Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bossyy


Bossyy
tag

Ha elfogadja a törvényhozás, hogy a szolgáltatóknál max. egy évig lehet hűségidőt kötni, akkor lesz majd itt igazi változás! Kb. minden készülék árára rádobnak majd olyan gyenge 30-40-50 százalékot :-)

(#2) vhw válasza Bossyy (#1) üzenetére


vhw
addikt

És akkor majd lehet valós piaci áron venni független készüléket bárhol máshol? :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3) lezuvius


lezuvius
őstag

SE 32-64gb kozott alig van arban kulonbseg, mig a 128-as durvan tularazott... :(
A3 17 es A5 17 kozott sincs igazan nagy elteres, amit nem teljesen ertek.

S7 meg verhetetlen aron van szerintem a T-seknek.

Mèg mindig fuggetlenek az S8-ak a T-tol?

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#4) Snooker147


Snooker147
tag

És előrendelhető az XZ Premium 220k listaáron, ami elég jó vétel! Remélem a vodánál sem lesz drágább.

(#5) sajo13


sajo13
senior tag

A Huawei P10 a múlt héten 175 ezer volt, azt vártam, hogy csökkenjen, erre most 14 ezerrel több, 189-be kerül.
Samsung S8 csökkent, Samsung S8+ emelkedett.

Valami random generátor dobálja ki náluk az árakat? Mert logika nincs benne az biztos.

(#6) hyperspace válasza sajo13 (#5) üzenetére


hyperspace
őstag

Kereslet és kínálat :) . Van ott logika.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#7) antim


antim
tag

Most bejön az EU romaing eltörlés június 15-től és a kormány piacélénkítése a hűségidő max 1 év, erre rájöttek pár napja a Telenor korlátlan mobilnet csomagjai. Ezért a Telekomnál a most látható árak pár héten belül át fognak íródni... Nem irigylem most a vezetőséget! :)

(#8) balint82 válasza Snooker147 (#4) üzenetére


balint82
senior tag

És most jár mellé egy Sony MDR100 Hi-Res füles is (azt írják 100e értékben).

Google Pixel 4a

(#9) stevve válasza antim (#7) üzenetére


stevve
nagyúr

Azért a stratégiát nem hetekben szokás mérni. Kívülről nézve kapkodnak megint.

(#10) Snooker147 válasza balint82 (#8) üzenetére


Snooker147
tag

Bizony. Úgy meg aztán pláne jó vétel!

(#11) ORCA58 válasza vhw (#2) üzenetére


ORCA58
addikt

Ha csak mobilod van a T-nél akkor már most sem éri meg az új rendszerben náluk venni a telefont. (Kivéve néhány nagyon drága készüléket, nagyon drága előfizuval) A 2 év telefon nélküli kedvezmény sokkal több lehet, mint a telefon mellé adott. Így fordulhat elő, hogy ha egy 60000-es telefont vennél, a T-nél kedvezménnyel, összesen 30 000 -el többet fizetsz ki 2 év alatt, mintha simán boltban veszed a telefont + telefon nélküli előfizetést veszel 2 év hűséggel.
Kvázi a kedvezményes 60 000-es telefon 90000-be kerül!! De olvasgatom sokat vesznek ennek ellenére náluk, mert vagy nem tudnak számolni, vagy van egyéb T-s csomagjuk, ami már + kedvezményt jelent.

(#12) hemaka


hemaka
nagyúr

Korlatlan mobilnet van ma'? Majd varialhatjak azt is... Nem hiszem el, hogy a Telenortol nem szivarogtak ki infok egyebkent, ezek magukat sz*patnak? Nem csodalkoznek mondjuk, szeretik. :D

[ Szerkesztve ]

(#13) Freiherr válasza ORCA58 (#11) üzenetére


Freiherr
őstag

Vagy számolni azt tudnak, de egyben 100+ k-t nem tudnak, vagy akarnak kiköhögni egy telefonra.

XXX

(#14) balint82 válasza ORCA58 (#11) üzenetére


balint82
senior tag

Különféle nagy akciózáskor éri még készüléket venni (S6 Edge 40e volt pár hónapja Next S-hez, összesen ugye a készülékes előfizu miatt 76e-re jött ki, de 2 év gari vadiúj készülék, és a párom úgy is készüléket váltott volna).

Most amúgy az S7/S7E, esetleg az XZ Premium éri meg, de mindegyik szigorúan csak listaáron.

Google Pixel 4a

(#15) hemaka válasza balint82 (#14) üzenetére


hemaka
nagyúr

50ezres magenta meg mindig megy naluk 1 eve, pedig csak idoszakosnak inditottak, az samsungra is van pl. Nyilvan ez csak akkor jatszik, ha egyebkent is magentat szeretne csinaltatni az emberunk...

(#16) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Az S7 és az S8 aránylag jó árban van most. Főleg az előbbi.

lezuvius (#3)

Elvileg igen, függetlenek.

[ Szerkesztve ]

(#17) bszg@


bszg@
tag

Kíváncsiságból megnéztem, csak hogy pontos legyen a példám.. Az előfizetésemhez (mobil xl+1GB) 60e kedvezmény jár, így pl egy iPhone7 32GB 194 160 Ft. Ezen kívül az előfizetés is drágább lenne havi 4e-rel, két év alatt 96e-rel. Ez összesen 290 160Ft. Megbízható üzletekben tudomásom szerint 220e körül kapható.
Mindezt a számolni nem tudók/nem akarók miatt írtam.

(#18) blagolf


blagolf
senior tag

Úgy látom a Mobilarénásoknál már csak 3 féle telefon létezik. Hányás.

Üdv, Zoli

(#19) Viktor0610 válasza blagolf (#18) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi a baj?
(Két) Bal lábbal keltél? :P

Samsung Galaxy A54

(#20) Rusi válasza blagolf (#18) üzenetére


Rusi
senior tag

Mondd, mi fáj? Mesélj! :)

(Sejtésem szerint azon akadtál fenn, hogy a cikkben Apple, Huawei és Samsung telefonok szerepelnek. Nos, ennek oka az, hogy a szolgáltató ezen készülékek árait változtatta. Igen, nem mi, hanem a Telekom tehet róla, hogy pont ez a három márka érintett benne. Ha 10 márka lenne érintett, akkor a cikkben is 10 szerepelne. Tehát nem mi, hanem a Telekom változtat árakat és mi arról számolunk be, aminek változott az ára. Ha 1 készülék, akkor 1, ha 23, akkor 23.)

Mobilaréna (2010-2017)

(#21) Teal'C


Teal'C
addikt

Én megint csak azt tudom írni hogy BETEGEK!!!

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#22) berzser67


berzser67
tag

Nagy a felfórdulás??Piszok nagy kupi van, több mint két hete nem tudok a flottás előfizetéshez mobilnet előfizetést kérni ,mert még nem oldották fel a tiltást a flottákhoz!? :W

[ Szerkesztve ]

(#23) Ringman


Ringman
nagyúr

én a kkv árlistát szoktam nézni, de valami rossz vicc az egész, nettó 10k-s előfizetéssel is: [link]

(#24) Bossyy


Bossyy
tag

A legjobban az tetszik a Telekomnál, hogy a kifutó Galaxy S6 Edge 32GB havi díjas előfizetéssel drágább, mit az egy évvel fiatalabb utód, Galaxy S7 Edge. Ennyit számít egy plusz infraport :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.