Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) agressor12


agressor12
senior tag

Aki az S4-et lecseréli erre az csak divatból teszi ,nem azért mert jobb.Kb semmi előrelépés nincs.

(#2) attilav2


attilav2
őstag

De legalább nem csináltak belőle phabletet.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#3) Kasya válasza agressor12 (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

Vagy fontosnak erzi a ket nagy ujitast...

Raleptem T-mobile honlapjara...meglattam az S5-ot, majd utana valtott a Curve kepere...hirtelen elment a kedvem az S5-tol :D

700 euro korul van a fuggetlen elorendeles.

[ Szerkesztve ]

(#4) Tsebacsi válasza Kasya (#3) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hát igen a Flex mellett az S5 nem okoz instant get érzést...
Viszont a Flex meg még nagyobb és rosszabb a kijelzője :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5) tntmax


tntmax
aktív tag

Egy jó tanács akik ilyenre vágynak, még véletlenül se vásároljanak mobil szolgáltatónál ilyen készüléket (meg kb semmilyet), ugyanis GSM üzletekben olcsóbban hozzá lehet jutni mindenhez, garanciával, _függetlenül_, mindenféle rabláncszerződés aláírása nélkül.

Persze akiknek komoly üzleti vagy ilyen-olyan extrém csomagja van (20k-30k havi számlával vagy többel) azok lehet hogy egy kicsit olcsóbban is megkapják mint ha rendes boltba venné meg.

(#6) Tsebacsi válasza tntmax (#5) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Vagy 6 éve nem veszek szolgáltatós telefont :D 30k-val drágább a Flex náluk pl. :DDD

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7) Kasya válasza Tsebacsi (#6) üzenetére


Kasya
nagyúr

En pl. N8-at annyiert vettem nalunk anno dominoban megjeleneskor, mint amennyi fuggetlenul a sufni GSM-be volt (elirtak a webshop arat elofizus arra). 1020-at 10-15k-val tobbert, de biztos szarmazasa garantalt volt...

Aki meg azt mondja, hogy nem eri meg szolgaltatonal venni, nezzen jobban utana. Hollandoknal pl. mar csomagajanlat is van ra es nem is rossz.

Akinek kell a szolgaltatas, az azt reszesiti elonyben. Szep es jo a "fuggetlen", de ugyis egy SIM-es, a legtobb ember egy szolgaltato SIM-jet hasznalja es a szolgaltatas nelkul xart se er a telefon.

(#8) Steve1207 válasza tntmax (#5) üzenetére


Steve1207
veterán

Nem tudom, nekem mindig olcsóbban jött ki szolgáltatónál. Előfizu elvégre így is úgy is megy, a HOX-ot is, amikor 160k körül mozgott cakpak mindennel elhoztam 40-nel olcsóbban, ha a végösszeget nézzük. Plusz jól jön szerintem, ha nem egyben csengeti ki az ember, hanem előfizu mellett apránként, hisz semmi plusz költség nincs. Erre rá jön, hogy nem a sufnis, behatározható régió, gari is rendes.

Szerk. :Jaja, ahogy előttem is említette Kasya, előfizu nélkül még mindig nincs normális net hozzájuk, anélkül meg minek valakinek ugye. 200-500MB-os csomagokkal nem is nagyon lehet mit csinálni, plusz 2x annyiba kerül, mint egy szerződésbe foglalt 2GB-os.
(SIM függő? Általában a nagyrész kezdeti piactelítéskor független, persze kell hozzá szerencse is)

[ Szerkesztve ]

.

(#9) Lecs@


Lecs@
addikt

Ha lenne vérnyomás és cukorszintmérő is, tuti megrendelném. :K

512 GB

(#10) tothmaxy182 válasza Lecs@ (#9) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Nekem a fingszag-analizátor hiányzik belőle...

Minden szavam magánvélemény!

