallalnak feleloseget, foleg nem a hozzaferhetosegre. Arrol meg nem is beszelve, hogy kenyesebb adatoknal kulon lehet szivni a szinkronizalas elotti titkositassal.

Aztan nalam az is szempont, hogy aramszunet eseten en szunetmentesrol meg TV-zek par orat, de ugy mar nemigen elerheto a kabelnet fejallomasa es net nincsen. Viszont az, hogy mit neznek nagyon hangulatfuggo, 1-2 filmet tartanek akkor megkattannek, hogy nem lehet valasztani. (Ez nalam zenevel is igy van, telefonomon tarolt adatokbol >64GB a zene es amit nem hallgatok azt torlom, szoval nem sok folosleg van.)

Mondjuk en a filmeket erosen szelektalom, valahol <2TB korul van, de sok a 3D miatt van megtartva, az amugy is kezd kikopni mostanaban, beszerezni is nehez lesz. De csak azt tartom meg amit jonak tartok, ezeket nezni is surubben szoktam.
Viszont ahogy olcsosodik az adattarolas, ugy jelentenek a filmek egyre kevesebb koltseget. Szerintem itt inkabb a kenyelem fog donteni nem is az ar. Ha mar van vkinek egy szolgaltatoval szerzodese, akkor egyszerubb oda huzogatni a dolgokat, mint szerelgetni a HDD-t. Foleg aki laptopon el.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.