Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Ez ám az ultimate megoldás!
:C

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2) XmoD válasza TigerCat (#1) üzenetére


XmoD
aktív tag

Kb mint az előző szifonoknál. Antennahiba??? Á dehogy a... a user a hibás mert rosszul fogja a telefont. ;]

(#3) TigerCat válasza XmoD (#2) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Jelenleg (a legutóbbi szuper frissítéseknek köszönhetően) mindkét - nem éppen olcsón vásárolt - eszközömön van egy olyan hiba, ami miatt egyiket sem túl nagy élmény használni. Sajnos a szép Apple logó önmagában már kevés.

Na mindegy, mérgelődéssel nem leszek előrébb, de sajnos bosszant, mert nem tudok tenni ellene...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#4) pzstm


pzstm
titán

MS-t egy ilyenért bíróság elé állítanák... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#5) powerup2


powerup2
addikt

Ha nem jelzi ki nincs probléma :D mert nem látod csak érzed de majd úgyis bedől a szép apple ....

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#6) #Chris


#Chris
tag

Nem tudom miről megy a sírás minden fórumon, hogy ez szar az szar... Kb. megjelenés óta használom napi 8-10 órát. Semmi hibát nem tapasztalok. Igencsak user error lesz, hogy minden hülyeséget feltelepítenek és csodálkoznak, hogy szar a gép. :DDD

ui: MacBook Pro 2016 (non-B*ziBar) verzió

(#7) joey04 válasza XmoD (#2) üzenetére


joey04
titán

Látom ez a bullshit beivódott nagyon a trollok fejébe.
----

Ez a MBP széria viszont elég szánalmasra sikerült.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Te Józsi, a felhasználók szerint túl hamar lemerül ez a sz*r... figyelj már, vedd már ki innen ezt a becsült hátralevő üzemidőt a csába... úgy már jó lesz a parasztnak. :DDD
Valami humorista döntheti el náluk, hogy mit kezdjenek a felhasználók panaszaival.

(#9) GIJoe


GIJoe
addikt

Az akku elvesztette akku jellegét, kész vita nincs :) A fanatikusok pedig várják az arcukra az eredményt, nem semmi megoldás minden esetre...

(#10) edari válasza joey04 (#7) üzenetére


edari
őstag

Kár, hogy nem viccből mondogatják.

(#11) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Nekem is a múltkor a kocsiban kigyulladt az "engine failure" jel, és 3 perc alatt kicsavartam az égőt.
Nem kell túlbonyolítani a dolgokat :DDD
Láttam olyan koncertvideót, ahol az énekes lecsulázta meg lebrunyálta az első sorban csápolókat, akik ugyanúgy tomboltak tovább. Hiába, a bálvány az bálvány, ellenkező esetben el kellene ismerni, hogy "de nagy marha vagyok, mi a sz@rt keresek én itt?".

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#12) Raymond


Raymond
félisten

:))

Courageous!!!

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#13) sh4d0w válasza #Chris (#6) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Bizony, ha nálad nincs ilyen hiba, akkor másnál sem lehet...

https://www.coreinfinity.tech

(#14) Horbal válasza #Chris (#6) üzenetére


Horbal
őstag

Magad vagy a kétlábon járó statisztikai minta...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#15) joghurt


joghurt
addikt

Ez igazából feature. Pillanatok alatt meg fogja győzni a felhasználókat az Apple marketinggépezete, hogy mindig is becsült üzemidő nélkül szerették volna használni a gépüket, mert így sokkal egyénibb.

A tej élet, erő, egészség.

(#16) TigerCat válasza #Chris (#6) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nem arról van szó, hogy valamit hazavágnak a felhasználók, vagy egy telepített alkalmazás, hanem a jól működő funkciókat sok esetben egy gyári rendszerfrissítés kinyírja.

Mac-en:
ForkLift-ben a hálózati eszközök felcsatolásakor hiába jelölöm be a jelszó tárolását kulcskarikán, legközelebb újra be kell írnom. Ha pedig Finder-ben tallózom, hibát dob, mert már nem elérhető, hiába látszik annak. 2 napja ugyanez még faszán működött.

iPhone 7-en:
Tegnapelőttig simám hívtam úgy, hogy hosszan nyomtam a füles középső gombját és mondtam kivel akarok beszélni. A frissítés óta ez a funkció nem működik. A Siri nem kell, csak ezt használom. Vagyis használnám...

