Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shing


Shing
őstag

PC-re is elérhető a kiadás.
[link]
[link]

Xbox-os verzió ahogy látom nincs.

(#2) oriic válasza Shing (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valóban, javítottam. Xbox-os verzió nincs még ebből a kiadásból.

Live-Die-Respawn

(#3) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor már cseréld ki a hírben lévő képet is erre a videóra, ha már van: [link]
:D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Béééla


Béééla
őstag

Ha már droidok, akkor kell ilyen tanúsítvány nekik, tehát simán kiadhatnák a sokkal szebb csengésű Game of the RoHS néven is...

Bélabá

(#5) hunluki


hunluki
senior tag

Nekem annyira nem jönnek be az ilyen anime meg japán dolgok (indokolatlanul nagy fegyverek ami szembetűnő), viszont erről a játékról sok jót hallottam. Megérheti egy magamfajta nem feltétlen rajongó kategóriás embernek beleugrani? Nem teljes áron de egy combosabb leárazás után lehet kipróbálnám ezt a mindentbele csoda edisünt.

[ Szerkesztve ]

(#6) .LnB válasza hunluki (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem. Aki ilyen kérdéseket feltesz, annak nem kell "beleugrania". Ha nincs meg a nyitottság az új dolgok, esetünkben "japán" dolgok iránt, akkor felesleges. Ha valakinek nem elegendő a kimagaslóan jó értékelések sora, hanem inkább még rákérdez egy random fórumon, akkor nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) hunluki válasza .LnB (#6) üzenetére


hunluki
senior tag

Okés, köszi a tippet. Nyitott vagyok az új dolgokra csak épp nem igazán kedvencem ez a eltúlzott 999999999 crites sebzéses ipari bárdokkal rohangászós miniszoknyás kislány stílus (nyilván tele túlzással de érted mire gondolok).

Max ha meglesz ismerősnek akkor kölcsönkérem tőle valamikor ha lesz időm... főleg hogy nemrég vettem egy AC originst is PC-re... Nagyapám a műhelybe gyűjtögette a kacatokat, én ugyanezt csinálom digitálisan. A vér nem válik vízzé :D

(#8) prolad


prolad
őstag

És ez már stabil PC-n? Mert az első 20-30 perc már lassan csukott szemmel megy, de tovább sose jutottam, mert valahol mindig összeomlik a játék (automentés meg ugye nincs, túl nagy munka lett volna). Már vagy ötször megvettem és refundoltam, egyszer csak sikerül végigjátszani.

(#9) Hunpriest válasza prolad (#8) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Én PCn játszottam végig egyetlen crash nélkül.

(#10) oriic válasza .LnB (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Done. :R

Live-Die-Respawn

(#11) kwzatz válasza hunluki (#5) üzenetére


kwzatz
őstag

"Nekem annyira nem jönnek be az ilyen anime meg japán dolgok"

Biztos, hogy nem jönnek be vagy csak nem igazán ismered? Nagy különbség. Ilyenkor mindig az a vége, hogy a Pokémonról, Dragon Ballról, Narutóról és a Sailor Moonról van szó valójában.
Legalábbis keveseket láttam, akik Berserk, Ghost in the Shell: Stand Alone Complex, Monster, Parasyte, Beck, Steins;Gate, Rainbow, Death Note, Psycho Pass, Code Geass stb. után mondtak volna hasonlót. Ha úgy lenne, akkor valóban nem jönnek be, addig viszont olyan, mintha a Transformers 3 után azt mondaná az ember, hogy "nem jönnek be a filmek meg az ilyen hollywoodi dolgok". :D
Még nem játszottam a Nierrel, de állítólag a hatalmas kardos kisasszony mögött egész jó történet van.

[ Szerkesztve ]

(#12) hunluki válasza kwzatz (#11) üzenetére


hunluki
senior tag

Közel 20 éve mindig vannak körülöttem akik kimondottan kedvelik ezt a világot, ellenben nekem valahogy nem adja. Maga az ábrázolás nekem zavaró, a stílus ahogy beszélnek... még ha a mondandót tudom is értékelni akkor is az előadásmód kicsinálja.

Értem és pontosan tudom hogy millió+1 féle van, rengeteg témát dolgoznak fel és ezt nagyon jól csinálják... csak kb olyan mintha a tudományokról próbálnának velem értekezni egy death metal feat. hard techno stílusban. A tartalmát értékelem, az előadásmódja viszont irritál.

(#13) kwzatz válasza hunluki (#12) üzenetére


kwzatz
őstag

Sejtem mire gondolsz, de az is csak egy szeletében van az animéknek. A legtöbb, amit az előző hsz-ben írtam, nem tartalmaz vinnyogó kislányokat, tipikus animés "hülyefej" ábrázolást stb. Pl. a Monster egy thriller/dráma sok karakterrel, és meglehetősen mély pszichológiai eszmefuttatásokkal, így a fentiek elég rosszul állnának neki, ezért nincs is benne semmi hasonló. Nem igazán különbözik attól, mintha egy komoly hangvételű filmsorozatot néznél ilyen szempontból.

Ugyanez igaz a GitS: SAC-re vagy a Psycho Passra amik sci-fik, és nagyon érdekes kérdéseket feszegetnek, vagy a Berserkre, ami középkori fantasy és talán a Trónok harcához tudnám valamelyest hasonlítani.
Furcsa ez amúgy, szerintem kicsit függ némi kondícionálástól, mert rengeteg ember gondolkozik hasonlóan, miközben falja az ezekhez képest kifejezetten dedósnak ható Pixar/Disney filmeket.
Kíváncsi vagyok: Láttad valamelyiket azok közül, amit az előző hsz-ben írtam?

[ Szerkesztve ]

(#14) hunluki válasza kwzatz (#13) üzenetére


hunluki
senior tag

Nem még, de rájuk lesek ha időm engedi. Igazából magamtól nem nagyon keresgéltem a műfajon belül de 1-2-nek megadhatom a sanszot, főleg ha mellőzni tényleg ezeket a tipikus elemeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.