Hirdetés

2019. október 19., szombat

Gyorskeresés

(#1) Lacee1986

Lacee1986
(senior tag)

Én csak azon csodálkozok, hogy eddig adták még ki.

Mintha úgy rémlene, hogy valami hasonló volt a tervük az egész generációra anno amit aztán elvetettek inkább.

(#2) Ken Levine

Ken Levine
(kezdő)

Teljesen logikus lépés, hogy kiadnak egy meghajtó nélküli konzolt. Lényegében már én is csak digitálisan vásárolok, maximum azért választanék még meghajtóval rendelkező tipust mert a használt lemezes játékok ára nagyon olcsó.
Gyanítom ezután a Sony is 2 tipust fog kiadni ha eljön a PS5 ideje.

(#3) Béééla válasza Lacee1986 (#1) üzenetére

Béééla
(őstag)

Az eredeti, ősi terv az volt, hogy 24 óránként netre kell menni, különben söralátétnek lesz jó a korong.
Jó dolog a digitális vásárlás, ha nem egy vagyon a játék. Sok cím egyszeri kipróbálásnál többet nem ér meg.

Bélabá

(#4) wesder

wesder
(veterán)

Egyszer néztem vele Blu-ray filmet, és csak digitàlis jàtékaim vannak de ennek ellenére hiànyozna a meghajtó. Remélem az Anaconda-ban maradni fog.

[ Szerkesztve ]

Fortnite Skin/V-Bucks eladó. Érdeklődni privátban.

(#5) dreampage

dreampage
(HÁZIGAZDA)

A lemezmeghajtót már én is csak filmekhez használom, játékra évek óta nem. Ettől függetlenül még lemezmeghajtós konzolt fogok venni a következő generációban. Idővel ugyanaz fog történni, mint a laptopoknál, azokból is eltűnt a DVD drive teljesen (az enyémben még van, de semmire nem használom). Szerintem a következő utáni generációban már nem lesz lemez (persze lehet, hogy konzol sem).

A játéknak soha nincs vége.

(#6) Synthwave

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

B L E H
L
E
H

:(

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) pauliboy23

pauliboy23
(aktív tag)

Arra lennék kíváncsi, milyen áron nyit. Mondjuk 60 körül elfogadható lenne.

| Welcome to Crystal Lake | Jason Voorhees |

(#8) AxBattler

AxBattler
(nagyúr)

Szupi, de nem úgy volt, hogy ezen felül a One S kap valami hardveres frissítést? :F

Cable management is for the weak!

(#9) oriic válasza AxBattler (#8) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ez lesz az. Erosebb One S nem jon.

Live-Die-Respawn

(#10) wesder válasza AxBattler (#8) üzenetére

wesder
(veterán)

Nem kap, jönnek az új konzolok 2020-ban és kész.

(#11) AxBattler

AxBattler
(nagyúr)

Oké, köszi! Akkor valamit félreértettem... :R

Cable management is for the weak!

(#12) GodGamer5 válasza wesder (#10) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

Addig ellesznek a ones tulajok 720p-ben. ;)

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#13) wesder válasza GodGamer5 (#12) üzenetére

wesder
(veterán)

Ez modt beszólàs akart lenni? Eléggé gyengére sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#14) hhenry

hhenry
(aktív tag)

Hát ez gyönyörű lett :(

(#15) oriic válasza hhenry (#14) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Mármint mi? A kép csak egy látványterv, oda is írtam. Nincs még hivatalosan bejelentve a cucc, nem tudjuk, hogy fog kinézni. :R

Live-Die-Respawn

(#16) hhenry válasza oriic (#15) üzenetére

hhenry
(aktív tag)

Elnézést csak a képet láttam nem olvastam el csak most :R

(#17) #78687232 válasza wesder (#13) üzenetére

(törölt tag)

Átlagban csak panaszkodni tud, ne foglalkozz vele.

(#18) Synthwave válasza wesder (#13) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Mintha az ördőgtől való lenne a 720p...

