Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VágniValó


VágniValó
addikt

Naná hogy kaszálni fognak. Nem kell csodálkozni azon, hogy akár egy sikeres game egy remake/reboot-al, akár egy együttes egy koncerttel ami 1990 és kb 2005 között hatott a fiatalságra vagy gyerekekre most szakítja a dollárt, mert az a generáció akikre ezidő alatt nagy hatással voltak, mostmár mind dolgoznak és nem gondolkodnak azon kinyitják-e a pénztárcát, ha a fiatalkor egyik kellemes emléke újra előjön.

Aztán ez is csak egy vélemény. De ha belegondolok, hogy jön "új" Tiberian Sun is, akkor elég validnak tűnik :)

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#2) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ok, jöhet a Dino Crisis 2 Remake bejelentése :)

Life, Uh, Finds A Way

(#3) Cifu válasza VágniValó (#1) üzenetére


Cifu
nagyúr

Szvsz inkább az az oka, hogy itt még nagyjából valóban szórakoztató és élvezhető volt a történet. Az első rész még kissé korlátolt és részleteiben kiforratlan volt, a későbbi részek meg egyre jobban elmentek megalomán ostobaságba, jól láthatóan a sztoriírók nem tudtak / tudnak épkézláb történetet kanyarítani a történetívből.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Szuper lett a remake, szerintem aki nem resi 2 rajongó, annak is tetszeni fog.

#2: +1 Jöhet! :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) VágniValó válasza Cifu (#3) üzenetére


VágniValó
addikt

Nekem se tetszett semmi, ami utána jött (talán az 5 kicsit, de ott se lehetett futás közben lőni és még eközben is a 2. részt sírtam vissza). Egyébként sarkítottam, valóban a minőséghez köthető csak ez egy termékeny 15 év volt kult játékok tekintetében.

Persze korhoz nem köthető kinek mi volt a meghatározó, én akkor játszottam ki a Mass Effect-et, amikor már a 3. rész is kint volt, de azt nevezném életem legnagyobb hatású játékának.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#6) Cifu válasza VágniValó (#5) üzenetére


Cifu
nagyúr

Minden nézőpont kérdése, tudnék nagyon örülni egy X-Wing és aztán egy Tie Fighter Remake-nek, és ahogy említetted, a C&C ill. Red Alert remake is meg tud hatni.

Az RE2 Remake elsőre nagyon érdekelt, de a gameplay videókat megnézve kicsit lehervadt a szám széle. Nem rossz - nem rossz, de a jó nem ilyen... :(

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#7) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó lenne kedves orii, ha a platformokat amiken megjelenik a játék, fontossági sorrenben sorolnád fel. Tudod, PlayStation 4...és.. hát... a többit tulajdonképpen ki is hagyhatod. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) oriic válasza .LnB (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az PlayStation es nem Playstation am ;]

Live-Die-Respawn

(#9) .LnB válasza oriic (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Adnék neked olyan újonc rangot.. Még azt se tudod, hogy kell várni öt percet, hogy ne tudjam szerkeszteni?! :D (ha tutira akarsz menni, akkor meg 30 percet.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) Hopkins95 válasza hombre[EU] (#2) üzenetére


Hopkins95
addikt

Dino Crisis 1 & 2 Remaket kéretik PC-re vagy PS4-re! :C Már venném is abban a pillanatban! :K Arra várok már csak, hogy mikor jelentik be!

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#11) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Bitang jó játék lesz, úgy érzem megérte előrendelni még novemberben. :C

Sic Parvis Magna

(#12) Scholes9 válasza Hopkins95 (#10) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Resi 3 Remake is jöhet :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13) #65537792 válasza Scholes9 (#12) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ha sok della fog bejönni ebből, akkor nem kizárt. Vaaaagy...már előre elkönyvelték a sikert(mert ugye ez várható volt) és már készül.

Nekem a 2,3 meg Code Veronica X ami nagy hatással volt rám tizenévesen.

[ Szerkesztve ]

(#14) Hopkins95 válasza Scholes9 (#12) üzenetére


Hopkins95
addikt

Meglepődve látom, hogy a Resi 3 csak PC-n van jelen a modern platformok közül. De én így hozzá nem nyúlok, amíg nem csinálják át a kameranézetet meg az irányítást, mint ebben a Remakeben. Ha úgy vesszük, hogy 1999-ben jelent meg, akkor idén 20. évfordulóra esélyes lehet egy Resident Evil 3 Remake bejelentés. :D Felőlem az is jöhetne, mint következő felújítás!

