Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hallador


hallador
addikt

Jééé a jó öreg BlackMagic. Olcsósított studiótechnika. De legalább minőségi, és tényleg nem drága eszközöket állítanak elő. Szerettem a termékeit, sok magyar TV csatorna ezekkel az eszközökkel indult el, de még ma sem ritka profi TV-ben sem. Jó cucc.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#2) 5150 válasza hallador (#1) üzenetére


5150
aktív tag

Én csak a szoftverüket használom, de arra eszméletlen mód ráfeküdtek az elmúlt másfél évben :K Viszont bocs, de azért látok némi ellentmondást aközt, amit mondanivalód második fele sugall (vagy hogy mondjam) és pl. eközt: "DaVinci Resolve and Blackmagic Design hardware were used to create five of the eight 2019 Oscar nominated best picture films" és már 2018-ban is elég szépen csapták a szelet a filmiparnak: 2018 nyári eresztés :)

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#3) hallador válasza 5150 (#2) üzenetére


hallador
addikt

nem másfél éve 12 éve is ott voltak már már bocs. Ha megnézed mennyibe kerül egy Avid, Arri, vagy Red, akkor nem mondanál ilyeneket. Én már 2008-ban BlackMagic Decklinket használtam, a megfelelő eszközökkel, pedig akkor a FullHD otthon még Sci-Fi volt a TV-nél.
Akkor még szoftvert nem nagyon gyártottak. Ma már igen.
A BlackMagic Low end termékeket gyárt. Szép cikkeket linkeltél,m ha megnézed a BlackMagic árait kb pár ezer $-ból felépítesz egy digitális stúdiót. Ameddig ennyiből nem veszek egy profi kamerát.
Amúgy az első sikereiket nem 2018-ban hanem 2010-ben érték el Hollywood-ban, még emlékszem, hogy jött a newsletter tőlük.
Mondjuk azt nem sikerült leírni mit sugall és ki, na de a bólogató emoji legalább jól megy.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#4) 5150 válasza hallador (#3) üzenetére


5150
aktív tag

Jaj de jópofa figura :) Értékelem a humorodat, kösz, hogy igy megnevettettél ;) Még vannak benne hibák, de nekem egész igéretesnek tűnik. Főleg ha azt vesszük, hogy képes voltál ezt igy, ebben a formában kicsiholni már szilveszter után! A sok átlag láma még javában fetreng valahol félig ittasan, de nem úgy te! Neked még ilyenkor is van energiád ilyen vicces kis egyveleget összerittyentve inditani az évet. Azért ez nem semmi, határozottan érezni a tehetséget :R Csak igy tovább, sose add fel! Boldog újévet!

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#5) ElEvEn11


ElEvEn11
senior tag

Gyerekek! Szét lesztek ültetve, ha nem viselkedtek rendesen! :DD
De most komolyan! Tényleg egy ilyen faszságon vagytok képesek összekapni? Félreértettétek egymást és nem azonos módon kommunikáltok, de mindketten értelmes emberek vagytok. Szóval fogadjátok már el ezt és inkább az eredeti mondadótokra koncentráljatok, ne arra, hogy hogyan gyűlöljük egy picit a másikat, mert "máshogy ír, mint én szoktam". Innen offoltam és csak gondoltam szólok, hogy kívülről ez, hogy néz ki. No offense! :R

[ Szerkesztve ]

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#6) K0vasz válasza hallador (#3) üzenetére


K0vasz
aktív tag

Én már 2008-ban BlackMagic Decklinket használtam, a megfelelő eszközökkel, pedig akkor a FullHD otthon még Sci-Fi volt a TV-nél.

hát hogyne, sőt, 2008-ban még VHS-ről néztük az alámondásos filmeket

(#7) hallador válasza K0vasz (#6) üzenetére


hallador
addikt

Ja ja hogyne:

[link]

(#4) 5150

Bizony nem szoktam inni.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#8) ChiliChili válasza hallador (#7) üzenetére


ChiliChili
tag

Tényleg sci-fi volt, a Pekingi nyári Olimpiát HD-ban közvetítette az Antenna Hungária DVB-T-n teszt jelleggel, kábelen még nem igazán volt HD.
Közben a nép, letöltött 16:9-es HD videókon kényeztette a szemét, amit megnézhetett a TV2-n is vagy az MTV-n, SD 4:3-ban.

(#9) 5150 válasza hallador (#7) üzenetére


5150
aktív tag

Hát ez az én is ezt mondom! Te is érzed hogy bizsereg az összhang? Minek pazarolni a pénzt drága alkoholra, mikor a kiinduló állapot ugyanaz, mint a végeredmény? Csak pocsékba menne. Bizony bizony!

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#10) hallador válasza 5150 (#9) üzenetére


hallador
addikt

Konkrétumot is kellene írni nem csak felrebeszelni. Mondjuk az arrafelé nemzeti sport.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#11) 5150 válasza hallador (#10) üzenetére


5150
aktív tag

"Kellene" :F Mármint hogy neked? Ugyan miért tennék ilyesmit? Miért tenne bárki ilyesmit veled összefüggésben? Kétlem hogy egy okot is tudnál mondani, ami rá tudna venni hogy a tahó belépőd után fikarcnyit is komolyan és/vagy emberszámba vegyelek. De azért próbálkozhatsz. Mondjál csak egy okot, miért "kellene" az arcplasztikázáson kivül veled kapcsolatban bármi másban is gondolkoznom és értelmes válasszal megtisztelni pont egy ilyet mint te. Na lökjed, kiváncsi vagyok.

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#12) hallador válasza 5150 (#11) üzenetére


hallador
addikt

és/vagy emberszámba vegyelek

Ezzel mondjuk mindent leírtál arról, ami jellemez téged. Hiába otthon semmi nem változott. Mondjuk meg is érdemlitek.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#13) 5150 válasza hallador (#12) üzenetére


5150
aktív tag

Mindent nem. Csak ami rád, meg az ilyenekre vonatkozik.

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#14) hallador válasza 5150 (#13) üzenetére


hallador
addikt

Ja ja elmond az is sok mindent rólad, hogy egy értelmes egész mondatot sem vagy hajlandó leírni, csak mellébeszélni. Hiába nem véletlenül tartotok ott ahol... Már aki képes értelmezni az értelmetlen mondanivalódat. Meg sem próbálom...

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#15) 5150 válasza hallador (#14) üzenetére


5150
aktív tag

Ahhoz, hogy megértsd szerinted "értelmetlen mondanivalómat" megfelelő mértékű intelligencia is szükségeltetne. Azt pedig nem nagyon mérik bő kézzel "arrafelé" ahogy látom.. A pökhendi, magas lóról kioktató, bunkó stilusban összeokádott arroganciát, szándékos értetlenséget a kötekedés kedvéért viszont igencsak vastagon rád szabták, légy vele boldog öregem. Értelmes eszmecserét, csak értelmes emberekkel lehet folytatni, a te fajtád irányába tökéletes időpocsékolás, különösen ha olyan hamar tett érte, mint ahogy te. Kivéve, ha valakinek éppen ez a lelki perverziója. Elég "értelmes egész mondat" volt, sikerült felfognod, vagy rágjam a szádba még 5x :F

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.