Hirdetés

2019. november 19., kedd

Gyorskeresés

(#1) ΞΔGLΞ

ΞΔGLΞ
(nagyúr)

Egyre jobb, sőt nagyon jó az új rendszer, de mindig felüti a fejét valami kis "bogár". (pro max), az automatikus fényerő állítás néha totál meghülyül. Xs max-on meg teljesen frankó. :U

Ezt vedd meg, ha mered, érdeklődni csak is pü-ben: http://fos.hu/o0n

(#2) Tikakukac

Tikakukac
(félisten)

Apple Watch felhasználó haverom reggel össze is foglalta az új szoftvert:
Az ios 13 gecijo
Olyan új feature van benne
Nem párosítja a watchot
Ez tényleg új
Ez végre valami váratlan és friss

Ami igazán vad az az asztali oprendszer, na ott aztán tényleg beleadtak mindent.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#3) ΞΔGLΞ válasza Tikakukac (#2) üzenetére

ΞΔGLΞ
(nagyúr)

13.1.3 elvileg ezt megoldotta a tegnap esti frissítéssel.

Kijavít egy problémát, amely megakadályozhatja az Apple Watch sikeres párosítását

[ Szerkesztve ]

(#4) Zsolt_72 válasza Tikakukac (#2) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Bármelyik OS, bármelyik frissítése okozhat (és sok okozott is már) váratlan történéseket, meglepiket. Van tapasztalat a hátam mögött: 8 év Symbian-t 8 év robot (kis WIN kitérővel) követett, jelenleg pedig 11 hónapja iOS-em van. Eddig minden kipróbált/használt rendszerem tartalmazott bakikat, tehát a jelek szerint ez nem csak iOS sajátossága.

(#5) Tikakukac válasza ΞΔGLΞ (#3) üzenetére

Tikakukac
(félisten)

Majd felrakja, ha akarja. Én az ipadon ezt a problémát megoldottam azzal, hogy nem rakok fel bugjavító-bugjavító-bugjavító-bugjavító 22-es csapdákat többet. Ami hiba van, ismerem. Játsszon nyugodtan a kedves anyukájával ilyen játékot sok pénzért, aki akar.

Zsolt_72: Nekem sem kell bemutatni, annyi különbséggel, hogy nálam iOS is van 5-6 éve biztosan. A gond a folyamatosság. Az nem megoldás, hogy kijavítok valamit és valami más lesz rossz.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#6) Zsolt_72 válasza Tikakukac (#5) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Ez így már jobban hangzik, más az értelme, mint egy sima leminősítésnek ("gecijó"). :)

(#7) ΞΔGLΞ válasza Tikakukac (#5) üzenetére

ΞΔGLΞ
(nagyúr)

Engem az automata fényerő az őrületbe kerget néha, annyira hülyén működik.
Más gondom nincs.

(#8) Tikakukac válasza Zsolt_72 (#6) üzenetére

Tikakukac
(félisten)

Ő az egyszeri user. Fizet (sokat) elvárja, hogy működjenek a cuccai. Nem érdekli hogyan megy a fejlesztés, nem érdekli a programozás, őt a végeredmény érdekli. És hát 500k-s környékén vette ezt a pakkot, szerintem megteheti, hogy így foglalja össze a véleményét :B

Ami asztaliban meg notiban megy, az már egy fokkal durvább, ott viszont már bátran lehetne asztalt borítani 1-2 képviseletnél.

[ Szerkesztve ]

(#9) evooo

evooo
(aktív tag)

A vicc az hogy ios13 dev1 ota nem sikerul javitani a halozateldobalast telefonalas utan. Pedig ahogy eszrevettem eleg sokan vagyunk mar ezzel a problemaval.

(#10) Zsolt_72 válasza evooo (#9) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Bizony. Főleg Voda és Telenor felhasználókat érint, elszórtan akad 1-1 Telekomos panasz is (sokkal kevesebb, mint a többi szolgáltatónál). Én most kimaradtam (még?) a szórásból (Telekom/iPhone 8+), működik.

(#11) joey04 válasza Tikakukac (#8) üzenetére

joey04
(félisten)

Marha egyszerű. Vegyen mást. Nekem a szintén baromi drága win pc-vel több bajom van, csak játék miatt tartom. Androidon szintn több volt, olyan modellekkel is, ami közel iPhone árban voltak. Ha neki más a tapasztalata, váltson.

(#12) EclipseGT válasza Tikakukac (#8) üzenetére

EclipseGT
(addikt)

Asztalinál, meg notinál?
Miért, van valami gebasz a Catalina tájékán?
Épp most tervezem a frissítést, viszont nem igazán követtem a friss híreket.

