Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Patice


Patice
nagyúr

Jól gondolom, hogy ez a memória sávszél az IGP-knek is jót fog tenni? :U

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#2) Ribi válasza Patice (#1) üzenetére


Ribi
nagyúr

Szerintem IGP korlátai nem a memoriánál vannak egy ideje.

(#3) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Megfizethető meg 2022 körül lesz?

(#4) Taranti


Taranti
senior tag

Én arra lennék kíváncsi hogyan oldják meg, hogy az üzemfeszültség és a fogyasztás csökken, a sebesség(teljesítmény) pedig növekszik. Mert hát fizika tanulmányaim alapján akkor itt valahol valami plusz áldozatot kell hozni. Combosabb alaplap kiépítés kell majd? Erősebb táp?

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#5) Trailblazer válasza DeathAdder (#3) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nem igazán az a tendencia, hogy az egyre fejlettebb számtech komponensek rendre olcsóbbodnának...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#6) Ribi válasza Taranti (#4) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ahogy procinál is kisebb csíkszélesség kisebb fogyasztáshoz, kevesebb feszhez vezet.

(#7) Lacok válasza DeathAdder (#3) üzenetére


Lacok
őstag

A használtpiacon. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#8) RozogA87


RozogA87
tag

Már nem. De valószínűleg Deathadder is abban a korban nőtt fel mikor még csökkentek az árak, ill. változatalanok maradtak az újabb cuccok megjelenésekor. Sajnos ma már ha csökken az ár azt nagyon csigatempóban teszi, neha meg újból fel is megy.

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#9) #06658560 válasza Taranti (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha gyorsabban ki tudod olvasni az adott állapotot, akkor nem kell annyi ideig tartanod a feszültségszintet.

(#10) ivana válasza RozogA87 (#8) üzenetére


ivana
Ármester

Az új dolgok ára manapság röhejes mértékben növekszik (itthon meg főleg), miközben a mondjuk 2010-ben egy 10 éves gép elektronikai hulladék volt, ma meg egy 2007-es bőven elég tud lenni sok mindenre egy ssd-vel.

(#11) RozogA87 válasza ivana (#10) üzenetére


RozogA87
tag

Ja, lehet...csak mostmeg minimum 50 ezer forintos telefont kell venned, ha nem akarod kiröhögtetni magad, és az már 3 év elteltével "elektronikai hulladék".

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#12) Tomassy00 válasza RozogA87 (#11) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Én most vettem kerek 120 euróért telót, az meg hogy ki nevet ki ez miatt az már cseppet sem érdekel, az sem érdekel hogy az unokatesómnak még csak jövedelme sincs de már 800 eurós ájfonnal szaladgál...

(#13) Kisgépkezelő válasza RozogA87 (#11) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Mondjuk régebben sem volt olcsóbb egy normális telefon. A családban az első mobil egy Nokia 3210 volt, az 2000-ben 32 000 be került. Az mai árfolyamon olyan 70 000 forint lenne, és az akkoriban majdnem a legolcsóbb mobil volt.

(#14) devast válasza RozogA87 (#11) üzenetére


devast
addikt

De az utóbbi 1-2 évben már azokban sem a hardver avul el, hanem a szoftver, és a telefonnál sikeresen összekötötték a kettőt, míg PC-nél nem sikerült, habár próbálkozások és félsikerek (mac) voltak.

(#15) apatyas


apatyas
Korrektor

(#4) Taranti: a hibajavítást fejlesztik, azzal (is) tudják elérni ezeket a fejlesztéseket. Egy dolog a chip maga, de a másik a busz amin kommunikál. Minél kisebb jelek vannak a buszon, annál könnyebben sérül.

"Hemant Dhulla, a Rambus alelnöke" - halottakról jót, vagy semmit.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#16) Sotho válasza devast (#14) üzenetére


Sotho
őstag

Ez olyannyira bosszantóan igaz hogy egy samu galaxy trend megjelenésekor még mindenre simán használható volt emlékszem gyalogosan navigáltunk vele online google térképpel, ma ezt a funkciót gyakorlatilag lehetetlen használni, kb az összes többivel együtt, csak telefonálásra illetve letiltott net mellett wifis okostv távirányítóként használjuk, de néha mér arra is problémás. Magyarán egy-két updattel agyonvágták az egészet.

(#17) Marci.32 válasza Lacok (#7) üzenetére


Marci.32
csendes tag

...a DDR4. :U

(#18) RyanGiggs válasza DeathAdder (#3) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Tök mindegy, mert jelenleg a DDR4 is megfizethetetlen! :O
Sőt, a bányászok miatt még a v.kártyák is azok!
Jelenleg zsákutca az egész, és ez miatt kivárás van.

(#19) icp1970 válasza RyanGiggs (#18) üzenetére


icp1970
senior tag

Igen sajnos most PC sem érdemes építeni a memória árak miatt.

(#20) koko52


koko52
veterán

Úgy látom ddr4-et sokan átugorják. Unokaöcsém még ddr2-nél jár és mai játékokkal nyomja. :) Most gondolkodik ddr3-on.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#21) Sub-ZeRo válasza koko52 (#20) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én most ddr2-ről ddr4-re ugrottam. Itt volt már az ideje sajnos. Jóformán semmit nem lehet hozzá kapni..
Ezért jött a váltás. Most 8 giga van bent, de hamarosan megy bele még egy modul, meg ryzen 7 meg rx560/70 :U Aztán én 10 évre megint befejeztem a gép építést... :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#22) 66zoli


66zoli
újonc

Már egyszer tönkre vert a Rambus minden memóriát mikor megjelent az a bizonyos Abit TH-7 , csak aranyára miatt nem lett népszerű ! Sejtéseim szerint megint lesöpörnek minden tesztet , de a ramok megfizethetetlenek lesznek ! :-(

(#23) lionskull


lionskull
tag

A Rambus egyszer már csúfos bukás volt, kérdés hogy a gyártók mennyire lesznek partnerek, illetve az árat hogy sikerül belőni. Bár ez most nem külön fejlesztés hanem ddr alapokon van.
OFF: #11-re csak azt tudom írni hogy nekem Magyarországon nem kapható HomTom HT50-em van és szerintem nem röhögtető... Igaz csak 4 magos, 3Gb ram, de tudja amit kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.