(#11) Tsebacsi válasza Kasya (#7) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én mindig megnézem, hogy a jelenlegi csomagommal mennyi a telefon, és mindig 30k-val drágábbra jön ki, mintha megvenném egy gsm-ben vagy a gyorsboltban. Hogy nekem is olcsóbbra jöjjön ki, irreálisan magas/drága előfizus csomagot kéne válasszak. Ami most van, az 8k, ingyen beszélek hálón belül+ingyen sms, és 500MB net ami bőven elég 1 hónapra. Ennél többnél csak ráfizetnék mindig.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#12) Cilindrik válasza tntmax (#5) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Ehhez azért hozzá tenném, hogy GSM boltban is csak gyári garanciával szabad venni, ami viszont sok esetben nem ocsóbb mint szolgáltatóknál. (lightbox stb baromságokat nem szabad megvenni)
Bolti garancia meg kb olyan mintha nem is lenne, pl hivatalos szoftverfrissítés után ugrik a gari wtf????.

(#13) alfaromeo33


alfaromeo33
aktív tag

Ez az S széria megcsúfolása. Eddig ez a legvérszegényebb S a sorozatban. Nem éri meg a 4et erre cserélni. Jó úton halad a Samsung a veszte felé.

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#14) bulikavagyok válasza alfaromeo33 (#13) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Sajnos most egyetértek Veled. Tavaly első napos vétel volt az S4, de ilyenem soha nem lesz. Bukásra van ítélve ez a teló..szerintem.

(#15) towelie válasza Tsebacsi (#11) üzenetére


towelie
csendes tag

8k a telekomnál van készülékkel. szoval csak ott vetted a készülékez. amugy meg ha hivatalos gyári garanciával veszed a telefon, én nem hiszem h annyival olcsobb lenne gsm boltban.

s4active

(#16) takacsbotond


takacsbotond
őstag

A sok idióta majd ezt is fogja vinni mint a cukrot, mert "ez menő".

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#17) halkow


halkow
őstag

Akinek S4-e van annak nem érdemes váltania erre mert szinte alig változott

Alcatel onetouch idol2s the king

(#18) Lecs@ válasza takacsbotond (#16) üzenetére


Lecs@
addikt

Rajság van. Meg pulzusnérés ujlenyomatolvasással :D

512 GB

(#19) Tsebacsi válasza towelie (#15) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Minek ismételjem magam?? Mindig kiszámolom, mindig. Ha tetszik, ha nem... Viszont eddig egy telefonom se kellett szervízbe vinnem, tökmind1 honnan volt. Tudom, szerencsés vagyok-e! :U

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#20) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Veszek is kettőt belőle, egy nem elég. ;] :))

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21) chabusch


chabusch
tag

Arról tud valaki valamit, hogy hogyan lehet a telefon IP67, ha a jack aljzat nyitott?

(#22) AS válasza Cyberpunk (#20) üzenetére


AS
félisten

Én meg mind a 4 színben rendelem :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) gpek válasza chabusch (#21) üzenetére


gpek
tag

Az aljzat belülről szigetelt.

[ Szerkesztve ]

Gpek

(#24) Zolik


Zolik
senior tag

Nem értem miért sírtok??? Bukás lesz, meg a leejtőn a samsung... NE magyar agyal gondolkozzatok!!! Ott az ázsiai az usa és a többi nagy piac. A Samsung kb le se szarja magyarországot. Ti azt hiszitek hogy nektek gyártanak telefont?
ájfon 5 és 5s között milyen különbségek vannak ami miatt megéri váltani????

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#25) Badboys válasza Kasya (#7) üzenetére


Badboys
őstag

Ennek csupán az a hátránya,hogy nem Hollandiában vagyunk hanem a VV országában. Ide sajnos nem ua.ok a paraméterek érvényesek.

(#26) Cyberpunk válasza Zolik (#24) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Csak hogy az 5S az az 5 upgradelt verziója. Senki sem várt formabontó újításokat tőle. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#27) m@xsys


m@xsys
senior tag

Hamarabb egy LG G2, mint ez az ujdonsult sz@r es szigoruan NEM magyar szolgaltatotol. Ez egy vicc keszulek! :W

(#28) spawn21 válasza Tsebacsi (#19) üzenetére


spawn21
veterán

Mit számolsz? Mit?

iPhone 13p

(#29) Tsebacsi válasza spawn21 (#28) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Múúkodj... Ágy...Kádő...Háom!! :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#30) ak76 válasza halkow (#17) üzenetére


ak76
senior tag

Ha 2013-at írnánk,és ez lenne az S3 utóda,még tetszene is.
De 14-ben ez a cucc,pláne az S4 után,a várható +200K-s árával felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#31) Kasya válasza Badboys (#25) üzenetére


Kasya
nagyúr

Majd par ev mulva, mikor mar nem lesz roaming dij :K

Peldanak irtam...

