Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

4K bluray-ra nincs esély ? mert akkor venném a pro-t...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) r92king


r92king
tag

Ezért jár valami jutalom? Vagy most szerencsétlen jelentkező megkapja a beta Updatet, ami legrosszabb esetben akár a gépét is tönkrevághatja?

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#3) KFORboy válasza r92king (#2) üzenetére


KFORboy
senior tag

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#4) r92king


r92king
tag

???

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#5) Millerchris válasza r92king (#2) üzenetére


Millerchris
tag

Nem hiszem hogy jutiert megy.

A holnap mèg messze van!

(#6) oriic válasza r92king (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tönkre nem vágja, mert ha gond van frissítéssel jön hozzá fix. Pont ez a lényege, hogy kiszűrjék a hibákat. Aki úgy érzi hogy szeretné tesztelni (az eddig még nem ismert) újdonságokat, azok belevághatnak az új frissítés próbájába.

(#1) b.

Kizárt, hardveres korlátja van, nem szoftveres.

Live-Die-Respawn

(#7) mortician


mortician
csendes tag

ki a faszt érdekel? de most komolyan.

(#8) HaJózsi válasza mortician (#7) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

fudelaza

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#9) b. válasza oriic (#6) üzenetére


b.
félisten

A pro ban sem? lol. hisz a Sony tök sok pénzt kap minden egyes UHD BR film után ha jól tudom. röhejes.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) mortician válasza HaJózsi (#8) üzenetére


mortician
csendes tag

hát de ez mekkora hírérték már? :D ennyire nem történik semmi sony fronton? :D

(#11) KaitouP válasza mortician (#10) üzenetére


KaitouP
veterán

Felhívták a figyelmet hogy lehet jelentkezni bétatesztre - van akit érdekelhet. Ez ilyen nagy probléma?

b.: A Sony-nak ott vannak a jobbnál jobb UHD BD lejátszói, amiket el kell adni, ha egy PS4 ezt is tudná, lehet nem fogyna olyan jól a direkt erre szakosodott eszköz.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12) b. válasza KaitouP (#11) üzenetére


b.
félisten

Csak hát a konkurencia ezt kínálja konzol vonalon.One-s-t s olcsóbban veszek mint egy Sony UHD BR lejátszót.
Hát nálam marad a sima One One S-re vagy a Scorpiora -ra upgrade, de még nem döntöttem el. Nem fogok venni külön egy lejátszót ezért,de szeretnék egy pro-t is...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#13) Ra's al Ghul válasza b. (#12) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Az lehet, hogy az Xbox -ban van de azt is nézd, hogy oda nincs exkluzív játék.
Azt meg nekem ne mondja senki, hogy van... NEM nincs ha PC -n tudom játszani (és már miért ne tudnám) akkor az nem exkluzív.

Illetve azt meg, hogy miért nincs benne hardver, ami képessé tenné az UHD BR lejátszására arra valószínűleg az a magyarázat, amit (#11) GhostPetya is írt.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#14) <Lacy85> válasza b. (#12) üzenetére


<Lacy85>
addikt

És akit nem érdekel az UHD BR? Ellenben a játékok igen? Ha már egyszer játékkonzol. :D

(#15) #52588800 válasza b. (#12) üzenetére


#52588800
törölt tag

Ráérnek a PS5 -ig.

(#16) Szakiii válasza b. (#12) üzenetére


Szakiii
addikt

Konkurencia erre erősített hogy média boxot ad a ps meg nem, nem értem a problémát. Nekem még 1x nem fordult elő hogy valaha is ps-el akarjak bármit is lejátszani

(#17) saelin válasza Szakiii (#16) üzenetére


saelin
veterán

Netflix. Ezen kívül én sem nézek más forrásból videót a gépen.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18) keIdor válasza Ra's al Ghul (#13) üzenetére


keIdor
titán

Nem mindenki játszik PC-n, nekik meg igen is exkluzív játékok a Forza, Gears of War, Halo széria stb.
Illetve nézz be a Forza topikokba, rengeteg a baj a PC porttal. Ha nem akarsz azon idegeskedni, hogy mikor dob ki a játék az asztalra, mikor crash-el, akkor csak az Xbox One valamelyik tagja maradt...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19) Szakiii válasza keIdor (#18) üzenetére


Szakiii
addikt

Attól hogy nem játszik pcn még pcn elérhető tehát nem exclusive... :)

(#20) Silεncε válasza b. (#9) üzenetére


Silεncε
őstag

Igen, volt is belőle hír, hogy a Sony kispórolta a 4k Blu-ray lejátszót a Pro-ból

Az óvodások már megint kezdik?

[ Szerkesztve ]

(#21) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Tesztelje, akinek hat anyja van! :D Amúgy meg Ones-x a kanyarba sincs egy ps4 pro-hoz képest. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#22) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

kíváncsi lennék, hogy mi alapján választanak ki embereket, mert eddig egyszer nem sikerült beleesni a pooljukba.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#23) keIdor válasza Szakiii (#19) üzenetére


keIdor
titán

Akkor konzol exkluzív, fogalmazzunk így.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.