Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Vmi ilyen konstrukció az amiért hajlandó lennék +t fizetni....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2) Karma válasza Dare2Live (#1) üzenetére


Karma
félisten

Én meg nem. Hagyják ki a DRM-et, és beszélhetünk.
Témába vágó XKCD.

“All nothings are not equal.”

(#3) Dare2Live válasza Karma (#2) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

izlések pofonok:
Veheted legálisan boltbol, ami nekem "megfizethetetlen".

vagy megkapod "k* olcsón" (mer "200-300 album" amit elég gyorsan lehuznák vele kb 15.000ft ért bizony k* olcsó) olyan kitétellel, hogy csak pénzért irhatod ki cdre. (nagyon nem érdekel, nem irok cdre) meg, hogy a letöltött zeneszámok egy telefonhoz és egy számítógéphez kötöttek, de ez utóbbi megváltoztatására negyedévente egyszer lehetőség nyílik." (ezse zaklat max ha sokan akajuk hallgatni rákötöm a centert.)

és lophatsz.

Mivel lopni nem szeretek a cd árakat meg nem tudom megfizetni, nekem kifejezetten tetszik ez a köztes megoldás.....

kitaláhatnák ezt filmekre is 15.000ftt bőven megérne nekem évente, hogy mindig azt nézem reklám nélkül amit akarok. Mennyi is évente a tv előfizetésem....?

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4) Karma válasza Dare2Live (#3) üzenetére


Karma
félisten

"kitaláhatnák ezt filmekre is 15.000ftt bőven megérne nekem évente, hogy mindig azt nézem reklám nélkül amit akarok. Mennyi is évente a tv előfizetésem....?"

Videótéka? :DDD

Amúgy engem meg igazán zaklat. Teszemazt gépet újítok, meg veszek egy új telefont, akkor negyed évet várjak? És mi lesz, ha leállítják a DRM szervert? (Lásd a BestBuy fenyegetését az USA-ban) Vagy ha éppen Linux kell a munkámhoz? Vagy utálom a WMP-t?

Sajnos az eredeti lemezeket én se tudom megfizetni. Viszont mivel a jelenlegi "zene"-felhozataltól undorodok, nem is lopok tőlük.
A Sony lejátszómat is egy jávás progival használom, nem szennyezem össze a gépem SonicStage-dzsel...

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#5) Dare2Live válasza Karma (#4) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

pontosan, illetve nagyjából mint a videotéka. de "minden van" ha 1988as szomszédokat akarok/monika showt az is és mindig bentvan és nem kell elmenni érte és még 30.000ft/év esetén is sokkal-sokkal olcsobb/kényelmesebb..... lenne mint a téka.

és én is tökéletesen látom a hátrányait, de ennyiért korlátlan zeneletöltés szerintem/nekem (és még sokaknak) bomba üzlet.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.