Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Felkiáltójellel. :)

Hasít, az a helyzet.

(#2) total90


total90
veterán

Először mondom azt , hogy várós az S8+-ra, mert a csamcsung most olyan rakat fos frissítést adott a meglévő rendszerhez, hogy egy halom app nem akart menni ...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

(#4) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Vajon mire megjön a következő droid eléri a 2%-ot?

Bár talán van rá esély hogy 2018-ban kicsit jobban beindul.

(#5) janeszgol válasza aprokaroka87 (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Be ám, nem kell aggódni. Lesz az 10% is. :)

(#6) Deck válasza total90 (#2) üzenetére


Deck
titán

Semmi ilyen problémám nincs és az S8/S8+ topikban sem írt senki ilyet.. Szóval ne fogjuk a Samsungra.

PS5

(#7) vicze


vicze
félisten

Még több clickbait címet!!!!!!444444 :R

(#8) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

A gyártók hogy állnak az Oreo kiadásával? (Samung,Sony,Lg,Huawei,Motorola,satöbbi.....)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#9) aprokaroka87 válasza vicze (#7) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem a Google-nak nem kellene nyilvánosságra hozni ezeket az adatokat.

Max a következő verzió bejelentésének napján.

(#10) vicze válasza aprokaroka87 (#9) üzenetére


vicze
félisten

Ez egy teljesen nyilvános statisztika a developer oldalon, ami havonta frissül.
Így tudják a fejlesztők többek közt, hogy milyen API szintet érdemes megcélozni, hogy a legnagyobb réteget fedjék le.
Az hogy a "hír"oldalak arra használják, hogy +1 értelmetlen tartalommal legyenek kitöltve az oldal, az miért a Google problémája?
Konkrétan minden áldott héten lassan "kihírezik" és mindenki abszolút ugyanazokat a kommenteket leírja, többek közt iszonyat mennyiségű hülyeséget.

De tényleg nézzük már meg a változatosságot:
November 0,3
Október 0,2
Szeptember 0
Augusztus Nugát..
stb... így meg ez 1,5éve lassan.

(#11) morneo.it


morneo.it
senior tag

De mi lenne, ha így néznénk: A 2.x Gingerbread és a 4.x Ice Cream több készüléken fut, mint a legújabb 8.x Oreo. :C

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#12) vilmose33


vilmose33
őstag

Legtöbb Kitkat-et futtató eszközre gondolom már nem lesz Oreo.

A jövő most van

(#13) batai15


batai15
félisten

Nagyon rá férne az androidra ilyen téren egy reboot.

(#14) aprokaroka87 válasza vilmose33 (#12) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Kb csoda lenne :D

De még a Lolipop esetén is az.
Marsmaloww esetén már nagyobb.

De ott is inkább felsőbb kategóriában

(#15) whatwhatwhat válasza batai15 (#13) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Miért? Mert a gyártók nem akarják időben kiadni a frissítéseket? Vagy mert az olcsóbb/régebbi készülékek lehúzzák az ilyen statisztikát? Melyik az android hibája? Abszolút teljes mértékben értelmetlen az ilyen statisztika a felhasználók számára, ahogy a cikk is.. :(((

(#16) roli543 válasza HarleyCustom (#8) üzenetére


roli543
őstag

A Sony eléggé tolja mostanában

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#17) vilmose33 válasza aprokaroka87 (#14) üzenetére


vilmose33
őstag

Egyet értek, ezek az eszközök bőven kifutottak a 2 év-ből.

A jövő most van

(#18) HarleyCustom válasza roli543 (#16) üzenetére


HarleyCustom
veterán

És a többi márka?
Mert ugye,ha nem adják ki,nincs mire frissíteni és akkor ezek a számok nem emelkednek.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#19) Deck válasza HarleyCustom (#18) üzenetére


Deck
titán

[link]

Samsungnál béta tesztelés van és Január körül jön a végleges.

PS5

(#20) Viktor0610 válasza vicze (#7) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ebben semmi clickbait nem volt. ;)

Samsung Galaxy A54

(#21) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Amúgy arra mennyi esély van hogy a gyártok inkább megvárják a 8.1 végleges verzióját?

Eleve azzal adják ki majd az update-et, illetve az új telefonok is jobban jönnek azzal majd.

