Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yany


Yany
addikt

Kíváncsi leszek az első tesztekre. [Nyelvtannáci]A vízet az helyesen vizet (mint ahogy kéz --> kezet.[/NYTN]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#2) Viktor77


Viktor77
titán

A bevezető mondat értelmetlen.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) Egon válasza Viktor77 (#2) üzenetére


Egon
nagyúr

Ne is törődj vele, majd a költői szabadságra hivatkozik... ;] :C

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4) #65675776 válasza Egon (#3) üzenetére


#65675776
törölt tag

Inkább balladai homály.

(#5) Zotya84 válasza Egon (#3) üzenetére


Zotya84
őstag

Pedig ekkora faszságot régen olvastunk itt, pedig újabban előferdülnek blődségek... :W
"Nem kellett sokat várni, hogy az első 7 nm-es GPU-ra ipari keretek közt zúdítsák egy kancsó hideg vízet."

És nem, nem érdekel, ha megkapom emiatt az első banomat...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#6) freemanone válasza Zotya84 (#5) üzenetére


freemanone
őstag

Eddig nem szóltam érte én sem, de ez már tényleg kezd k****sok lenni. Konkrétan röhejes egy tech cikkben.

[ Szerkesztve ]

(#7) vicze válasza Zotya84 (#5) üzenetére


vicze
félisten

Pusztába kiáltott szó. :) Csak hogy a tárgynál maradjunk.
Én már megkaptam, hogy csak engem zavar, úgyhogy te is egyedül vagy ezzel nyugodj meg. :)

(#8) CSZTech&Mod


CSZTech&Mod
csendes tag

Hamarosan elérhető lesz a Bitspower webshopban is!

Bitspoweres vagyok így mindenről tájékozódok illetve jövőben hamarabb leszek ilyenekről tájékoztatva. Alapból inkább ez a gyártó érdekel!

CSZModTech

(#9) Synthwave válasza Viktor77 (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A korrektorral kell megbeszélni, mert átfogalmazta, de nem lett az új verziójú mondathoz alakítva minden.

De már javítottam. Mert OCD. ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10) Viktor77 válasza Synthwave (#9) üzenetére


Viktor77
titán

Nekem ok. Amúgy ne érts félre, én bírom ahogy fogalmazol. Nem is szólok, csak ez konkrétan értelmetlen volt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11) Synthwave válasza Viktor77 (#10) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tudom, elő szokott néha ilyen fordulni, hogy valamit átír, de pár szót vagy ragot nem alakít az új verzióhoz. Mondjuk ha megesik, általában nincs kint úgy túl sokáig, mert mindent át szoktam olvasni publikálás után is. Jelen esetben még azelőtt javítottam, hogy néztem volna a kommenteket, de azért köszi, hogy szóltál. : >

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#12) tudi13 válasza CSZTech&Mod (#8) üzenetére


tudi13
aktív tag

Szerintem ez itt nem a reklám helye.

(#13) Csupingo válasza vicze (#7) üzenetére


Csupingo
veterán

Már ketten vagytok egyedül. :DDD
Jó, hogy eddig mindenki a cikkhez szólt hozzá.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#14) snecy20


snecy20
veterán

Aki kancsó hidegvízzel "levizezi" a VGA-ját, az hivatkozhat majd a prohardverre, hogy itt olvasta? :))

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#15) Synthwave válasza snecy20 (#14) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Aha. Aztán egyúttal kérhet beutalót ottalvós IQ-tesztre. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16) Yany válasza Synthwave (#9) üzenetére


Yany
addikt

Továbbra sem sikerült azt a szerencsétlen egymondatos bevezetőt helyesírási hiba nélkül megoldani. :N

#17: :C :R

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#17) Synthwave válasza Yany (#16) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sokat segített, hogy végre nem 10"-on vakoskodom, mert így már látom is az elgépelést. :DDD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18) green dude


green dude
tag

A szett tartalmaz vajon thermal pad-et? Vagy az a Hitachi Chemical-os maradhat rajta, nem lesz rajta fizikai serules szetszereles utan?

(#19) #72042496 válasza Synthwave (#17) üzenetére


#72042496
törölt tag

Eddig telefonról nyomtad? :)

(#20) Astroboy válasza green dude (#18) üzenetére


Astroboy
őstag

Ne offold szét a topikot pls.

;]

(#21) Plasticbomb válasza green dude (#18) üzenetére


Plasticbomb
addikt

A gyari hűtő leszerelése közben gyak mindenképpen sérül a Hitachi...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#22) nexplo


nexplo
őstag

Mondom benézek ide mert végre jött jó kis cucc nem csak házi barkács a piros karikhoz.
A topik pörög de már lemaradtam az érdekes részéről :DDD
Skacok az nem hibázik aki nem dolgozik. Tudom off de én pl szoktam indexet olvasni. Esküszöm nem sikerült még olyan cikket olvasnom amiben ne lett volna hiba... én már lassan észre sem veszem. Arra fokuszálok amiről szól. A többi nem izgat :) Tekintve hogy itt azonnal javítják sztem nincs ezzel gond :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#23) nexplo válasza Plasticbomb (#21) üzenetére


nexplo
őstag

Hogy érted?? :F

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#24) Plasticbomb válasza nexplo (#23) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ugy, hogy oda van "ragadva" a hutore is es a gpura is. Aki szetszedte, mindnek serult a gyari pad.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#25) Csupingo válasza Plasticbomb (#24) üzenetére


Csupingo
veterán

Ilyenkor sokszor az van, hogy szépen elfelezed az anyagot szétszedéskor. Mindkét felén marad odaragadva és teljesen használhatatlan lesz.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#26) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Ennyi IQ Fightert xD szedjétek már szét a cikk íróját pls egy kúrva hiba miatt xD Innen látszik kinek nem volt gyerekszobája :D kritikus magyar emberek gratulálok újfent a hozzáállásotokhoz :R

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#27) nexplo válasza Plasticbomb (#24) üzenetére


nexplo
őstag

Azt lehet pótolni minden gond nélkül nem? :U

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#28) Viktor77 válasza pengegyerek (#26) üzenetére


Viktor77
titán

A "kúrva" rövid u.

Az xd-zés a gyerekszobával jár? Mert akkor nekem tényleg nem volt.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29) nexplo válasza Viktor77 (#28) üzenetére


nexplo
őstag

Rossz napja van a kedves fórumtársnak :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#30) Plasticbomb válasza nexplo (#27) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Vizhuteshez elvileg a paszta jobb lehet, kerdes, hogy mennyire egyenetlena gpu/huto erintkezo felulet. Azert rakta amd ezt a padot oda, mert nem eleg jo a huto feluletek erintkezese, s ezzel jobban ki lehet tolteni a hezagokat, mig a paszta nem szereti, mikor vastagon kened fel.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#31) nexplo válasza Plasticbomb (#30) üzenetére


nexplo
őstag

Jogos. Bár ennyi erővel a vizesblokkhoz adhatnának padot vagy padokat tartalékba. Nem drágák. A pasztával be lehet nézni sajnos, én is jártam már így :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.