Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslieke


leslieke
Jómunkásember

No akkor, most már jöhetnek az első élő tesztek. Kíváncsian várom, mit írnak majd róla!

Külső-belső tetszik, már csak a szoftver és a használhatóság a kérdés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2) Shiku


Shiku
aktív tag

Ha nem lesz tele hibákkal, jó kis telefon lesz :K
Bár külsőre nekem egyáltalán nem tetszik :F

(#3) SZ4B


SZ4B
tag

ha a VF540 formatervezői díjat nyert, úgy ez is egy szép darab :) kíváncsi vagyok mi t tudtak kezdeni a TouchWizz-el, ha ennyi pénzért merik adni
nagy BADA BUMM :DDD

[ Szerkesztve ]

szigNÓ

(#4) Jadro


Jadro
veterán

No ez várós! Nem csak a telefon az érdekes, hanem hogy miként debütál az új rendszer. Remélem lesz teszt hamar.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5) Peterson_


Peterson_
addikt

Úgylegyen! :)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#6) CHIPman


CHIPman
nagyúr

S8500 Bada? :Y Eddig nem Wave volt?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#7) AS válasza CHIPman (#6) üzenetére


AS
félisten

Most is az csak rossz a cím...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) plus44


plus44
veterán

Na kíváncsi vagyok erre a Bada rendszerre...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) AS válasza plus44 (#8) üzenetére


AS
félisten

Android, Iphone WM kombináció kb.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) AS válasza SZ4B (#3) üzenetére


AS
félisten

Ez már nem az TW ami múltban volt :)
Iphone szint.
video

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) Feri bácsi válasza AS (#10) üzenetére


Feri bácsi
tag

Huuuu...ez odab..sz !!! Tetszik!!! (Mindkét gép..:) ) Most akartam egy Omnia HD-t de inkább várok..:)

[ Szerkesztve ]

(#12) Jadro válasza AS (#10) üzenetére


Jadro
veterán

Srácok tobzódnak a technikában, van minden földi jó a kezükben. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13) csab2


csab2
veterán

Tesztet róla de iziben itt a MA-án! :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#14) BloodRay


BloodRay
veterán

Nem lehet rossz készülék, de kíváncsi leszek mennyire fog elterjedni ez a Bada.
Én valahogy nem látom a létjogosultságát az Android mellett.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#15) LA_COSTE válasza BloodRay (#14) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Konkurencia. A másik, hogy elmondhatják, hogy saját fejlesztés. Az üzleti életben ez óriási dolgot jelent.

(#16) BloodRay válasza LA_COSTE (#15) üzenetére


BloodRay
veterán

Igen, csak épp mivel ez csak a Samsung sajátja nincs mögötte akkora tömeg mint az Android mögött. Szerintem ez nagy hátrány.
Egyenlőre eléggé Android klónnak tűnik nekem.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#17) Karma válasza BloodRay (#16) üzenetére


Karma
félisten

Pedig ez egy Symbian-klón.

Ha megfelelően tudják kiadni az eszközöket, nomeg persze jól kampányolnak alá, akkor simán lehet sikeres is.

“All nothings are not equal.”

(#18) eeXaa


eeXaa
addikt

....nna iphone..... ez iszonyatosan gyors...

(#19) brumesz


brumesz
aktív tag

elvileg ez a bada egy komolyabb oprendszer. kíváncsi vagyok hogy mikor lesznek rá natív programok...

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#20) amanoba


amanoba
őstag

Bada ide vagy oda, nekem nem tetszik..

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#21) LA_COSTE válasza BloodRay (#16) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Igen, elég feltűnő, hogy mire hajaztak...

(#22) erdoke válasza leslieke (#1) üzenetére


erdoke
titán

Tévedés a hír, júniusban jön készülék.

