Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oszi666


oszi666
őstag

Nekem azért az az érzésem, hogy ez azért van, mert a népek cserélik a telefonjaikat, nem pedig azért, mert a gyártók olyan gyorsan frissítenének sajnos.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#2) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Biztos az is dob ezen a számon, hogy a népszerű modellekre már van nyalóka.
Mostani telómra már nem lesz loli.

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Tudjuk, gaz, az iOS mar 81%-on jar, szarfos toredezett Android, bezzeg a WP!
Zarhato a tema. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) SybenX válasza Csapoati (#3) üzenetére


SybenX
őstag

Ez sajnos a gyártóktól függ nem az androidtól.Az IOS-t csak egy márkára kell kiadni,az androidot meg tucatnyira.Ha valaki azonnali frissítést akar akkor Nexust kell venni,ami közvetlenül a google-től kapja.Ha az androidos telefonból is csak 1 márka lenne akkor már 100% lenne a lollipop. :U

(#5) r3dsnake válasza Csapoati (#3) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ígyígy. :)

(#6) Xaels


Xaels
félisten

Szegények... Remélem hamarosan összekalapálja a Google az 5.X-t mert katasztrófa. A N5-től is megszabadulok miután kicseréltettem a burkolatot rajta gariban és inkább valami stabil 4.4-es minőségi teló.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) lcee79


lcee79
őstag

A régiek azért nem tűnnek el, mert az emberek nem dobják ki a még működő telefonjaikat, csak mert nem a legújabb android van rajta... (mondjuk rám ez épp nem érvényes, szeretem kipróbálni az újakat, de mamámat biztos nem veri a földhöz, hogy nem lollipop fut a telefonon, amit tőlem kapott :)) )
Így a telefonok tovább élnek a régi oprendszerrel.
A gyártók ha még fordítanának gondot arra hogy lefrissítsék..
(ha már az újabb androidoknál reklámozták, hogy elég 512 mega memória is, stb... ott a több éve megjelent rengeteg ilyen telefon, lehet frissíteni kitkatre és máris jobb lesz az arány :) )
Persze nem tudom hogy tetszene a régi prociknak a 40 google program ami rátelepedne a 250 megás tárhelyekre, amivel régen (3-4 éve) kiszúrták az ember szemét :) :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#8) hnp válasza lcee79 (#7) üzenetére


hnp
csendes tag

Teljesen szívemből szóltál.

nokia 700 nekem tetszik, én imádom, remélem lumia 720 lesz a következő

(#9) sheep


sheep
addikt

nekem nem igazán jött be a lolli az s4-en
kivettek /átvariáltak benne régi jól megszokott dolgokat, cserébe legalább gyorsult a rendszer valamelyest.
Az akkuidő is ugyanolyan rossz mint KK-n.
Legszívesebben visszamennék 4.3-ra.
(ha rajtam múlt volna a KK-t sem raktam volna fel, nemhogy a Lollit)

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10) Dexar007 válasza lcee79 (#7) üzenetére


Dexar007
veterán

Vagy tudok meg egy verziot.:
Ket Nexus 7-es is van a csaladban,az egyik 2012-es a masik 13-as. Mindkettore felment a nyaloka,es ugyanazzal a lendulettel le is került rola. A 2012-esbol egy teglat csinalt gyakorlatilag, a 13-as pedig egy lassu szar lett.

Give me your cum,bull!

(#11) lcee79 válasza Dexar007 (#10) üzenetére


lcee79
őstag

Nekem is van egy tegra csippes asus tabletem, azon 4.4.4 van azzal még elég jól megy
4.2.1-nél állt meg, ha jól emléxem, de úgy hogy a legutolsó firmware volt a legrosszabb amit valaha is sikerült kiadni hozzá, úgyhogy azon sokat rontani nem tudtam.
ONE X-emen ami néha még be van kapcsolva azon is 4.2.2 van, tovább erősíti a jellybean arányát :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#12) Dexar007 válasza lcee79 (#11) üzenetére


Dexar007
veterán

Nalunk a 2012-esre 4.2.2 került vissza, a 13-as pedig maradt 4.4.4. :)

Give me your cum,bull!

(#13) M5Norbi válasza sheep (#9) üzenetére


M5Norbi
őstag

Érdekes :)

Az S3 meg addig volt jó meg gyors sőt stabil amíg 4.2 volt rajta.

Aztán jött a 4.3 az már kicsit rosszabb,laggolósabb volt aztán még két kicsi frissítés és ............nem szeretnék róla beszélni :DDD

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#14) Robbertho válasza Xaels (#6) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Pl. N5 4.4.4-gyel?

(#15) Valzor válasza SybenX (#4) üzenetére


Valzor
aktív tag

Kivéve, ha Nexus 9-ed van :DDD

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#16) no more


no more
addikt

Érdekes lenne egy ilyen felmérés csak csúcstelefonokkal. Mert a nagy részükön már 5.0 van, elég régóta.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#17) Xaels válasza Robbertho (#14) üzenetére


Xaels
félisten

Nem. Nekem nagyon nem volt stabil. Többször is újraindult kezemben, pedig semmi extra nem futott. 5.0-val nem volt ilyen már, de a memory leak...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) Zirowe válasza Dexar007 (#10) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ott vmit csúnyán elronthattál, mert nekem hónapok óta van fent 5.x-es rendszer a '13-on, az 5.1 kb másfél hónapja, és semmi baja, semmi lassulás, minimális gyorsulás mellett.
A családban van még egy '12-es is, azt nemsokára frissítem szintén 5.1-re, mert állítólag sokat dob rajta a felhasználói visszajelzések alapján.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19) Csapoati válasza Xaels (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az fura. A Moto G-men semmiféle memory leak nincs, sőt... sokat javult a memóriakezelés 5.0.2-vel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) Biros


Biros
csendes tag

Motorola Defy android 2.3.7 Cyanogen Mod. :D Benne vagyok a Gingerbread-es 5.7%-ban. A Google Keep-en kívül egyelőre nem hiányolok semmit. :) Bár nem is lógok a telefonon órákat naponta.

