Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Löncsi


Löncsi
őstag

Mintha "rász@rtak" volna a képre... így persze, hogy van 28 fps...

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#2) Yutani válasza Löncsi (#1) üzenetére


Yutani
nagyúr

Le vagyon írva: valamit valamiért! :K

#tarcsad

(#3) Petyyyyy válasza Löncsi (#1) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Na igen de ez egy zoomolt kép. Teljes screenshot-on talán nem ilyen szembetűnő a különbség.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#4) ViZion


ViZion
félisten

Jó ötletnek tűnik, ha "lazább" rész van, akkor lehet úgyis csak bambulni a környezetet. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5) Löncsi válasza Yutani (#2) üzenetére


Löncsi
őstag

De ez nem nagy megváltás, azt hittem valami überokos algoritmus hozzáidomul az IGP-hez és sebességet nyersz, veszteség nélkül...

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#6) hackeeeee válasza Löncsi (#5) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Annak idején ez volt a trendi driverszinten is, csak nem ennyire feltűnően...

Véleményem szubjektív...

(#7) Löncsi válasza hackeeeee (#6) üzenetére


Löncsi
őstag

De ez egy semmi... olyan mintha közel 0-ra lehúzták volna a textúrákat és átváltottak volna 320x200-as felbontásba... ezt lehet én is megoldom. Így már játszhatóak a játékok, persze, csak Duke3D szerű lesz a grafika.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#8) hackeeeee válasza Löncsi (#7) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valami gyakorlati haszna csak van, ha eddig fejlesztik..

Bár, Én meg úgy látom ezt, hogy aki játszani akar, az szánjon pénzt rá, hogy tudjon is játszani.. Persze ez nem mindig opció, Nekik lesz segítség ez.. Bár a kérdés az, hogy vajon megéri-e? Mert ez eléggé elronthatja a játékélményt.

Véleményem szubjektív...

(#9) vinibali válasza Löncsi (#1) üzenetére


vinibali
őstag

valahogy nekem is ez ugrott be :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#10) banhammer


banhammer
veterán

Lefénykepezték a kijelzőt!?!?!?!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11) Dagidög válasza hackeeeee (#8) üzenetére


Dagidög
senior tag

Ha valaki Intel IGP-n játszik, akkor nem hiszem, hogy túl sokat rontana a játékélményen a DynamiX, úgysem magas részletességgel játszik.

Először néztem a képet, hogy mi ez a playstation 2 grafika, de azért kb +200%-os teljesítménynövekedés mellett ez jó eredmény szerintem. Gyenge géppel rendelkezőknek megváltás lenne, csak hát Sandyn, meg Ivyn kívül máson nem megy.

(#12) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Tartok tőle, hogy ez pont olyan sikeres lesz a háztartásokban, mint a hydra lett.

(#13) hackeeeee válasza Dagidög (#11) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lényegében ugyan erre készül az a projekt, hogy játékokat lehessen futtatni interneten keresztül.

Most nem jut eszembe a program neve.

Véleményem szubjektív...

(#14) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Szerintem ők is meg akarják lovagolni az ultrabook hullámot, ahol fizikailag nem fér el dedikált gpu, na oda lehet hasznos ez. Ha meg majdnem minden második ultraboora telepítik, mert ott szerintem elterjedt lesz, akkor is megéri nekik.

(#15) Dagidög válasza hackeeeee (#13) üzenetére


Dagidög
senior tag

Ha jól tudom, ilyen a Gaikai, az Onlive, meg azt rebesgetik, hogy a következő Playstation is már így fog futni, bár szerintem ezt még nem lépi meg a Sony. Egyébként ők vásárolták fel a Gaikai-t, tehát mégis logikus lenne.

(#16) hackeeeee válasza Dagidög (#15) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Onlive, arra gondoltam. :)

Véleményem szubjektív...

(#17) Petyyyyy válasza banhammer (#10) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Szvsz. igen, méghozzá közelről.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#18) .mf válasza Löncsi (#7) üzenetére


.mf
veterán

Csakhogy ezt nem minden játékban tudod megtenni. Pont erre való ez, hogy ott is tudja állítani, ahol manuálisan nem tudnád, s méghozzá dinamikusan, csak akkor viszi le ennyire a minőséget, ha a vas már végképp nem bírja.

Mégis mit vártál, főleg egy intel igp-től ;] bilibe lóg a kezed, ahogy a mondás is tartja, "szarból nem lehet várat építeni" :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.