Hirdetés

2019. október 24., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Tsa-bika

Tsa-bika
(senior tag)

Naná hogy kaszálni fognak. Nem kell csodálkozni azon, hogy akár egy sikeres game egy remake/reboot-al, akár egy együttes egy koncerttel ami 1990 és kb 2005 között hatott a fiatalságra vagy gyerekekre most szakítja a dollárt, mert az a generáció akikre ezidő alatt nagy hatással voltak, mostmár mind dolgoznak és nem gondolkodnak azon kinyitják-e a pénztárcát, ha a fiatalkor egyik kellemes emléke újra előjön.

Aztán ez is csak egy vélemény. De ha belegondolok, hogy jön "új" Tiberian Sun is, akkor elég validnak tűnik :)

Maximum effort! |BlackBerry user| NBMR

(#2) hombre[EU]

hombre[EU]
(senior tag)

Ok, jöhet a Dino Crisis 2 Remake bejelentése :)

you must be the change you wish to see in the world

(#3) Cifu válasza Tsa-bika (#1) üzenetére

Cifu
(nagyúr)
LOGOUT blog

Szvsz inkább az az oka, hogy itt még nagyjából valóban szórakoztató és élvezhető volt a történet. Az első rész még kissé korlátolt és részleteiben kiforratlan volt, a későbbi részek meg egyre jobban elmentek megalomán ostobaságba, jól láthatóan a sztoriírók nem tudtak / tudnak épkézláb történetet kanyarítani a történetívből.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Szuper lett a remake, szerintem aki nem resi 2 rajongó, annak is tetszeni fog.

#2: +1 Jöhet! :)

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#5) Tsa-bika válasza Cifu (#3) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

Nekem se tetszett semmi, ami utána jött (talán az 5 kicsit, de ott se lehetett futás közben lőni és még eközben is a 2. részt sírtam vissza). Egyébként sarkítottam, valóban a minőséghez köthető csak ez egy termékeny 15 év volt kult játékok tekintetében.

Persze korhoz nem köthető kinek mi volt a meghatározó, én akkor játszottam ki a Mass Effect-et, amikor már a 3. rész is kint volt, de azt nevezném életem legnagyobb hatású játékának.

[ Szerkesztve ]

(#6) Cifu válasza Tsa-bika (#5) üzenetére

Cifu
(nagyúr)
LOGOUT blog

Minden nézőpont kérdése, tudnék nagyon örülni egy X-Wing és aztán egy Tie Fighter Remake-nek, és ahogy említetted, a C&C ill. Red Alert remake is meg tud hatni.

Az RE2 Remake elsőre nagyon érdekelt, de a gameplay videókat megnézve kicsit lehervadt a szám széle. Nem rossz - nem rossz, de a jó nem ilyen... :(

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#7) .LnB

.LnB
(félisten)

Jó lenne kedves orii, ha a platformokat amiken megjelenik a játék, fontossági sorrenben sorolnád fel. Tudod, PlayStation 4...és.. hát... a többit tulajdonképpen ki is hagyhatod. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#8) oriic válasza .LnB (#7) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Az PlayStation es nem Playstation am ;]

Live-Die-Respawn

(#9) .LnB válasza oriic (#8) üzenetére

.LnB
(félisten)

Adnék neked olyan újonc rangot.. Még azt se tudod, hogy kell várni öt percet, hogy ne tudjam szerkeszteni?! :D (ha tutira akarsz menni, akkor meg 30 percet.)

Homo Ludens

(#10) Hopkins95 válasza hombre[EU] (#2) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

Dino Crisis 1 & 2 Remaket kéretik PC-re vagy PS4-re! :C Már venném is abban a pillanatban! :K Arra várok már csak, hogy mikor jelentik be!

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

(#11) 30z.Samu

30z.Samu
(nagyúr)

Bitang jó játék lesz, úgy érzem megérte előrendelni még novemberben. :C

Sic Parvis Magna

(#12) Scholes9 válasza Hopkins95 (#10) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Resi 3 Remake is jöhet :)

(#13) cyberwarfare válasza Scholes9 (#12) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Ha sok della fog bejönni ebből, akkor nem kizárt. Vaaaagy...már előre elkönyvelték a sikert(mert ugye ez várható volt) és már készül.

Nekem a 2,3 meg Code Veronica X ami nagy hatással volt rám tizenévesen.

[ Szerkesztve ]

(#14) Hopkins95 válasza Scholes9 (#12) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

Meglepődve látom, hogy a Resi 3 csak PC-n van jelen a modern platformok közül. De én így hozzá nem nyúlok, amíg nem csinálják át a kameranézetet meg az irányítást, mint ebben a Remakeben. Ha úgy vesszük, hogy 1999-ben jelent meg, akkor idén 20. évfordulóra esélyes lehet egy Resident Evil 3 Remake bejelentés. :D Felőlem az is jöhetne, mint következő felújítás!