(#22) Jeanne d'Arc

Szomorú ezt kimondani, de az Apple ebből a szempontból lezúzza a droidot.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#23) Deck válasza Jeanne d'Arc (#22) üzenetére


Deck
titán

Sokkal kevesebb típusra kell frissítést csinálniuk és azokis majdnem ugyanazok.

PS5

(#24) aprokaroka87 válasza Jeanne d'Arc (#22) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

De annyiszor le lett már irva.

Az Apple a saját termékét frissiti.

Ha android esetében a Pixel telefonok lennének csak, akkor nagyon más lenne ez a statisztika.

Túl sok a gyártó Android vonalon akiknél eleve nincs is tervben az update.

Főleg kinai vonalon.

Kiadják a telefont és kész.

(#25) HarleyCustom válasza Jeanne d'Arc (#22) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem hinném. A google telefonokon mindig a legújabb van pont,mint az iPhone-okon. Az már a többi androidot használó gyártók felelőssége,ha nincs időben kiadva a legfrissebb. A Google kiadta....
Nem? :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#26) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Többek között ezért vennék kizárólag referencia telót droid fronton.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#27) HarleyCustom válasza aprokaroka87 (#24) üzenetére


HarleyCustom
veterán

"...Az Apple a saját termékét frissiti...."

A Google meg a sajátját! Egyébként igazad van.
Akkor is más lenne a helyzet,ha az iOS elérhető lenne más gyártóknak. :D
Egyből elszaródna,vagy éppen jobb lenne. :D

Az androidnál a gyári verzió a hibátlan. Lehet az iOS-nél jót tenne egy kis változtatás a rendszernek. Egy kis nyitottság...:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#28) zseko


zseko
veterán

Ez legnagyobbrészt a google hibája, mi a halál p-nak ad ki ilyen sűrűn, aztán meg sír a szája, hogy nincs elterjedve. Még kint sincs igazán a 8-as, de már a 8.1 is úton van.

HR24.hu

(#29) atike válasza zseko (#28) üzenetére


atike
nagyúr

Nem hiszem, hogy sírna a Google szája... :U Legalábbis - eddig - én ilyen irányú nyilatkozatot vagy utalást még nem láttam.

(#30) Deck válasza szabogabor10 (#26) üzenetére


Deck
titán

Nem tennéd jól :D

PS5

(#31) HarleyCustom válasza zseko (#28) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Egyáltalán nem hibás a Google. Az apple is így adja ki a rendszereket. Hetente jött frissítés...

Honnan veszed ezt a marhaságot,hogy sír a szája?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#32) hemaka válasza szabogabor10 (#26) üzenetére


hemaka
nagyúr

Csak ne Pixel 2 XL-t. :DDD

(#33) HarleyCustom válasza szabogabor10 (#26) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Egyetértek. Most Pixel 2-tőt használok,semmi gond vele. Mindegy melyiket vennéd,mindkettő jó.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#34) zseko válasza atike (#29) üzenetére


zseko
veterán

nem bírtam módosítani már.

oké, két gondolatot fogalmaztam egybe, gyorsan, és rosszul :) Azt várom a 8-al remélhetőleg már változni fog a helyzet, az a 'sírás' valójában a biztonsági frissítésekre vonatkozott :B. Ettől függetlenül tartom, hogy az egész nagyrészt a google sara. Egyrészt eszetlen tempóban adják ki az újabbnál-újabb verziókat, amit a gyártók úgy-ahogy akarnak csak lekövetni, másrészt a gyártóknak adott nagyfokú szabadság (úgy alakítják át a rendszert ahogy akarják) sem segít azon, hogy a frissítéseket, biztonsági javításokat, új rendszereket megkapjuk. Évekkel ezelőtt meg lehetett volna már oldani ezt, de hogy ez most tényleg nem érdeke, vagy hogy valóban ennyire 'fogalmatlanok' dolgoznának ott vezető beosztásban, azt nem tudni. Volt, mikor egyenesen visszafele fejlődött a rendszer a 4-es környékén, nem előre. A 18 hónapos kötelező támogatás is inkább tűnik egy ordas kamunak és/vagy a nagyközönség megnyugtatásának, mint valódi működő megoldásnak. Persze kellett az engedmény, hogy elterjedjen a rendszer, de most már ez hátráltatja a legjobban.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#35) HarleyCustom válasza zseko (#34) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Oreo-t használok,novemberi biztonsági frissítéssel. Te mit használsz?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#36) Wesder