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#15) Scholes9 válasza Cifu (#6) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Neked max, másnak lehet jó attól :) Valószínűleg ez egy kimagaslóan frankó remake lesz :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16) VágniValó válasza Cifu (#6) üzenetére


VágniValó
addikt

Azért remélem kipróbáltad a demót, nagyon rendben volt. A kamera néha sután mozgott, de nem akadályozott és fél óra alatt tényleg ez az egyetlen apró negatívum, amit eltudok róla mondani.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#17) Deck válasza .LnB (#7) üzenetére


Deck
titán

+1 ;]

PS5

(#18) Rage47 válasza Deck (#17) üzenetére


Rage47
veterán

pubg :O még mindig

(#19) .LnB válasza Rage47 (#18) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Újra kell venni mikor lebuknak és bannolják őket...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) kwzatz válasza VágniValó (#5) üzenetére


kwzatz
őstag

Én nem játszottam még egyetlen részével sem, ezért csak kérdezem:
Nem a 4. részt tartják kb. mindenhol a legjobbnak? Így, hogy nincs tapasztalatom a szériával, valahogy állandóan ezt olvastam, de most kíváncsiságból rákerestem listákra, és 3-ból 3 helyen hozták ki legjobb RE játéknak. Emellett a 7. részt is dicsérik nagyon.

(#21) 30z.Samu válasza kwzatz (#20) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én eddig csak a 7-tel játszottam, az bitang jó lett. Gondolkodtam is, hogy végigtolom harmadjára a 2 előtt. :D

Sic Parvis Magna

(#22) Scholes9 válasza 30z.Samu (#21) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Azt lehet én is megjátszom, fent van a Gold kiadás a PS4-en :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#23) hombre[EU] válasza kwzatz (#20) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A 4. részt ismerik a legtöbben, de onnan kezdett elku... rossz útra térni. Ott kezdett el horror játékból egy egyszerū third person zombie shooterré válni. Nem mondom,hogy rossz lenne,mert fun, de nem az a definitív ResidentEvil játék. Ebben sem az a cél,hogy minden egyes zombi fejét likvidáld a testérōl,hanem az,hogy túlélj
Pont ezért lett az utóbbi idōk legjobb Resije a 7es,mert visszatért a gyökereihez, egy igazi survival horror

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#24) Fitzgerald válasza Hopkins95 (#14) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Egy ResetEra moderátor szerint már dolgoznak a Resi 3 remake-en is. Persze nem hivatalos még a dolog, de amúgy is ez a köv. logikus lépés, főleg mivel az eredeti legalább olyan sikeres volt, mint a 2. rész.

(#25) Nimda válasza 30z.Samu (#21) üzenetére


Nimda
addikt

A 7-es elképesztő, talán még a többi részt is übereli. Rég éreztem játékban ilyen felfokozott horror hangulatot. Persze maga a történet is kiváló. Az utóbbi években nem volt olyan játék, ami lekötött volna órákra. Még a többi Resi remake sem.

(#26) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Még 9-10 évesen (?) PS1-en toltam éjszakába nyúlóan a Resident Evil: Nemesis-t. Annak nagyon, de nagyon örülnék. Ha kiadnák 1:1ben ugyanazt, az se érdekelne. Csak legyen Boxra.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#27) Rage47 válasza .LnB (#19) üzenetére


Rage47
veterán

#facepalm :(

(#28) Kr/\toS válasza Rage47 (#18) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Ezt biztos hogy ide akartad írni?

[ Szerkesztve ]

(#29) pelgrim_v1


pelgrim_v1
tag

nem igazán emlékszem mert 20 éve volt kb de a RE2 hosszabb volt mint az RE3, nem? Ezért is terpeszkedett 2 cd-n. (még ps1-en csapattam neki)

(#30) Fitzgerald válasza kwzatz (#20) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A VII. részt főleg azért dicsérik, mert az első fps a sorozat történetében, és egyfajta Outlast-Silent Hill-Resident Evil keverék lett, aztán sokaknak bejött ez a mix, nekem is (bár a klasszikus zombis téma hiányzott azért).
Az első három Resident Evil hangulatában komorabb volt a többinél, emlékezetesebb pillanatokkal, ellenfelekkel, valamivel jobb fejtörőkkel (Mondjuk ez utóbbit nem vitték azért annyira túlzásba, az első két Silent Hill-ben szerintem jobbak voltak a puzzle-k, sőt. A Silent Hill 1-ből a zongorás puzzle a mai napig az egyik kedvencem).
Ezek még horror játékok voltak. A többi már inkább akciójáték (a hetedik kivételével, de az meg témaválasztásában volt más).