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

(#15) Scholes9 válasza Cifu (#6) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Neked max, másnak lehet jó attól :) Valószínűleg ez egy kimagaslóan frankó remake lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#16) Tsa-bika válasza Cifu (#6) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

Azért remélem kipróbáltad a demót, nagyon rendben volt. A kamera néha sután mozgott, de nem akadályozott és fél óra alatt tényleg ez az egyetlen apró negatívum, amit eltudok róla mondani.

(#17) Deck válasza .LnB (#7) üzenetére

Deck
(veterán)

+1 ;]

PSN ID: deck91_x

(#18) Rage47 válasza Deck (#17) üzenetére

Rage47
(addikt)

pubg :O még mindig

(#19) .LnB válasza Rage47 (#18) üzenetére

.LnB
(félisten)

Újra kell venni mikor lebuknak és bannolják őket...

Homo Ludens

(#20) kwzatz válasza Tsa-bika (#5) üzenetére

kwzatz
(őstag)

Én nem játszottam még egyetlen részével sem, ezért csak kérdezem:
Nem a 4. részt tartják kb. mindenhol a legjobbnak? Így, hogy nincs tapasztalatom a szériával, valahogy állandóan ezt olvastam, de most kíváncsiságból rákerestem listákra, és 3-ból 3 helyen hozták ki legjobb RE játéknak. Emellett a 7. részt is dicsérik nagyon.

(#21) 30z.Samu válasza kwzatz (#20) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Én eddig csak a 7-tel játszottam, az bitang jó lett. Gondolkodtam is, hogy végigtolom harmadjára a 2 előtt. :D

Sic Parvis Magna

(#22) Scholes9 válasza 30z.Samu (#21) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Azt lehet én is megjátszom, fent van a Gold kiadás a PS4-en :)

[ Szerkesztve ]

(#23) hombre[EU] válasza kwzatz (#20) üzenetére

hombre[EU]
(senior tag)

A 4. részt ismerik a legtöbben, de onnan kezdett elku... rossz útra térni. Ott kezdett el horror játékból egy egyszerū third person zombie shooterré válni. Nem mondom,hogy rossz lenne,mert fun, de nem az a definitív ResidentEvil játék. Ebben sem az a cél,hogy minden egyes zombi fejét likvidáld a testérōl,hanem az,hogy túlélj
Pont ezért lett az utóbbi idōk legjobb Resije a 7es,mert visszatért a gyökereihez, egy igazi survival horror

[ Szerkesztve ]

you must be the change you wish to see in the world

(#24) Fitzgerald válasza Hopkins95 (#14) üzenetére

Fitzgerald
(addikt)

Egy ResetEra moderátor szerint már dolgoznak a Resi 3 remake-en is. Persze nem hivatalos még a dolog, de amúgy is ez a köv. logikus lépés, főleg mivel az eredeti legalább olyan sikeres volt, mint a 2. rész.

(#25) Nimda válasza 30z.Samu (#21) üzenetére

Nimda
(addikt)

A 7-es elképesztő, talán még a többi részt is übereli. Rég éreztem játékban ilyen felfokozott horror hangulatot. Persze maga a történet is kiváló. Az utóbbi években nem volt olyan játék, ami lekötött volna órákra. Még a többi Resi remake sem.

Egy jósnőhöz illik bejelentkezni, vagy tudni fogja, hogy mikor megyek? Ha befizetek valamilyen edzésre, akkor veszem a fáradtságot?

(#26) kakuk.tamas

kakuk.tamas
(őstag)

Még 9-10 évesen (?) PS1-en toltam éjszakába nyúlóan a Resident Evil: Nemesis-t. Annak nagyon, de nagyon örülnék. Ha kiadnák 1:1ben ugyanazt, az se érdekelne. Csak legyen Boxra.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#27) Rage47 válasza .LnB (#19) üzenetére

Rage47
(addikt)

#facepalm :(

(#28) Kr/\toS válasza Rage47 (#18) üzenetére

Kr/\toS
(senior tag)

Ezt biztos hogy ide akartad írni?