[ Szerkesztve ]

"A gondolkodás nehéz dolog. Ezért csinálják olyan kevesen."

(#13) Ádám16 válasza ΞΔGLΞ (#1) üzenetére

Ádám16
(őstag)

Pro Max? Nem az volt, hogy kihagyod ezt a szériát?

(#14) janeszgol

janeszgol
(veterán)

Majd én is frissítem lassan a két iPadet. Már kezd beérni a dolog. :)
A májusi statisztikát szerintem kiadhatja nyugodtan októberi címkével a Google. :P
Na jó, kicsit túloztam, mert már 32 ezer forintért is adnak Pie telefont (Alcatel 1S), meg sok széria frissült már arra, szóval 9ből biztosan több van.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban. / Intel is dead. nVidia targeted - AMD

(#15) aujjobba válasza Tikakukac (#2) üzenetére

aujjobba
(senior tag)

Lássuk be elkapkodott félkész kiadás lett a 13, muszáj volt kiadni mert az új telók ezzel jöttek ki.
A párosítás problémát legalább már javították.
Ugyanez volt az iOS 11 idejében is, a sokadik javítócsomag után lett normálisan használható.

Szerintem sokan a nyilvánvaló problémák miatt nem teszik még fel a 13-at, rengetegen küzdenek itthon hálózateldobási gonddal 4G-n, emiatt vagy visszamennek 12-re, vagy átváltanak fixen 3g-re. Bosszantó lehet, elhiszem, szerencsére nálam az i7-en nem jelentkezik ez.

ELADÓ - ASUS RT-AC1300G Plus

(#16) Atlantis

Atlantis
(veterán)

Nálam az egyik iPad nem is szólt még, hogy frissülni akar, a másik viszont napokkal ezelőtt megtette...egyelőre nem sürgős.

Telefonban már nem biztos, hogy visszaalmásodnék, ugyan az iOS-t mai napig jobban tartom, de ránézve az árcédulákra, a robotos kompromisszum nem tűnik elviselhetetlennek. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#17) ΞΔGLΞ válasza Ádám16 (#13) üzenetére

ΞΔGLΞ
(nagyúr)

Ezt meg honnan veszed?
Összekeversz valakivel...

[ Szerkesztve ]

(#18) jacis

jacis
(veterán)

"Már iOS 13 fut az iPhone-ok felén" - ez nem is csoda hisz mind ugyanaz évek óta max kamerában van fejlődés.

Samsung Galaxy S10+

(#19) stvnppp válasza jacis (#18) üzenetére

stvnppp
(senior tag)

Ez mondjuk elmondható a mobilos ágazat egészére. Nagy fejlesztést már nem produkálnak évek óta. A kijelző méret, notch és kameralyukas szerencsétlenkedést nem mondanám annak.

(#20) Fryskitt

Fryskitt
(addikt)

“Apple-féle ökoszisztémának ez továbbra is egy igen nagy előnye a sokéves frissíthetőség“

Na... ennél értelmetlenebb mondat ma reggel
még nem volt. Hogy lehet ennyire ki tekerni a nyelvet?????

Jisoncase bőr iPhone X tok eladó. Lásd Hardverapró.

(#22) CharlieDrop válasza ΞΔGLΞ (#1) üzenetére

CharlieDrop
(addikt)

Air2-n is meghülyült.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#23) moleculez

moleculez
(addikt)

A hero imageben, az jobb felső sarokban az iphonenak más méretű widgetjei vannak, olyat hogy kell csinálni?

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#24) Zsolt_72 válasza moleculez (#23) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Erre gondolsz? Azok nem ikonok, hanem widgetek. [kép]

A kezdő képernyőn suhintasz balról jobbra és akkor jönnek elő. Lehet őket sorba rendezgetni, némelyiknek pedig több mérete is van. A képernyő alján van a szerkesztési lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#25) NGA

NGA
(addikt)

Nekem ipad 2018 13.1.3 facebook marketplace pörgetésénél kiakad mindig, eldobja az appot.

(#26) moleculez válasza Zsolt_72 (#24) üzenetére

moleculez
(addikt)

Én is azt írtam hogy widget, de amúgy én ilyen opciót nem találtam, nekem csak egyfajta van mindből. -first world problems

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#27) Zsolt_72 válasza moleculez (#26) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Hoppá, e fölött átsiklottam. Nem tudatosult, hogy widget a téma. :B

(#28) Noukoum

Noukoum
(őstag)

Nekem elég sokszor bugos alkalmazásváltásnás, forgatásnál, és a dock se mindig működik. A legújabb frissítés van rajta, hiába nincs rá újabb.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#29) nb.balazs válasza jacis (#18) üzenetére

nb.balazs
(újonc)

ugyan kérlek...