A legjobb aláírás a héten

(#23) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Hihetetlenül gyors, nagyon várom már: [link]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#24) Bayzee5


Bayzee5
tag

Nincs mögötte akkora tömeg? Miről beszélünk?
Samsung a 2. legnagyobb mobil gyártó. És a bada-ra azt mondják maguk, hogy mindenkinek elérhető okostelefon platform. Nem tudom pontosan mikorra vízionálják, 1-2 éven belül a készülékeik 40%-án ezt akarják látni. Ez bőven elég tömeg :)

És pont ez a saját oprendszerüknek a lényege. Nem kell szuper újításnak lennie, lehet szarabb, mint az android, symbian vagy iphone. Majd kijavítják. Az a lényeg, hogy abból a kecsegtetőnek tűnő alkalmazás letöltő bizniszből meglegyen a saját zsíros kis részük és ne mondjuk a Google hízzon az ők készülék eladásaik felett. És most úgy érzem ezzel kicsit a konkurencia elé léptek. Lehet, hogy az elején nem lesz annyi alkalmazás rá, de majd ha samsungos lendülettel eladnak idén kb. 20-30 millió bada-s telefont, akkor majd beindul rá gőzerővel a fejlesztés. Ki akarna lemaradni az össze-vissza töltögető tiniseregről, akik majd a színes-érintős-hellokittys közép és alsó kategóriás samsungokat veszik?

Szóval nem kell forradalmat várni, az lesz a forradalom, amikor jönnek az ócsó samsung okostelók. Ehhez kell szerintem ez az oprendszer.

Egyébként én is azt olvastam, hogy cáfolják az áprilisi megjelenést és júniusban várható

(#25) norbesz74 válasza Bayzee5 (#24) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Hiszem ha látom, eddig sajnos az bizonyult hogy cserben hagya a felhasználóit. És nem egyszer bizonyította ezt.

[ Szerkesztve ]

(#26) RaveForce válasza Bayzee5 (#24) üzenetére


RaveForce
veterán

Nincs mögötte akkora tömeg? Miről beszélünk?

arról hogy egy gyártó áll szemben a nokia kivételével szinte az összes gyártóval, csupán erről.

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#27) RaveForce


RaveForce
veterán

egyébként a videót megnézve, a galaxy s egész vállalható lesz, nagyon szmúsz a GUI, meg kinézetre is tetszik szemből, csak a kijelző fölé ne lenne oda írva az ami :DD a hátulja mongyuk elég snassz, meg nem tetszik h olyan műanyagos, kicsit lehetne prémiumabb már kivűl is, mongyuk vmi fém, esetleg teflon... azér a books-os screen nem gyenge iPad koppincs :DDD

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#28) Norbi21


Norbi21
senior tag

Hát a wave-ről nem sok volt a videóban. Viszont ez a galaxy igencsak elnyerte a tetszésemet :D

(#29) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Update:

A Samsung hazai képviselete úgy tájékoztatott bennünket, hogy az S8500 hivatalos forgalmazása egy hónapon belül megkezdődik itthon, a bruttó végfelhasználói ár pedig 100 000 forint körül alakul.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#30) BoneDragon válasza Bog (#29) üzenetére


BoneDragon
veterán

Pont előbb olvastam, hogy júniusra elhalasztották a telefon piacra dobását.

(#31) leslieke válasza erdoke (#22) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Linket is írsz vagy elég ha bemondásra elhisszük?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#32) AS válasza Bog (#29) üzenetére


AS
félisten

Nagyon jó. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#33) erdoke válasza leslieke (#31) üzenetére


erdoke
titán

Angliára vonatkozott (akkor még nem volt hazai hír), itthon jöhet 1-2 héttel előbb vagy éppen később is.

A legjobb aláírás a héten

(#34) Robin2hood


Robin2hood
csendes tag

Az a kérdés menyi lessz a pontos ára.

(#35) Con Troll


Con Troll
senior tag

Mi a francért kell ennyire elhúzni a debütálást?

(#36) dezzert


dezzert
csendes tag

Hali mindenki. Tegnap megvettem az első darabot. Nagyon jó kis teló könyü ( fémes tok 8510i innov ból ismert)és jól kezelhető. Nincs 100 az ára. Nekem egy kicsit iphone os a menüje de sokkal jóbb nagyon gyors és sehol sem gondolkodik mindent egyből gyorsan tölt be. Nagyon szép a képe (mint minden samunak) és éppen elég csak leheletnyit hozzáérni a kijelzöhöz és már reagál is nagyon pontosan( a legjobb kinetikus görgö amit láttam eddig) a nokiák csak pisloghatnak. :DD :C

dezzert

(#37) babosmiki válasza dezzert (#36) üzenetére


babosmiki
addikt

Gratula!

Egy rövid vele készített videót dobhatnál fel vhová. :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.