(#31) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nekem már csak egy kérdésem van: Mikor jön máááááááár?????

Megyen!

(#32) #65537792 válasza CptAdamica (#31) üzenetére


#65537792
törölt tag

9 nap

(#33) CptAdamica válasza #65537792 (#32) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jéééézusom, nem felezhetnénk el? :D Rég vártam ennyire játékot. Még a Resident Evil 7-ből van pár dlc, ez vigasztal.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#34) #65537792 válasza CptAdamica (#33) üzenetére


#65537792
törölt tag

Jó, akkor 4 nap. Írok a capcomnak. :DDD

(#35) CptAdamica válasza #65537792 (#34) üzenetére


CptAdamica
veterán

(#36) Hopkins95 válasza Fitzgerald (#24) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ez jó hír, köszi az infót! :R

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#37) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Én szépen csendben kérnék egy grafikailag felújított Imperium Galactica 2-t az eredeti szinronnal.

Köszönöm. :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38) Scholes9 válasza kwzatz (#20) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem meg kb a 4. rész tetszett a legkevésbé, ennyire különbözőek vagyunk, hála égnek :)

Valaki itt a fórumon írta, hogy csak egy kampány lesz. A PS store leírásban pont azt olvasom, hogy külön Leonnak és külön Clairenek lesz egy-egy, ahogy az eredetiben is volt.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#39) pelgrim_v1 válasza Scholes9 (#38) üzenetére


pelgrim_v1
tag

"elméletben" mindkét 2 kampány benne lesz. Bár a mai trendeket nézve azt is kinézem hogy Clairenek a kampányát dlc-be kapjuk meg :DDD

(#40) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Azért durva, hogy Japánban milyen cenzúra van a játékon. De a polip szex az elfogadott. :D

Megyen!

(#41) Imilenni


Imilenni
addikt

Volt akinek sikerült végigmennie rajta? :D
Piszok kevés volt basszus ez a fél óra! :O

Press "F" to pay respects.

(#42) 30z.Samu válasza Imilenni (#41) üzenetére


30z.Samu
félisten

Aha, PS-en 24 perc volt, PC-n 20. De édes kevés volt, játszottam volna még vele. :D

Sic Parvis Magna

(#43) Imilenni válasza 30z.Samu (#42) üzenetére


Imilenni
addikt

Gondolom végig kellett rajta szaladni akkor?

Press "F" to pay respects.

(#44) 30z.Samu válasza Imilenni (#43) üzenetére


30z.Samu
félisten

Annyira nem kellett szaladni, de biztos nem néztem be mindenhová. Meg PC-n már úgy mentem hogy PS-en egyszer már megjártam.

Sic Parvis Magna

(#45) chungee


chungee
addikt

Bocsi az off-ér. Éppen tolom a Revelations 2-t, valaki emlékszik összegyűjthető emblémákat, falifestések összegyűjtése mivel díjaz a játék:F

(#46) Scholes9 válasza CptAdamica (#40) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez így egy vicc lenne. Erre szokták azt mondani, hogy szívás.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#47) CptAdamica


CptAdamica
veterán

(#48) punisher1


punisher1
aktív tag

Na végre,ma kora délután át is vettem,pedig azt hittem csak holnap jelenik meg,nagy meglepetés volt mikor jött az e-mail,hogy mehetek átvenni.A hétvégi program meg is van :)

(#49) 30z.Samu válasza punisher1 (#48) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hivatalosan holnap jelenik meg.

Sic Parvis Magna

(#50) punisher1 válasza 30z.Samu (#49) üzenetére


punisher1
aktív tag

Én is csodálkoztam,mikor bementem az aquá-ba mondtam is a srácnak,hogy azt hittem holnap jelenik csak meg.Annyit mondott nem,a mai nap már kapható.Mondtam ok,inkább elöbb mint később.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.