Wesder
félisten

Olvastam hogy Treble-lel sikerült egy 8.0-s system.img-t felrakni 3 különböző telefonra. XDA-s poszt volt. Remélem egy nap tényleg olyan lesz az Android telepítése mint a Windows-é.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) zseko válasza HarleyCustom (#35) üzenetére


zseko
veterán

Az a kérdés, milyen telefonon használod. Ha a telefongyártó nem adta még ki (mókolt szarok nem érdekelnek, már bocs hogy így írom), mert még a saját szemétjeit pakolgatja bele ('jó' esetben, a másik esetben nem is foglalkozik frissítéssel /és akkor még ott van a szolgáltató is, ha nem független a telefon/), akkor akarhatok ugyan friss rendszert használni, nehézkes lesz.

Egyébként S8+, nézz utána mi van rajta. 7.0 rendszer, október 1. frissítéssel. Se 7.1, se 7.1.2, 8-as meg jövőre, valamikor.
Mikor is adták ki a gyártóknak a 8-as előzetesét? Mióta fejleszthették rá? Bőven ki tudták volna adni megjelenés után pár héttel.

Ez persze a telefongyártó sara, nem is kicsit. De minek erőltesse magát? A google-é az (és ezt tartom a nagyobbnak), hogy hagyta ezt ennyire elfajulni. Persze írtam, hogy mit gondolok, miért, ami valahol érthető. Csak most már nehézkes és fájdalmas javítani. Ezért várom azt, hogy a 8-as végre változást hoz, na persze csodát ettől sem várok, főleg a már kint lévő mobilokon, tekintve, hogy a rendszernek a jövőbeni frissítéseket érintő, legfontosabb részét gyakorlatilag nem kötelező beletenni a már piacon lévő, és frissítést megkapó modellekbe (ha jól értelmeztem a cikkeket).

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#38) szabogabor10 válasza hemaka (#32) üzenetére


szabogabor10
veterán

Soha. :DDD

dekrer: az egyik legfőbb ok, hogy Sony-ról iPhone-ra váltottam, - a nagyon összerakott Apple ökoszisztéma mellett - a frissítések teljes hektikussága. És ebben android fronton nagy változás nincs 2013 óta. Nekem fontosak a frissítések, és hogy ne x hónap múlva kapjam meg őket.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#39) Deck válasza zseko (#37) üzenetére


Deck
titán

S8+ra Novemberi a biztonsági frissítésem és mindjárt jön a Decemberi is. Attól, hogy különböző régiók vannak és a szolgáltatók nem adják ki az nem a Samsung hibája, ők megcsinálták. Még jó, hogy fellehet akni manuállisaan pillanatok alatt.

szabogabor10: Olyan telót kell venni ami megfogja kapni a frissítéseket és az, hogy pár hónapot várni kell, hogy jó legyen nem nagy dolog. Iosba is rengeteg hiba utána derül csak ki..
Az ios meg egy zárt, buta rendszer a droid hozni képest bár előnye a frissítés rendszer.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#40) HarleyCustom válasza zseko (#37) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Értem a felháborodásod. Nekem is volt idén kb öt S8-cam,meg S8+ is. Meg a többi gyártótól is a csúcs kategória. Ez arra volt jó, hogy rájöjjek, ezek után csak Google telefont használok a jövőben, ha androidról van szó. Én már belefáradtam... :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#41) Deck válasza HarleyCustom (#40) üzenetére


Deck
titán

A telefonjaikkal meg sok a probléma. Aztán, nem tudtál jól aludni, hogy csak Októberi a biztonsági frissítésed? Vagy amiatt, hogy mikor lesz Oreo? :D

PS5

(#42) Juhaszatti válasza zseko (#37) üzenetére


Juhaszatti
addikt

S8+ októberi biztonsági frissítéssel? Már a szolgáltatófüggő S7 Edgemen is novemberi.

(#43) atike


atike
nagyúr

Nekem az LG V10-en 2017. június 1. a biztonsági javítási szint... Meg is lepődtem, azt hittem még valami tavalyi szinten lehet... :DDD És amúgy Android 7.0. Szóval nem is rossz egy ilyen "öreg" telefontól... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44) szabogabor10 válasza Deck (#39) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem az is rettentő idegesítő, hogy a Note 8-at Nougat-tal adták ki, és idén már nem is jön az Oreo rá. Ha egy csúcstelót veszek, legyen már alapból a legfrissebb rendszer rajta. Meg teljesen kiszámíthatatlan, hogy a gyártók melyik modelljüket (mikor) frissítik, melyik régió mikor kapja meg a frissítéseket, melyik ország melyik szolgáltatója mikor hajlandó engedélyezni őket, ha egyáltalán. Tudom, lehet telepíteni független ROM-ot, de nem szeretek már ilyenekkel foglalkozni. Eleget foglalkoztam pár évig.