(#32) gyoref1


gyoref1
aktív tag

Nincs ezzel a telóval semmi baj! Nem lehet évente forradalmat csinálni, erre Almánál is rájöttek,csak az az egyetlen baj hogy Samu ezt nem vallja be, de a user-ek nem hülyék, azt jön a csalódás!

(#33) tipuka válasza Cyberpunk (#20) üzenetére


tipuka
addikt

amíg nem jelenik meg La Flour-ös lila-pinkben addig nem vehetsz ilyet tudod. :Y

(#34) Simi87 válasza tntmax (#5) üzenetére


Simi87
senior tag

ez alap. de nagyon sok olyan gsm bolt, akikből ki sem néznéd hogy megírt (valószínűleg lopott, vagy 0Ft-ra kihozott), vagy AS régiós telefonokat árul. Esetleg megveszi a használt, de karcmentes telefont, és eladja újnak.

(#35) Csillag01


Csillag01
aktív tag

fuggetlenul mennyi lessz nalunk? ha 140 akkor lehet veszek.többet nem er

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#36) Cyberpunk válasza tipuka (#33) üzenetére


Cyberpunk
félisten

La Flour nem kell. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37) Simi87 válasza Csillag01 (#35) üzenetére


Simi87
senior tag

200-220ról indul.
utána heti pár ezerrel megy le az ár, és megáll 140 körül, aztán 100 körül.
csúcs csamcsungoknál ez a több éves tendencia.

(#38) Csillag01


Csillag01
aktív tag

milyen 200 ezer? rosszul vagy? fuggetle , ota telo ar érdekel.kell a fenenek elofizeteses.

Asus Rog Phone 6

(#39) AS


AS
félisten

Most mondták olcsóbb lesz mint sgs4 tavaly volt.. Az hogy boltok saját garival menyivel adják elején az nem hivatalos.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#40) Simi87 válasza Csillag01 (#38) üzenetére


Simi87
senior tag

a szürke importos telefonok annyiba lesznek az elején. kb. ki sem rakjuk őket, mert megvannak már a vevők.
hogy ki van rosszul, azt hagyjuk...

(#41) tipuka válasza Cyberpunk (#36) üzenetére


tipuka
addikt

Mit nem értesz rajta, hogy csak olyat vehetsz? :P

(#42) w333


w333
félisten

Drága és nem éri meg ... kevés újdonságot hozott, többet vártunk :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43) AS válasza w333 (#42) üzenetére


AS
félisten

Nincs is beárazva még..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#44) Gambas


Gambas
tag

Malaga,699 eu Phonehouse( előrendelés jövő hét végétől)!Gear2 kb 350-400 ról fog indulni azt mondja a csóka😊Fit-ről nincs infó!Viszont Gear 1 jön hozzàjuk 99 eu-ért akcióban( már az új szoftverrel)!

[ Szerkesztve ]

(#45) Cyberpunk válasza tipuka (#41) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor kimarad. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#46) Kasya


Kasya
nagyúr

(#47) Simi87 válasza Kasya (#46) üzenetére


Simi87
senior tag

... ideal companion for your Lucci bag, Tammy Hilfinger shirt and Seanheiser headphones.
fekszek. :C

(#48) tntmax válasza Kasya (#7) üzenetére


tntmax
aktív tag

Nem is tudtam hogy Hollandia is Magyarország része... minden nap tanul az ember.

Azt meg gondoltam említeni se kell (tévedtem) hogy nem akármilyen zug GSM boltra gondoltam, hanem amit ismer az ember, amelyikben megbízik.

Egyébként meg csupán jó szándékú tanács volt a részemről, mindenki ott vásárol ahol akar.

[ Szerkesztve ]

(#49) Levwi válasza tntmax (#5) üzenetére


Levwi
aktív tag

Nem mindig rossz az haver vodafone-tól hozta el januárban 1500 forintért a lumia 625-öt 4100-as előfizuval igaz flottás de hol veszed meg ilyen viszonylag olcsó előfizuval ilyen olcsón?

Huawei P20 Pro Black

(#50) Kasya válasza tntmax (#48) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szerintem olvasd el megegyszer, mit irtam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.