Szóval nem minden esetben a felhasználó a hülye és igen, egy ekkora cégnél is összekutyulhatják a dolgokat, vagy kiadhatnak hibás rendszerfrissítéseket.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#17) twollah1976


twollah1976
őstag

EPIC LOL

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#18) blesius válasza TigerCat (#1) üzenetére


blesius
csendes tag

Ehelyett az Apple igazán berakhatta volna azt, hogy az aktuális felhasználás mellett a felhasználási szokások alapján becsülje meg a hátralévő üzemidőt. Így pl. esti facebook, vagy napközbeni AutoCAD esetén mást írna ki, ugyanolyan akkufeszültség esetén. Szerencsére az iPhone 7 óta tudjuk, hogy feature-t kivenni courageous... :W

(#19) Bambalazs válasza TigerCat (#16) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Írj a supportnak... ;]

[ Szerkesztve ]

(#20) Puma K


Puma K
veterán

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#21) Chp


Chp
őstag

Na mi van, hol vannak a tényleges hurrogások amik a Windowsos cikkek alatt szoktak lenni?

(#22) TigerCat válasza Puma K (#20) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Józsi bácsi gazdálkodó. Mivel bepörgött a zöldség biznisz, vett egy nagyobb autót, hogy hatékonyabban vihesse a piacra a portékát. Eddig csak rápillantott a műszerfalra, hogy hogy áll a tank és körülbelül mekkora távolságot tud megtenni az autóval. Azonban az első kötelező szervizkor azt vették észre a márkaszervizben, hogy ez az érték nagyban függ a terheléstől és hogy milyen körülmények között közlekednek az autóval, így arra jutottak, hogy a kiírt adatok nem minden esetben 100%-os pontosságúak. Ezért kikapcsolták a megtehető távolság kijelzését. Természetesen a szerviz munkatársai ugyanezen pontatlan értéket bármikor ellenőrizhetik, ha számítógéphez csatlakoztatják Józsi bácsi autóját. Nagy vonalakban...

Ha ez tényleg így lenne, szerintem Józsi bácsi ráborítaná a szervizesekre az asztalt.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#23) DithenS


DithenS
senior tag

Komolyan a hozzászólásokon szakadok :D Ezért szeretem itt az Apple cikkeket,mindig nevetek egy jót ;D

(#24) DithenS válasza Chp (#21) üzenetére


DithenS
senior tag

Apple dolgoknál már nem idegeskedik senki,itt hülyülés megy ;D

(#25) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Haha nyilván, a Siri MI-vel talalja ki eppen melyik appot akarod megnyitni meg kitalalja mire gondolsz. De az üzemidő az annyira komplex számitás, hogy jobb nem is foglalkozni vele :D GG Apple

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#26) Armahun


Armahun
addikt

Optimalizálás.
Vagyis a szoftvert felhasználó baráttá kell alakítani, egy olyan szintre egyszerűsíteni amit már a legtöbb felhasználó kezelni képes.

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség. Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy.

(#27) ivana válasza TigerCat (#22) üzenetére


ivana
Ármester

Igem, ez addig ok amíg nagyjából pontos tud lenni a kijelzés. De egy modern processzor ha kocsi lenne az olyan lenne, ha nyomod neki akkor benyal 40 litert, ha viszont nyugisan gurulsz 70-el akkor beéri 2-vel. Szóval ez a kijelzés tényleg fals, ezért nem is érdemes megjeleníteni és ebben igaza van az applenek.
Láttam már olyan laptopot ahol százalék helyett ezek a becsült szarok vannak kiírva, szerintem inkább ne.

[ Szerkesztve ]

(#28) Fred23


Fred23
nagyúr

De minek kellett ennyire elvékonyítani őket?! Miért nem lehet 2 mm-rel vastagabb?! Nem kéne struccot játszani, ha normális akkut tudtak volna betenni!

(#29) icp1970


icp1970
senior tag

Az új Macbook Pro széria,egy rakás szerencsétlenség.nagyon elkapkodták,és nagyon ciki hibák ezek,ennyi pénzért.

(#30) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Érdekes, hogy pont akkor deaktiválták az üzemidő előrejelzést, amikor az szégyellnivaló lett hirtelen. A hardver közben pedig alig változott az energiagazdálkodást tekintve.

Amúgy csak a legújabb Macbook Pro ilyen, szóval elég csak azt elkerülni messziről. A Macbook, a Macbook Air és a korábbi Macbook Pro-k nagyon jól bírják üzemidővel.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#31) zseko válasza TigerCat (#22) üzenetére


zseko
veterán

Szerintem a trabant megoldása jobban lefedi :D Megállsz, előveszed a pálcát, beledugod a tankba, és látod, hogy nagyjából mennyi benzined van :D

HR24.hu

(#32) T_Stark


T_Stark
őstag

Most azért mert az új Pro gyenge lett akku szempontból, miért kellett ezt mindenestül kivenni a rendszerből?
Van még az új Pro-n kívül egy rakás MacBook, aminek semmi szégyellni valója nincs akkuidőben.