Igen, az iOS 11 kissé bugos, de melyik rendszer nem az. És nincs igényem az android nyitottságára.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#45) HarleyCustom válasza Deck (#41) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem több a gond,mint máshol... :) De ezt is csak olvastad gondolom.

Nekem pl.hibátlan a pixel2.

Az S8-caim közül a kamera fókusz hibája szinte mindnél megvolt. Meg kellett kocogtatni,hogy fókuszáljon. :D Az akku merült mint a szar.... :D kb ennyi jutott most eszembe a Samsungról. :)

A rendszer frissítés nem érdekelt. Attól tudtam aludni.... Csak most ugye itt a szoftver a téma,azért írtam a korábbiakban róla,egyébként letojom csak működjön. :)

Még egy megjegyzés:
Nejem Samsungja,(Ő csak ezt használ,nem kell neki más :) ), egyszer csak kikapcsolt,majd újra indult. Mondom,van még gari,írok a szerviznek. Erre a nejem szól,üzemeljem már be neki az iPhone SE telefont addig.... :D. Mert ugye van egy tartalékba elrakva... :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#46) Deck válasza szabogabor10 (#44) üzenetére


Deck
titán

Mitől annyira fantasztikus az Oreo ami miatt nem jó a Nougat? Ami miatt nem lehet várni pár hónapot míg megy a béta tesztelés, hogy ne élesben menjen.. Aztán jönne a sok panasz akkor meg, hogy inkább tesztelték volna le de ne így adtak volna ki.

De emelett még zárt, buta is.

PS5

(#47) szabogabor10 válasza Deck (#46) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, ez abból adódik, hogy nem azonos a telógyártó az oprendszer fejlesztőjével. Nekem itt elbukik a dolog. De ez nyilván teljesen szubjektív, mindenkinek más igényei és elvárásai vannak.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#48) HarleyCustom válasza szabogabor10 (#44) üzenetére


HarleyCustom
veterán

"...Igen, az iOS 11 kissé bugos, de melyik rendszer nem az. És nincs igényem az android nyitottságára...."

Nehogy azt hidd,hogy a gyári android nyitott. A nyitottságot,a rengeteg beállítási lehetőséget,a mindenféle gyártó pakolja bele. Ettől lesz instabil,beragadó hülye appok,meríti az akkut,meg a sok szarság,amivel tönkre vágják. Az iOS azért tűnik stabilabbnak,mert más gyártó nem piszkál bele,nem rak ezer féle ökörséget a rendszerbe. A gyári Android szintén zártabb és stabil,működik!
Igaz,nincs annyi beállítási lehetőség,mint a Samsungon,vagy az LG-n,vagy a Huawei-nél,de nem is kell. A kijelzőt ezeknél száz féle képpen beállíthatod...csak egy példa...ezek a szarságok haza vágják a rendszert. Az iOS ugyanígy járna,ha ezek a kezükbe vennék egy kicsit.
:DDD

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#49) SkyLine3000 válasza szabogabor10 (#26) üzenetére


SkyLine3000
addikt

És milyen hátrányod származna belőle, ha nem az épp aktuális legújabb droid lenne a telódon?
Inkább egy hibátlan,stabil, régebbi droid, mint egy bugos új. Nekem a G3-on LP van és atomstabil. Egyáltalán nem hiányzik még a 6-os droid sem. Pedig van rá hivatalos. Főzöttben meg újabb is. Ha adnának ki rá hivatalos Oreot (amit nyilván nem fognak), akkor sem tenném fel.
Ez meg egy ilyen tendencia. A G3-is az LG csúcsa volt pár éve. Csoda, h 3 hivatalos főverzió kijött rá... Általában az aktuálison kívül jó, ha egy új főverzió kijön egy felsős telóra is.

[ Szerkesztve ]

(#50) janeszgol


janeszgol
félisten

Mielott ajnarozzuk a masik oldalt... Ilyen droidon nincs. [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.