(#21) no more válasza Csapoati (#19) üzenetére


no more
addikt

HTC-ken sincs. :3

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22) m1lan válasza M5Norbi (#13) üzenetére


m1lan
őstag

S3 LTE meg 4.4.4-gyel a legjobb :DDD

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#23) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

hát a HTC One Mini 2 (és valószínűleg 1 tulajok) nem tartoznak majd bele ;]
Ja de ez nem is csúcstelefon, meg amúgy is régi, na meg HTC kiemelkedően frissít, oh wait ;]

Amíg ilyen frissítési magatartása lesz a gyártóknak, addig ez az egész felejtős.Jó persze, akinek up-to-date rendszer kell az vegyen Nexust, stb.

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#24) Xaels válasza Csapoati (#19) üzenetére


Xaels
félisten

Image-ből telepítettem full tiszta rendszer. 5.0 alatt egy idő után mindent újratöltött. Most 5.1-el nincs ilyen, cserébe úgy belassul, hogy falhoz vágnám. Ma egy hívást is alog tudtam felvenni mert 2-3mp-es késése volt

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25) Dexar007 válasza Zirowe (#18) üzenetére


Dexar007
veterán

Pedig olyan sokat nem is kellett guglizni.: [link]

..es meg csak nem is a ,,szar"/,,slow" szavakra kerestem ra. :)

Give me your cum,bull!

(#26) Csapoati válasza Xaels (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért is érdekes, mert ugye elvileg full gyári rendszer. :F

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) Zirowe válasza Dexar007 (#25) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mondom '12 esetében 5.1. :U

[link]
Speed
The original Nexus 7 from 2012 is certainly starting to show its age. With Android 5.1 built for any device, including Android One budget phones for emerging markets, there’s no reason the Nexus 7 and its quad-core processor can’t run it smoothly. We’re happy to confirm that after the Android 5.1 update speed is back to what we expected, and wanted. Everything still runs smoothly including the starting and switching apps. So far overall speed, performance and reliability is great on the original Nexus 7 after updating to Android 5.1 Lollipop.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#28) Dexar007 válasza Zirowe (#27) üzenetére


Dexar007
veterán

Mindketto volt mar fent,egyik sem eppen hasznalhato.De menj be a nexus topikba,ott sincs tul nagy rajongas erte.

Egyebkent,hogy lehet elcseszni egy frissitest? Kiirja,hogy jott uj rendszer,ranyomsz,felfrissiti magat,es kesz. ;]

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#29) etohun


etohun
tag

mától az y300am is a 0.7 százalékot húzza az 5.1nél

(#30) Zirowe válasza Dexar007 (#28) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Pl: nem csinálsz factory resetet, ami egy 4.4 - 5.0 jellegű frissítés esetén minimum kötelező.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#31) janeszgol válasza etohun (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

mellé

[ Szerkesztve ]

(#32) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Hmm.
Második telefonra (Xperia mini pro) április elején feltettem az 5.1-et, de azóta visszatettem a 2.3.4-et. Most akkor azzal melyiket erősítem? :D

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#33) Teagol válasza Zirowe (#27) üzenetére


Teagol
aktív tag

Én a 2012 Nexus 7-re most tettem vissza a 4.4.4-et, mert bár a böngésző végre működött (ennek örülni kell?) de néha belassult és írni sem tudtam vele. A "billentyűzet" hol nem reagált, hol fagyott ...
Ja, nem volt fent FB, ami kinyírja, és nem voltak játékok, stb.
Én végigszívtam az összes verziót; 5.0, 5.02, 5.1, 5.1.1 ... egyik sem működött rendesen. Van akinél megy rendesen.

(#34) etohun válasza janeszgol (#31) üzenetére


etohun
tag

Hogy érted?

(#35) csongi


csongi
veterán

Azon gondolkozom ennek a hirnek mi erteke van? Talan annyi, a tortenelem ismetli magat. Az 5.xxx akkor fog akkora % ot elerni mint most a kitkat, mikor piacra kerul a 6.xxx. A tobbi csak statisztika. De jelentosege nincs jelenlegi helyzetbe. A32bites soc nagyjabol mindegy, 4.4 vagy 5.x. A 64bites cuccokat meg eleve 5.xx kell kiadni. A gyartok erdeke a kesleltetett kiadas, ezzel segitve az uj keszulekek eladasat. A piaci megtelik lassan, es az eladasi mennyisegeket nehez felfele tornazni. Par even belul a keszuleket cserelok lesznek a fo vasarloi celcsoportok. Nah az lesz durva arzuhanasi idoszak. Errol lehetne kimutatast csinalni hogyan is alakultak a hardverek eladasi arai, az1,6 kiadasa ota.

(#36) M5Norbi válasza m1lan (#22) üzenetére


M5Norbi
őstag

Elhiszem.
És gyári van rá vagy valami costum-ot használsz?

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#37) m1lan válasza M5Norbi (#36) üzenetére


m1lan
őstag

Szerencsére van rá gyári, és meglepően jól sikerült :K

Főzött ROM-ok a KNOX miatt problémásak, de szerencsére nincs is rájuk szükség.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.