Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88) waveson válasza athomi (#74) üzenetére


waveson
tag

Hát, igen, ahogy mondod. Illetve az sem mind, sajnos az én egyik vinyóm is úgy sikerült beraknom a házamba, hogy valamit ott erőltettem aztán jó nagy erőből nekivágódott a gépháznak. Gondolom mondanom sem kell hogy ilyen bakikat sem szabad vinyóknál elkövetni. De megúszta. :D
Céges környezetben mi tartjuk karban a rendszert, elég sok gép de leginkább rengeteg vinyóval, nem ritka a gép amiben 32-45 HDD van, nagyon jó minőségű gyári házakban. És én aggódtam az elején hogy mivel nagy terhelést fognak kapni sűrűn, ezért hullani fognak mint a legyek. Pár száz naponta gyakorlatilag kb az összeset hogy le kell majd cserélni stb.
Ezt hittem.
Aztán nagyon sok tart most már 1500napnál és több száz terra olvasásnál-írásnál, és kutya bajuk. Ezért is ráncolom a homlokom, amikor itt ilyeneket írnak hogy hát hát 3darab st3000dm001-et vettem és mind megpurcant. Akkor nekünk miért nem purcant meg egy sem 3 év alatt a 100ból?? :D 20kilós DELL házakban vannak 1300Wattos igen minőségi táp mellé pakolva.
De senkit nem bíztatok ezzel arra hogy 1300wattos tápot vegyen, a 400Wattos gyári HP-s gépben sem purcant meg még semmi, és abban is van azért 4 hdd...
Minőségit kell venni ezekből a dolgokból (ház, táp), a HDD-re meg baromira kell vigyázni....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.