Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Nagyon tetszik, nem szeretem a magas billentyűzeteket, de az ártól teljesen biztosan eldobnám az agyam.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Tetszetos! :)

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#3) Hg3X


Hg3X
tag

Bejövős kis billentyűzet, szerintem a design-nal sem szálltak el, ahogy az mostanában sokszor előfordul (bár ez csak az én véleményem), és ami a lényeg, hogy tényleg laposnak tűnik.

Jeff who??

(#4) F34R válasza Cucuska2 (#1) üzenetére


F34R
nagyúr

En meg pont forditva, meg aki szeret nagyon gepelni annak is horror a lapos... :D

(#5) vlevi


vlevi
nagyúr

Azért én ütném péklapáttal azt, aki kitalálta a billentyűzetek világában a világítóst.
Nem is a világítóssal van valapvetően baj, hanem azzal a mostani trenddel, hogy kiemelik a gombokat egy áttetsző, világító izébe. Így a gombok környéke sokkal jobban világít mint maga a felirat.Ezzel elérték azt, hogy a gombok feliratának háttérvilágítása semmit sem ér, ha tényleg látni akarsz belőle valamit, jobban jársz, ha kikapcsolod.
Volt a kezemben néhány ily módon megoldott háttérvilágítós cucc, de több ilyet nem vagyok hajlandó még bottal sem piszkálni...
Ha pedig kikapcsolod a világítást, akkor általában az a helyzet, hogy a gomb felirat nem hófehér, hanem valami tompa, szürkés árnyalat, ami alig látszik a fekete billentyűn. És végül jön a csokimázas ABS kupak probléma, egy idő után lekopik a fekete festék, és világít minden ész nélkül...

(#6) Meridian válasza vlevi (#5) üzenetére


Meridian
senior tag

A nehezített körülmények... amúgy én is ezt tapasztalom... de szerencsére az én gagyi billenytűzetemen (Trust) lehet állítani a fényerőt, 4 fokozatban, 2-esen még pont jó, de tényleg nagyon zavaró hogy nem csak a betűk hanem minden világít....

(#7) tntmax


tntmax
aktív tag

Én AUKEY -t használok lassan 1 éve és maximálisan elégedett vagyok vele. 15-20k között kijön akciótól és árfolyamtól függően.

20k-nál többet egyik sem ér.

(#8) #52588800


#52588800
törölt tag

Ducky -t ismerve 200 euró.

(#9) fornettisuti válasza #52588800 (#8) üzenetére


fornettisuti
veterán

Itthon pedig 60k körül.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#10) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Notinál már azzal is elégedett lennék, ha a szigetes előtti normál billzet visszatérne.

(#5) vlevi:
Pedig ha valahol van értelme a világításnak, ez pont a billentyűzet. Azt ugyanis nézed. Legalább is aki nem tud vakon gépelni.

[ Szerkesztve ]

(#11) Dr. Akula válasza #52588800 (#8) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Miért, az valami márka?

(#12) Tin


Tin
veterán

na ez már nem rossz, főleg a BT miatt, de a type c-t nem igazán értem. és akkor, ha jól értem, egyelőre csak mx red van. és még mindig lehetne _laposabb_. ja, és remélem a végleges ceruzaelemes lesz.

(#13) Vanir


Vanir
veterán

Na, akkor most ugyanezt világítás nélkül, ISO-ban, harmadennyiért plz.

[ Szerkesztve ]

(#14) #52588800 válasza Dr. Akula (#11) üzenetére


#52588800
törölt tag

(#15) vlevi válasza Dr. Akula (#10) üzenetére


vlevi
nagyúr

Eeegen, de ezek a világítások olyanok, hogy sokkal több a billentyűk körüli fény, mint magán a betűkön, ezért inkább hátrány, mint segítség a világítás. Engem legalábbis zavart, köszönöm, inkább nem kérek belőle.
A megoldás a fehér billentyűzet, azt megvilágítja annyira a monitor, hogy minden apró felirat látható rajta.

(#16) Vanir válasza tntmax (#7) üzenetére


Vanir
veterán

20k-nál többet egyik sem ér.

Egymilliónál se ér többet egy autó sem. :DDD

(#17) Komplikato válasza vlevi (#5) üzenetére


Komplikato
veterán

Az egyetlen normálisan megoldott bill. világítás a Logitech G203-ban van, de az nincs magyar kiosztással. :(
Meg van pár régi avult cucc, amit még nem emeltek meg és nem világít pofán.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#18) Nexave


Nexave
tag

Én Asus Cerberus Artic-ot használok és teljesen meg vagyok vele elégedve. Egyáltalán nem zavaróan világít. Vagyis inkább úgy fogalmazok, hogy engem nem zavar. Talán csak annyit változtatnék rajta, hogy a gombokon nagyobb jelek-betűk-számok elférnének.

(#19) Dr. Akula válasza #52588800 (#14) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Hát így ránézésre vmi kínai gagyi, szal nem.

(#20) bbdzyx válasza Dr. Akula (#19) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Nem talált.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#21) emvy válasza Dr. Akula (#19) üzenetére


emvy
nagyúr

20 éves múlttal rendelkező gyártó, csúcs billeket gyárt.

while (!sleep) sheep++;

(#22) hemaka


hemaka
nagyúr

Ducky♥

Ketto is van, egy Shine 5 es egy Shine 6, semmi mast nem vennek mar, minosegi kupakok, franko vilagitas.
Raadasul jo fejek, kuldtek egy spacebart ingyen postan taiwanbol, mert a cseremet elhagytam valahol a koltozes soran. :)

RareParrot
A minoseget meg kell fizetni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#23) Beerheart válasza Komplikato (#17) üzenetére


Beerheart
csendes tag

Ha magyar kiosztásos háttérvilágításosat keresnél: Fél élve használok egy Cougar Attack X3-at munkára (fordítóként, tehát sok gépeléssel), napi több órát sötétben + háttérvilágítással. Nekem tökéletesen megfelelt, tulajdonképpen az eddigi legkedveltebb billentyűzetem.

The system can not detect parking spaces made after detecting or before detecting; --- Renault

(#24) F34R válasza Dr. Akula (#19) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor gondolom a Koreai KMAC custom keyboardjairol sem hallottal.... amik megintcsak csucsminoseget kepviselnek.

(#25) ribizly válasza Vanir (#13) üzenetére


ribizly
veterán

Én is meglesnék egy olyat. :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#26) vlevi válasza Komplikato (#17) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Meg van pár régi avult cucc, amit még nem emeltek meg és nem világít pofán."
Láttam képeken Ozone Strike Pro-t. Azon sem olyan tolakodó a billentyűk alól a kivilágítás.

(#27) berVi


berVi
senior tag

Q2-t igernek, de meg mindig nem kaphato :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.