Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Meglátásom szerint ők diktálnak, simán vezetik az ipart. Szerintem tömegek hagyják ki a showt, ha nem lesznek ott.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) melega válasza Def26 (#1) üzenetére


melega
őstag

Igazad van amit várpok tőlük egy új God of War bejelentés meg egy Prince of Persia bejelentés már 12 év után ideje lenne az Ubisoft sok rókabőr játéka mellé.

[ Szerkesztve ]

(#3) warfernom


warfernom
tag

Meg évről évre egyre gyengébb az egész "látványshow" ,vagy lehet csak engem nem érdekelnek a "cinematic trailerek" :))

Jbl Extreme, Corsair Scimitar & K70, Nzxt52

(#4) ldave


ldave
félisten

Most akkor már bejelenthetem én is hivatalosan: én sem leszek ott az E3-on idén.

A Slime draws near! Command?

(#5) i@lex


i@lex
őstag

Generációváltás kellős közepén, a gaming világ egyik legjobban várt showját kihagyni nem kis bravúr... GG!

(#6) Wesder válasza melega (#2) üzenetére


Wesder
félisten

PoP-ot azt vàrhatod a Sony-tól, még jó sokàig.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) GodGamer5 válasza Wesder (#6) üzenetére


GodGamer5
addikt

Pedig az új POP-ra lehet számítani.
[link]
A lényeg, hogy mutassák meg végre a ps5-öt meg valami álldobálós grafikájú játékot. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) Wesder válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Az ok, de nem a Sony fogja készíteni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) Def26 válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


Def26
félisten

szép nyitás lesz. Az egyszerű gamer ezeket a címeket is a ps5 -höz köti majd.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10) GodGamer5 válasza Wesder (#8) üzenetére


GodGamer5
addikt

Jaja az ubi fogja, de a lényeg, hogy talán kapunk végre egy folytatást.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#11) Wesder válasza Def26 (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor megint minden ingyen lesz MS-nél. Azért az sem olyan rossz. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Def26 válasza Wesder (#11) üzenetére


Def26
félisten

nekem nem, de azért lehetne néha nálunk is hasonló. :) Tudom off itt, de box a gépen kívül hoz valami új játékot az e3 -ra?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13) Wesder válasza Def26 (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Az összes stúdió az SX-re fejleszti a jàtékait, úgyhogy egy hangyànyi esély van rà.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mert ugye idén sincs semmit amit be lehetne mutatni. Itt zeng a fejemben a tavalyi kifogás ami többé kevésbé érthető volt. Hagyjuk ezeket a fontos bejelentéseket ezekre a "nagyszerű" State of Playekre.

All→M8

(#15) Wesder válasza callmeakos (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Idén van mit bemutatni, csak egy ilyen generàció utàn van akkora arc önbizalom, hogy különcködhetnek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) melega válasza GodGamer5 (#10) üzenetére


melega
őstag

Én is bízom benne és ha bejelntik a folytatást jelen generációra elő is rendelem, ha csak ps 5-re megveszem ps 5-el ha lesz arra pénzem, ha 2 év múlva 2 év múlva.

Amúgy meg ideje a sok évesformára vágott gyorscsomagolt előrefőzött AC, Far Cry, Ghost Recorn után egy olyan játléknak mint a Prince of Persia a felsoroltakból elegem lett korábbi sémákba és sikerekbe kapaszkodva állandóan csal rókabőréehúzás megy. Acikket meg érdemes pletykaként kezelni [link] .

A Sonytól ami érdekel: Ghost of The tsushima, esetleges God of War folytatás, Horizon Zero Dawn 2 bejelentés lesz e? ezek a dolgok érdekelnek.

[ Szerkesztve ]

(#17) i@lex válasza Def26 (#9) üzenetére


i@lex
őstag

Milyen burkoltan írtad le a bal.asz szócskát. :D

(#18) Fred23 válasza melega (#16) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nagyon remélem, PC-re (is) jön mindegyik! Örök pécés vagyok, ahogy sokan mások is, vagyis a konzol egyszerűen nem opció. Sok jó játékról inkább lemondok. A régi PoP irányítását viszont nehogy áthozzák az újba is, mert akkor nem veszem meg. Emlékszem, anno még kábé mindenki warezolt (igen, én is), de ingyen se kellett a game azzal az irányítással, pedig egyébként teljesen élvezhető lehetett volna.

[ Szerkesztve ]

(#19) melega válasza Fred23 (#18) üzenetére


melega
őstag

Én leginkabb az exkluzivokat nyomom psn 160 jatekból 80 warezolt es végigjatszott mind pl resi szeria zome, pop jatekok, code vein, plague tale de ps ot 5 is beszerzek majd.

A masik pcre mar sok mindent digitalisan lehet megvenni vagy steames letoltőkóddal.

Örülök neki hogy a ps 5 re meg optikai lemezen is kijonnek a jatekok fóliázva meg azt veszem nem kell gepet allandoan tuningolni.

[ Szerkesztve ]

(#20) Fred23 válasza melega (#19) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én az Uncharted sorozatot sajnálom nagyon, mert pont az ízlésem, de nem fogok konzolt venni akkor se.

Még kizárólag letöltőkódos esetben is "csakapécé" van és lesz nálam. Pedig belátom, hogy talán hülyeség ez a hozzáállás, de nem akarok változtatni.

(#21) melega válasza Fred23 (#20) üzenetére


melega
őstag

Azon en is jót szórakoztam imadtam minden porcikáját.

(#22) Wesder válasza melega (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Kenyért sem fizetsz a péknél?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#23) melega válasza Wesder (#22) üzenetére


melega
őstag

Dehogynem, csak tudod adott a lehetőség hogy valamit ingyen csinaljak teljes verzió végigjatszasat nem adok erte penzt.

Amúgy meg hogy témába is vagjon a dolog mindig ps címek vonzottak. A korabban felsorolt jatekok miatt szezek majd be ps 5 ot.

Az E3 nak meg nincs olyan jelentősége mint régen volt. Gamescom Sony sajat showja Blizzcom.

(#24) Wesder válasza melega (#23) üzenetére


Wesder
félisten

Értem, szóval ha lehetne a kenyeret is ingyen hoznàd el. Vilàgos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) i@lex válasza melega (#23) üzenetére


i@lex
őstag

Nem az a baj, hogy hülye vagy, fiam, hanem, hogy reklámozod is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.