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#19) wesder válasza #78687232 (#17) üzenetére

wesder
(veterán)

Tudom, de olyan jó làtni ahogy szenved.:D

Synthwave
Ilyen nickkel ő màr csak tudja mi a jó.:R

(#20) hombre[EU]

hombre[EU]
(aktív tag)

Lesz oneX-bōl is drive nélküli?

you must be the change you wish to see in the world

(#21) oriic válasza hombre[EU] (#20) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Egyelőre arról még nincs szó.

Live-Die-Respawn

(#22) Hunpriest

Hunpriest
(aktív tag)

Ha másra nem is arra jó lesz, hogy kiderüljön hogy fogadja a nép.

(#23) wesder válasza Hunpriest (#22) üzenetére

wesder
(veterán)

Szerintem is csak teszt jelleggel dobjàk piacra.

(#24) GodGamer5 válasza wesder (#19) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

Itt maximum csak te szenvedsz. :D
Te vagy itt az Xbox élharcos. Röhej ahogy véded az egészet, meg ahogy mindent magadra veszel...
Amúgy ha nézel pár DF videót láthatod, hogy az xbone elég tragikusan szarul futtatja a játékokat. Pl: Ace Combat, Anthem stb.
Időszerű lenne már egy genváltás nekik, mondjuk egy évvel a ps előtt.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#25) Synthwave válasza wesder (#19) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Hát, az ördőgök biztos nem tudják. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26) wesder válasza GodGamer5 (#24) üzenetére

wesder
(veterán)

Ja persze FHD+AA nélkül még jó hogy jobban fut PS-en.:K
Ràadàsul az Anthen tönkrevàgja a PS-t szóval felőlem futhat jobban.
Az a durva hogy én hozhatok normàlis érveket a döntésem mellett, akkor is csak egy troll leszek a PS tàborban mert hàt hogy nem kapok instant erekciót az exklúzívoktól.
Egyébként szàmtalanszor elmondtam azt is hogy nekem a PS-ből max a DS4-gyel van problémàm, a géppel meg a jàtékokkal nem. HA lesz olyan PS ex jàték ami miatt SZÀMOMRA megéri megvenni a PS-t, akkor majd veszek is mert nem tétel.

[ Szerkesztve ]

(#27) GodGamer5 válasza wesder (#26) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

OneS-en szinte minden szarabbul és kisebb felbontáson fut mint ps4-en, ezért nem értem miért vagy ennyire xbox fan.
Arról sem tehetek, hogy neked nem tetszenek a ps4 exkluzívok, amik messze fölötte vannak kb minden platform játékainak ami a minőséget illeti...

[ Szerkesztve ]

(#28) GodGamer5 válasza Synthwave (#18) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

Nem ördögtől való, csak végtelnül elavult és felskálázva is ronda.

[ Szerkesztve ]

(#29) wesder válasza GodGamer5 (#27) üzenetére

wesder
(veterán)

Nekem nincs OneS-em így pont nem érdekel hogy a PS4-en hogy néznek ki a jàtékok.
Úgy nem nehéz minőségi munkàt előàllítani hogy van rà 3-4-5-6 éved, és csak egy platformra kell fejlesztened. Ràadàsul ha nem az első projekt, akkor meg màr nagyjàból kiismerted a korlàtait az adott platformnak így tudod meddig tudsz elmenni. Tehàt ennyi idővel, pénzzel, és egy platformmal ez a minimum. Nem kell tőle hasraesni. Multiplatform címek is simàn hozhatjàk a "Sony Exklúzív minőséget", csak erre kevés a példa, (RDR2, Witcher3, Cyberpunk2077) ugyanis a nagy gyàrtóknak nem érdeke. (EA, Ubisoft, Activision)

Szerintem ebben semmi fika nincs.

[ Szerkesztve ]

(#30) Synthwave válasza GodGamer5 (#28) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Kinek mi tetszik.

Részemről csakis PS bárhány, de javarészt a japán exkluzívok miatt. (Na jó, azért egy TLoU az TLoU.) Viszont a 720p-vel sincs semmi bajom; PC-n azt használok ingame.

