Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kékes525


Kékes525
félisten

A tegnapi hírben 400 autós adataiból vontak le következtetéseket, most már 10 ezer jármű bevonásával történik. Így egy kicsit pontosabb következtetés várható.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Ez tök jó dolog lenne sok szempontból is. A kamionoknál már régóta tervezik az automatizálást, akár konvoly-méretben is. Max. 1 sofőr lenne, az is vész esetére, a többi x meg automatikusan követné az elsőt.
Városban a ráfutásos balesetek és a dugók elkerülése lehetne opció, illetve a lámpák(hoz) hangolása.

Én még vizionálok egyéb kommunikációs lehetőségeket is: közvetlen autó-autó közötti hang/videó átvitel (jól lehetne szidni a másikat :DDD). De akár az autó külsején futófényes (mint a fényreklám pl.) üzenetek, mint Köszi, engedj be, befordulnék, köcsög és egyebek :DDD

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3) Zoja™ válasza Tsebacsi (#2) üzenetére


Zoja™
őstag

Te vagy az, K.I.T.T. ? ;]

(#4) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Csak aztán nehogy elcsavarogjanak:)

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#5) E.Kaufmann válasza Johnny001 (#4) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Aztán falkában járnak, mint abban a Stephen King filmadaptációban.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#6) Drutal


Drutal
csendes tag

Ajánlom olvasásra Isaac Asimov - Robottörténetek című művéből a Sally-t.(meg amúgy az egész könyvet). A Sally, azt hiszem 8 oldal összesen, de szórakoztató és a témához kapcsolódik. Kellemes kikapcsolódást hozzá. :))
Ha lehetne, akkor féligoffnak jelöltem volna a kommentet. :)

"Ha király akarsz lenni, uralkodj magadon."

(#7) lako05 válasza Tsebacsi (#2) üzenetére


lako05
tag

" De akár az autó külsején futófényes (mint a fényreklám pl.) üzenetek, mint Köszi, engedj be, befordulnék, köcsög és egyebek :DDD "

Ez minden vágyam nekem is! :))

(#8) E.Kaufmann válasza lako05 (#7) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Inkább a szám címét és előadóját írhatnák ki, mikor az autó menetzaját százszorosan elnyomó hangerőn tuc-tuc zenét hallgatnak egyesek :D

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#9) szbende válasza Tsebacsi (#2) üzenetére


szbende
csendes tag

Úgy elképzelem, ahogy egy pirosnál szétszakad a konvoj. Megáll a többi hogy megvárja? Vagy tud egyedül is menni az autó, de akkor meg minek a vezető, meg a konvoj?

(#10) swissonic90


swissonic90
csendes tag

A hangos bemondó elérkezett ide is !!! SKYNET nincs messze :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.