Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VIC20


VIC20
őstag

,,ám nem ennyire feltűnő és esetenként kényelmetlen eszközt fejlesszenek ki, mégpedig kontaktlencse formájában"

Nem azért, de én például a kontaktlencsét tartom kibírhatatlanul kényelmetlennek.
Na, mindegy, ha megvalósul, onnantól átalakíthatják a vizsgarendszert az iskolákban... ;]

Egyébként addig oké, hogy van egy lencse, ami megjelenít, node hogyan kapja az adatot és az energiát?

(#2) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

De hol lesz majd az aksi?

(#3) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Hát én inkább viselnék szemüveget mint kontaktlencsét, ha már a kényelmi szempontoknál tartunk.

(#4) Pixa


Pixa
aktív tag

Elképzeltem amint az ELTE jogi karán vizsgázva a dékán odamegy a vizsga előtt és megnyomkodja a nebulók szemét, hogy biztosan ne puskázzanak. :D

Ebből a projectből se lesz semmi elég hosszan! :)

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#5) haxiboy


haxiboy
veterán

Érdekes...Kiváncsi vagyok a végére :)

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#6) The Seer válasza arnyekxxx (#2) üzenetére


The Seer
tag

Megoldják, hogy az emberből "táplálkozzon"

Ingyen notebook tartó #UPDATE: http://surl.hu/3D7d35

(#7) arnyekxxx válasza The Seer (#6) üzenetére


arnyekxxx
veterán

akkor már csak egy lépés

(#8) haxiboy válasza arnyekxxx (#7) üzenetére


haxiboy
veterán

Honnan veszed hogy ez a valóság ? :C

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#9) The Seer válasza arnyekxxx (#7) üzenetére


The Seer
tag

Már most is vannak olyan eszközök amik valamilyen módon az energiát az emberből nyerik. Ez nem újdonság, csak most máshova került egy eszköz ahol ezt kell megoldani.

Ingyen notebook tartó #UPDATE: http://surl.hu/3D7d35

(#10) arnyekxxx válasza The Seer (#9) üzenetére


arnyekxxx
veterán

azért ha annyira triviális lenne egy számitógép bioárammal üzemeltetése, akkor nem merülnének le naponta az okosfonok.

szóval ez azért nagyon scifi vagy ha annyi energiával elmegy amit a pislogás generál, akkor semmire se lehet érdemben használni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.