(#30) icp1970 válasza Noukoum (#28) üzenetére

icp1970
(senior tag)

Nálam is hasonló a helyzet,.

(#31) Ceree

Ceree
(senior tag)

Nalam a 13-as frissites(ek) ota i7-en az emailek frissitese exchangerol mukodik sz@rul: ikonjelveny jelzi, ertesitesi savon betekintok ott vannak, ha megnyitom a mailt pedig hosszu mp-ig nincsenek ott az uj levelek. Ilyennel talalkozott mas is?

Másolat_eredetije

(#32) Noukoum válasza icp1970 (#30) üzenetére

Noukoum
(őstag)

Az a legrosszabb hogy jött rá még egy frissítés és az se javította ki..

(#33) Fryskitt válasza Ceree (#31) üzenetére

Fryskitt
(addikt)

Igen. X-en is pont ez van. :O

Jisoncase bőr iPhone X tok eladó. Lásd Hardverapró.

(#34) Luck Dragon

Luck Dragon
(veterán)
LOGOUT blog

Eddig olvasotak alapján a topicokban még nem frissítettem egy eszközömet sem. De ahogyan elnézem egy darabig nem is kell. De minek is? Tökéletesen teszi a dolgát az utolsó 12.xxx frissítés.

Részemről úgy látom hogy nagyon elkapkodták ennek a kiadását, most meg megint kapkodva tömik be azt a bizonyos lyukakat , de minden hiába mert mindig újabb lesz. Csak el ne süllyedjen a hajó...

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. iPad Pro LTE & iPad 2018 ,Android One.

(#35) Ádám16 válasza Luck Dragon (#34) üzenetére

Ádám16
(őstag)

Nincs az a jéghegy, ami elsüllyesztené ezt a hajót. Ha téglázná a userek eszközeit egy frissítés, akkor is vennének egy újat.
Egyebkent korantsem remenytelen ez az iOS13, bár tény, hogy a 12 jobb volt. A 11 debütjétől viszont egyáltalán nem rosszabb.

Azért viszont haragszok, hogy ülnek annyi dollarmillion, es 1 év alatt nem tudnak összerakatni egy betonstabil rendszert, amikor éveken át ment. Nem jó az irány.

[ Szerkesztve ]

(#36) Luck Dragon válasza Ádám16 (#35) üzenetére

Luck Dragon
(veterán)
LOGOUT blog

Az utolsó két mondatoddal teljesen egyetértek.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. iPad Pro LTE & iPad 2018 ,Android One.

(#37) janeszgol válasza Ádám16 (#35) üzenetére

janeszgol
(veterán)

MAC-en is vannak bajok.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban. / Intel is dead. nVidia targeted - AMD

(#38) joey04 válasza Luck Dragon (#34) üzenetére

joey04
(félisten)

béták óta a 13 van fent, ahogy jelez a készülék frissítek mindig. nincs gond. mindig a hangos kisebbségnek van hangja, akinek baja van. akinek megy, az nem fogja mind beírni, hogy eddig sem volt gond és most a frissítés után sem. :)

[ Szerkesztve ]

(#39) NGA válasza joey04 (#38) üzenetére

NGA
(addikt)

Pl a Facebook ipad2018-on folyamatosan eldobálja magát 13-on. Többünknek is.

(#40) Noukoum válasza NGA (#39) üzenetére

Noukoum
(őstag)

Ezzel nincs baj, hiszen csak a "kisebbség" szív

(#41) Luck Dragon válasza joey04 (#38) üzenetére

Luck Dragon
(veterán)
LOGOUT blog

Nem vitatom , de bőven jó nekem egyenlőre az utolsó 12-es frissítés .
Nem nagyon izgat az újdonságok ami a 13-om hozott magával , most fő a stabilitás.

(#42) NGA válasza Noukoum (#40) üzenetére

NGA
(addikt)

Én mondjuk a marketplace részét használom, baromi jó kis cuccokat lehet beszerezni, meg eddig itt adtam el a leggyorsabban mindent.