[ Szerkesztve ]

(#29) pelgrim_v1

pelgrim_v1
(tag)
LOGOUT blog

nem igazán emlékszem mert 20 éve volt kb de a RE2 hosszabb volt mint az RE3, nem? Ezért is terpeszkedett 2 cd-n. (még ps1-en csapattam neki)

(#30) Fitzgerald válasza kwzatz (#20) üzenetére

Fitzgerald
(addikt)

A VII. részt főleg azért dicsérik, mert az első fps a sorozat történetében, és egyfajta Outlast-Silent Hill-Resident Evil keverék lett, aztán sokaknak bejött ez a mix, nekem is (bár a klasszikus zombis téma hiányzott azért).
Az első három Resident Evil hangulatában komorabb volt a többinél, emlékezetesebb pillanatokkal, ellenfelekkel, valamivel jobb fejtörőkkel (Mondjuk ez utóbbit nem vitték azért annyira túlzásba, az első két Silent Hill-ben szerintem jobbak voltak a puzzle-k, sőt. A Silent Hill 1-ből a zongorás puzzle a mai napig az egyik kedvencem).
Ezek még horror játékok voltak. A többi már inkább akciójáték (a hetedik kivételével, de az meg témaválasztásában volt más).

(#31) san01

san01
(addikt)

Nekem már csak egy kérdésem van: Mikor jön máááááááár?????

OP 7 Pro | Origin: Captain_Adamica

(#32) cyberwarfare válasza san01 (#31) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

9 nap

(#33) san01 válasza cyberwarfare (#32) üzenetére

san01
(addikt)

Jéééézusom, nem felezhetnénk el? :D Rég vártam ennyire játékot. Még a Resident Evil 7-ből van pár dlc, ez vigasztal.

[ Szerkesztve ]

(#34) cyberwarfare válasza san01 (#33) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Jó, akkor 4 nap. Írok a capcomnak. :DDD

(#35) san01 válasza cyberwarfare (#34) üzenetére

san01
(addikt)

Ez a beszéd, köszönöm! :D

(#36) Hopkins95 válasza Fitzgerald (#24) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

Ez jó hír, köszi az infót! :R

[ Szerkesztve ]

(#37) TESCO-Zsömle

TESCO-Zsömle
(félisten)

Én szépen csendben kérnék egy grafikailag felújított Imperium Galactica 2-t az eredeti szinronnal.

Köszönöm. :R

(#38) Scholes9 válasza kwzatz (#20) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Nekem meg kb a 4. rész tetszett a legkevésbé, ennyire különbözőek vagyunk, hála égnek :)

Valaki itt a fórumon írta, hogy csak egy kampány lesz. A PS store leírásban pont azt olvasom, hogy külön Leonnak és külön Clairenek lesz egy-egy, ahogy az eredetiben is volt.

[ Szerkesztve ]

(#39) pelgrim_v1 válasza Scholes9 (#38) üzenetére

pelgrim_v1
(tag)
LOGOUT blog

"elméletben" mindkét 2 kampány benne lesz. Bár a mai trendeket nézve azt is kinézem hogy Clairenek a kampányát dlc-be kapjuk meg :DDD

(#40) san01

san01
(addikt)

Azért durva, hogy Japánban milyen cenzúra van a játékon. De a polip szex az elfogadott. :D

(#41) Imilenni

Imilenni
(őstag)

Volt akinek sikerült végigmennie rajta? :D
Piszok kevés volt basszus ez a fél óra! :O

P20 Pro-t cserélem Mi9T-re!

(#42) 30z.Samu válasza Imilenni (#41) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Aha, PS-en 24 perc volt, PC-n 20. De édes kevés volt, játszottam volna még vele. :D

Sic Parvis Magna

(#43) Imilenni válasza 30z.Samu (#42) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Gondolom végig kellett rajta szaladni akkor?

P20 Pro-t cserélem Mi9T-re!

(#44) 30z.Samu válasza Imilenni (#43) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Annyira nem kellett szaladni, de biztos nem néztem be mindenhová. Meg PC-n már úgy mentem hogy PS-en egyszer már megjártam.

Sic Parvis Magna

(#45) chungee

chungee
(addikt)

Bocsi az off-ér. Éppen tolom a Revelations 2-t, valaki emlékszik összegyűjthető emblémákat, falifestések összegyűjtése mivel díjaz a játék:F

(#46) Scholes9 válasza san01 (#40) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Ez így egy vicc lenne. Erre szokták azt mondani, hogy szívás.

(#47) san01

san01
(addikt)

IGN kritika, csak húzzák az ember agyát... :D Spoiler mentes.

(#48) punisher1

punisher1
(tag)

Na végre,ma kora délután át is vettem,pedig azt hittem csak holnap jelenik meg,nagy meglepetés volt mikor jött az e-mail,hogy mehetek átvenni.A hétvégi program meg is van :)

(#49) 30z.Samu válasza punisher1 (#48) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Hivatalosan holnap jelenik meg.

Sic Parvis Magna

(#50) punisher1 válasza 30z.Samu (#49) üzenetére

punisher1
(tag)

Én is csodálkoztam,mikor bementem az aquá-ba mondtam is a srácnak,hogy azt hittem holnap jelenik csak meg.Annyit mondott nem,a mai nap már kapható.Mondtam ok,inkább elöbb mint később.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.