[ Szerkesztve ]

(#31) Polllen

Polllen
(nagyúr)

Ez vajh mennyi lesz akciósan amazonon? 34-40k? Annyiért lehet veszek egyet. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#32) GodGamer5 válasza wesder (#29) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

A lényeg, hogy mindig van egy indok, hogy a ps miért átlagos... A Crackdown 3 is vagy 6 évig készült mégis kb -1-et érdemelne egy tízes skálán. A multiplatform játékok pedig lehetnének jók, csak valahogy 1-2 példán kívül még egy Uncharted 4-et sem közelítenek meg.
Mindegy feladom.
Amúgy meg pc-n a legjobb játszani, csak ami számomra ér valamit az főként ps-re jelent meg.

[ Szerkesztve ]

(#33) wesder válasza GodGamer5 (#32) üzenetére

wesder
(veterán)

Hol írtam hogy àtlagos?
A CD3-at kipróbàltam.
Az egyetlen említésre méltó dolog benne Terry Crews.
Ugyan ezt írtam le amit te, de làtom nem figyelsz.
Mennyibe is kerül egy Gamer PC újonnan? 300K alaphangon. Igen?

(#34) Neoteric válasza wesder (#29) üzenetére

Neoteric
(addikt)

Microsoftnak mégse megy. :F

;]

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#35) #78687232 válasza wesder (#33) üzenetére

(törölt tag)

Engedd el, nincs értelme megmagyarázni. Feldobták a magas labdát, te meg rögtön ráraboltál. 2 S van a családban és még sosem hisztiztünk a gyengébb grafika miatt, teljesen jó konzol. Más véleménye egyáltalán nem számít, ezért kár vitatkozni.

(#36) kpbendeguz

kpbendeguz
(senior tag)

Igazából nem világos a számomra, hogy mire is jó ez. Az addig érthető, hogy keveseknek kell a bluray, és így csökkenteni lehet a konzol árát. De pont az S-ét? Nemrég vettem Bécsben (rokonok megbízásából) használt S-et 150EUR-ért egy év garanciával. Ez alá már hova akarnak menni generációváltás előtt?
Ha mondjuk az X árát lenyomnák 100EUR-al bluray nélkül, akkor páran talán rászánnák magukat a váltásra, de szvsz az S esetében nincs értelme.

(#37) wesder válasza Neoteric (#34) üzenetére

wesder
(veterán)

Az EA-nek sem.:))
Forza legalàbb jó a többi MS ex nekem sem jött be.

(#38) hhenry válasza wesder (#37) üzenetére

hhenry
(aktív tag)

Halo?

(#39) wesder válasza hhenry (#38) üzenetére

wesder
(veterán)

Forzàn kívül még a SunsetOD, de semelyik màsik nem. Én kipróbàltam mindet, de nem nyert sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#40) hhenry válasza wesder (#39) üzenetére

hhenry
(aktív tag)

:R
Nekem korábbi forzák jobban tetszettek (1-2)

[ Szerkesztve ]

(#41) wesder válasza hhenry (#40) üzenetére

wesder
(veterán)

Megvan mind.:K A 3-nak a Hotwheels kiegje nagyon jó.

(#42) #78687232 válasza wesder (#41) üzenetére

(törölt tag)

Én kék-zöld oldalon sokkal inkább a kisebb címeket kedvelem, pl xboxon a cuphead / astroneer / ori, stb. Operenciat várom még, rögtön megy gp-ba és indulás után kap majd magyar feliratot is.

(#43) wesder válasza #78687232 (#42) üzenetére

wesder
(veterán)

Jajj tényleg a Cuphead az fasza:C Ashen sem volt rossz, azt csak kipróbàltam.

(#44) hhenry válasza wesder (#43) üzenetére

hhenry
(aktív tag)

Örülnék pár új címnek már

(#45) wesder válasza hhenry (#44) üzenetére

wesder
(veterán)

2022 elött szerintem nem nagyon lesznek új címek.

(#46) hhenry válasza wesder (#45) üzenetére

hhenry
(aktív tag)

Hát a jobb játékokat új gennel akarják bemutatni

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.