(#43) joey04 válasza NGA (#39) üzenetére

joey04
(félisten)

igen, már írtad. most már másodszor is megtudtuk. :D na erről beszéltem.

mellesleg ez miért is az iOS hibája? Majd a Facebook csinál frissítést, ha már nem éltek a béták adta lehetőséggel, és nem készültek fel az új verzióra. Olyan nekem is volt, hogy béták alatt 1-1 alkalmazás összecsinálta magát, szépen jöttek is a frissítések, mire kijött a végleges változat, már rendben volt az app. Volt pár, ami nem. De ez nem az iOS hibája. Emellett persze biztos nem tökéletes (semmi nem az), de a te példád pont semmit nem ér, ráadásul már kétszer jegyezted meg csak ebben a topikban, de ha jól rémlik máshol is olvastam már. Na ezt jelenti a hangos kisebbség. Nem azt mondtam, hogy nem léteznek a hibák (mondjuk a te esetedben pont nem az ios a hibás, de általánosságban beszélek most), hanem hogy mindig a problémával kapcsolatos megjegyzések vannak túlsúlyban, hiszen ez zavarja az embert, ennek ad hangot, erre akar megoldást. Te meg különösen szereted mondjuk kritizálni az Apple-t, de ez másik story. :D

(#44) Tikakukac válasza joey04 (#43) üzenetére

Tikakukac
(félisten)

Na ezt jelenti a hangos kisebbség.

De szerencsére itt vagy te, aki ha bármilyen hasonló probléma akad, azonnal felhúzod az eredményt 1:1-re. Vagy feljebb. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45) NGA válasza joey04 (#43) üzenetére

NGA
(addikt)

Nem hiszem, hogy személyeskedtem volna veled, és kritizáltalak volna. És mivel a telefon kivételével csak Apple eszközöm van, így gondolom leírhatom a személyes véleményemet, tapasztalatomat.

Ha csak azt szabad leírni, hogy minden tökéletes, akkor minden bizonnyal én járok rossz helyen. De mivel sok helyen azt olvasni, hogy nem merik felrakni a legújabb MacOS-t, IOS-t, így a problémák léteznek, csak kérdés, hogy képesek vagyunk-e elismerni őket, vagy beledugjuk a homokba a fejünket, és mantrázzuk, hogy minden nagyon jó, minden nagyon szép, mindennel meg vagyunk elégedve.

[ Szerkesztve ]

(#46) Noukoum válasza NGA (#45) üzenetére

Noukoum
(őstag)

Ha nem beszélsz a problémákról akkor úgy tűnik nincsenek problémák.

A legvidámabb barakk

(#47) joey04 válasza NGA (#45) üzenetére

joey04
(félisten)

Miért ne lehetne leírni a hibákat? De segítek, olvass vissza miből indult ki a beszélgetés, mi volt az első kommentem. Az egyik kommentelő mondta, hogy a topikban olvasottak alapján nem frissítette a készüléket. Erre jegyeztem meg, hogy a minden esetben a hangos kisebbség hangját lehet hallani ilyen esetekben. Teljesen mindegy, hogy ios, android, mac os, windows, kütyafüle, vagy egyedi samu, huawei, xiaomi stb rendszer a példa. Ennyi volt csak az észrevételem. Én magam is csak akkor szoktam írni, ha baj van. Ha nincs, minek írjam le, hogy igen, felment, tök jó. Most is csak azért írtam le, hogy lássa a kolléga, hogy azért, mert páran itt problémákról beszélnek, nem jelenti azt, hogy ez egy rossz frissítés. Ráadásul az egyik leghangosabban hangoztatott hiba amit te dobtál meg a topikba, nem is iOS hiba. :D

Szóval le lehet írni nyugodtan, ha nem megy valami, nem is írtam ilyet, hogy csak szépet és jót lehet. Arra világítottam rá, hogy 7-10 ember jelzése miatt nem érdemes félni a frissítéstől, mert egy update topikban soha nem fog olyat látni az illető, hogy százszámra jönnek a vélemények, hogy milyen jó a rendszer, mert akinek jól megy, az csendben van. Apple topikban megspékelve persze azzal, hogy a temérdek hater is egyből írja be, hogy barátja apósának a haverja is ilyen meg olyan hibát tapasztalt. :)

Na remélem érthető, béke. Annyi megjegyzés még, hogy amennyi elégedetlen kommentet olvastam tőled Apple témában, nem értem miért használod még a cég termékeit? Ha nekem ennyi gondom lenne velük, már rég váltottam volna. :R

(#48) Ricardo válasza janeszgol (#37) üzenetére

Ricardo
(félisten)

Igen. Úgy néz ki hogy ez a 13-as verzió nem csak mobil szinten ment félre. [link]
Szerencséjükre idén a Google sem remekel. Sokan szídják aPixel 4 szériát is.

(#49) joey04 válasza Ricardo (#48) üzenetére

joey04
(félisten)

Az iPhone SE dolgait tudom cáfolni, az bullshit.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.