(#33) Madwe válasza T_Stark (#32) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nembaj, aki még bírja ezt a fejvesztett baromságot amit művelnek, azoknak még mindig ott az istat menu - eddig is használtam mert baromi hasznos, mostmeg már must have lett :D én meg megyek szépen wines gépért sorba állni, egy ideje már érik a csere, s az biztos, h nem veszek többet apple terméket - mondom ezt úgy h 15 éve maceket nyúzok, s csak iphone okostelefonom volt... Sebaj, az androidos oneplus 3t is lassan ideér :D Kösz Tim Cook, h megszabadítottál:D

(#34) xmaas válasza T_Stark (#32) üzenetére


xmaas
őstag

Azert hogy a sok birka(elegedetlen felhasznalo) ne tudjon panaszkodni hogy szarabb lett a 2016 os McChicken pro mint az elozo 2015 os szeria habar allitolag tele van "innovacioval".

Hogy is van az a mondas hogy amirol nem tudsz az nem faj ;] .

(#35) TigerCat válasza ivana (#27) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Egyetértek. Azonban aki megveszi az új gépét és amiről szó van, azt az átvétel pillanatában tudja, ráadásul egy olyan ígéretet is kap mellé, hogy 10 órát elmegy akkuról, majd hazaérvén jó esetben mindebből 8-at tapasztal, ráadásul valami különös véletlen folytán pont ekkortól nem lehet pontosan mérni és szüntetik meg a hátralevő idő kijelzését, na az minden, csak nem korrekt eljárás.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#36) Tian66


Tian66
senior tag

Nagyon szép problémakezelés. Gratulálok Alma! :W
A tulajok meg kezdjenek nyugodtan hőbörögni, írjanak levelet
a support-nak, hogy megállj, mert ez már szinte sértő.
Almások "egybegyűljetek"! De tényleg.
Ne hagyjátok magatokat így félretenni. :R

(#37) scdlsc


scdlsc
aktív tag

Viszont legalább az AirDrop végre 100%-osan működik...
:DDD

(#38) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Coconut Battery ... :U Ez az indoklás eléggé selejt, sokat szoktam nézni mennyi van még hátra, mennyit tudom hurcolászni a gépet, na most akkor majd az activity monitort fogom nézni, vagy erre is leszedni egy külön appot..

Finn the human

(#39) tuki2200 válasza Madwe (#33) üzenetére


tuki2200
senior tag

Dettó, igaz nem a MacBook miatt, hanem az új OS miatt.. vihettem a gépeket downgradelni súlyos ezrekert arról a használhatatlan szarrol, hihetetlen h 10.5-10.6 óta nem tudnak össze tenni egy Facebookon kívül másra is használható oprendszert...karácsony---> Windows notebook

(#40) KisDre válasza GIJoe (#9) üzenetére


KisDre
senior tag

"Az akku elvesztette akku jellegét,"

Kész, ez bearanyozta az estém xD

KisDre.artstation.com

(#41) joey04 válasza edari (#10) üzenetére


joey04
titán

Nem viccből, tudatlanságból. ;)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42) Bambalazs


Bambalazs
senior tag

Azt is érdemes megemlíteni, hogy a 10.12.2-es update javított az akku üzemidőn: [link]

(#43) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Értem én hogy design, de ez mikor lett fontosabb mint a használhatóság?

(#44) Lotus_Omega


Lotus_Omega
tag

Örülnék neki ha ez lenne a legnagyobb problémám az OSX-el.
Évek óta egyre szarabb az egész (iOS detto).
Tömik tele haszontalan feature-ökkel, a megbízhatóság meg a béka segge alatt.
Ez az akkuszázalék (nem)kijelzés meg csak a hab a tortán.

//Z390 AORUS MASTER//9900k@4.8//2x16GB BALLISTIX@3.5//RTX 4070TI//

(#45) chege


chege
aktív tag

Ennél már csak az lett volna a jobb, ha mondjuk 1,5-el beszorzott üzemidőt írnak ki...

(#46) big-J


big-J
őstag

"Ha nem tudom nem fáj..."

(#47) Fecogame


Fecogame
veterán

Nem működik jól? Rejtsük el a hibajelzést, az biztos megoldja! :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#48) madd dogg


madd dogg
senior tag

Ebben mindenképpen igaza van a cégnek, mivel a modern energiagazdálkodási rendszerek nagyon sűrűn váltanak energiaprofilt, ami miatt egyre sűrűbben jeleznek ezek a szoftveres számítások hibás értékeket a hátralévő üzemidőre vonatkozóan.

Egy kézben hardver és szoftver, WTF?

(#49) XuChi válasza joey04 (#7) üzenetére


XuChi
addikt

Én is Apple User vagyok elég rég óta, de amit az elmúlt három évben művelt / művel a tisztelt alma cég, az már egyenesen felháborító!!!!

És megértem a "trollokat", egyre nagyobb sz@rok az apple termékei!

(#50) hroberto


hroberto
addikt

Tipikus Apple hozzáállás. De majd a fanok megmagyarázzák, hogy ez miért is nagyon fasza.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.