Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gianni85


gianni85
veterán

Jelentkeztem, akkor most várok. Előrendelés kizárt :)

(#2) steewcv65


steewcv65
őstag

Sziasztok!

Próbáltam regelni,de nem kapok emailben kódot!Ez miért van??
Illetve az alpha teszt most akkor mikor indul??

Üdv

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#3) oriic válasza steewcv65 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha csak regisztrálsz a bétára, nem küldenek semmit, csak egy értesítőt, hogy bekerültél a várólistára. Kódot majd később küldenek, ha kiválasztanak.

Alfa már most is megy, folyamatosan küldik meghívókat.

Live-Die-Respawn

(#4) steewcv65 válasza oriic (#3) üzenetére


steewcv65
őstag

Én még az alfa-ra se kaptam....

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#5) oriic válasza steewcv65 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, mert nem garantált a bejutás.

Live-Die-Respawn

(#6) steewcv65 válasza oriic (#5) üzenetére


steewcv65
őstag

És erre meddig van lehetőség??Már mint ,hogy kapjunk alfát vagy bétát?Neked a környezetdből kapott már valaki?Amúgy azért szeretném kipróbálni,mert a a jelenlegi multis gamek egy elfuserált ut és quake keverékei.....Ami nekem nagyon nem jön be...Az új codokba már nem bízok,ghost és az aw kukába való sajnos....és bf is!!!

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#7) gianni85 válasza steewcv65 (#6) üzenetére


gianni85
veterán

Én remélem h kapok a bétára, beválasztottak anno The Crew-ra is, sok uplay játékom van, konzolon is tolom az Uborka jó és kevésbé jó cuccaival :)
Na meg volt egy kérdőív amit ki kellett tölteni, hát elég nagy fps kockának állítottam be magam :D (sarkítottam a valóságon)

(#8) oriic válasza steewcv65 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg senki nem kapott ismerosok kozul, mi az elorendelessel szereztunk kulcsot.

Live-Die-Respawn

(#9) steewcv65 válasza oriic (#8) üzenetére


steewcv65
őstag

Uplayen rendeltétek elő?Illetva,ha most előrendelem akkor én is kapok kulcsot??Megéri előrendelni??

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#10) oriic válasza steewcv65 (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, Amazonon. A játék milyen lesz azt nem tudom, fizetni nem fizetek előre érte, max tesztek után. :D Előrendelést csak azért csináltuk hogy legyen kódunk, utána lemondtuk. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11) namenyicsavo válasza oriic (#10) üzenetére


namenyicsavo
tag

De kifizetted most a játék árát nem?

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#12) oriic válasza namenyicsavo (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PM.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.