Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) anaqer


anaqer
veterán

Az áremelésre meg majd a forgalom csökkenése fog választ adni, amire megint lépniük kell a gyártóknak... vagy a piacról való kivonulással (azért Casonykon szinten ez kevéssé valószerű), vagy árcsökkentéssel.

Átmeneti dolog ez... aki tud kivárni, annak semmi oka telesírni a kispárnát.

[ Módosította: #65675776 ]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#7) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Akkor gondolom ez azt is jelenti hogy ezt a tendenciát átveszik szépen más piacokon lévő gyártók is. Pedig mondhatni nem is történt még szinte semmi...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8) MK VII válasza Apollyon (#7) üzenetére


MK VII
veterán

Előre árat emelnek, hogy majd később a valós hatásokra fogva még egyszer árat tudjanak emelni. Meglovagolja minden cég a Brexitet amennyire csak tudja.

(#10) MK VII válasza kalifa777 (#9) üzenetére


MK VII
veterán

101%

(#11) .mf


.mf
veterán

"Arról már korábban felröppent a pletyka, hogy a Nikon a szigetországban augusztus elsejével jelenti be az áremelést, azonban ténylegesen csak 15-től fogják érvényesíteni, így némi időt hagyva a vásárlóknak is."

Valójában már hetek óta folyamatban van. Pár váznál majd' 10%-os emelkedést is láttam a Brexit előtti árakhoz képest. Nagyon remélem, hogy ez az emelkedés megelőlegezése volt, nem pedig még ezen emelnek tovább... Hülye angolok, angol hülyék.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#12) stutga válasza kalifa777 (#9) üzenetére


stutga
tag

Igen. Demokrácia van. Az van, amit a nép mond --bár nem kotelezo érvényu a népszavazás.

Egyébkent ezek a hatások a soft-exit beárazását reflektálják. Isten óvjon minket a hard-exittol. szerintem esik még majd a font. EUR/GBP paritás abszolut benne van a pakliban.

(#13) DarkChild válasza Apollyon (#7) üzenetére


DarkChild
senior tag

Reggel olvastam valahol (talán a Slashgear-en), hogy ősztől az ASUS is kb. 10%-kal drágábban adja majd a cuccait a briteknek. Hát, ilyen ez a popszakma... :U

Szerk.: közben rákerestem és most látom, hogy a HP, Lenovo, DELL is kb. hasonló nagyságrendű áremelést jelentett be az elmúlt napokban.

[ Szerkesztve ]

(#14) Lacok


Lacok
őstag

Ha árat emelsz fogd rá a Brexitre :P

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#15) tailor74


tailor74
őstag

Csak én érzem úgy, hogy mostanában minden áremelést a brexit-en lovagolnak meg? :U

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#16) Hiftu válasza tailor74 (#15) üzenetére


Hiftu
senior tag

Majd csak lesz egy természeti katasztrófa megint, hogy ne csak a brexit legyen az indok áremelésre.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#17) ceia


ceia
őstag

Eddig sem voltak olyan "nagyon" benne az únióban, nem volt eurójuk, és több szabályt nem vettek át, nem voltak benne pár úniós dologban. (pl. Schengen) Szóval nem is kell olyan nagyot lépniük. Nem őket kell hibáztatni miatta, hanem el kell gondolkozni, miért történ így. Az úniónak könnyen vége lehet, egy süllyedő hajó. Léket kapott, és az a migráns válság. Nem amiatt léptek ki a brittek, de az tette fel az i-re a pontot. Kellett ez már az úniónak, Merkelnek, hogy valaki a fejükre koppintson, hogy talán elgondolkozzanak, nem csinálnak valamit rosszul? Persze az eddigiek alapján szerintük nem, illetve sosem ismernék be.

        it's more fun to compute

(#18) ribizly


ribizly
veterán

Ezzel a 10%-al egy kicsit közelebb kerülnek az árak az itthoniakhoz... :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#19) Alchemist válasza Hiftu (#16) üzenetére


Alchemist
addikt

Bármi és annak ellenkezője is jó indok lehet áremelésre.
;]

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.