Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) c45


c45
csendes tag

Hát amikor megjelent a ,,legendáss v3 " azota nem volt nagy kereslet .
De hajrá moto :)) :U

Siemesns C45 az én életem.............

(#2) AMD Power


AMD Power
titán

SE a 3-ik. Ezt már szeretem. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3) tween válasza AMD Power (#2) üzenetére


tween
őstag

Remélem ez így is marad! ;]

(#4) #16820480 válasza AMD Power (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

amekkora különbségek vannak köztük, teljesen irreleváns, hogy 3. 4. vagy 5. az már sokkal nagyobb különbség, amivel a Samu 2. vagy a Nokia vezet. sőt, ha mondjuk az SE és a Moto teljesen eltűnne a piacról és az összes vásárlójukat a Samu venné át, még akkor sem tudná megfogni a finneket...
amúgy is semmi értelme ennek, csak lehet lobogtatni a számokat, hogy ki hányadik, de ha egy telefongyártónak nincs egyetlen olyan készüléke sem, ami érdekelne, akkor lehet akár toronymagasan első, akkor sem fogom szeretni őket.

viszont volt most olyan hír a Moto-ról, hogy szinte a teljes termékpalettájukat dobni fogják (UIQ, Montavista linux), és megpróbálnak átállni csak Androidra úgy egy éven belül, hogy fellendítség az üzletet. azon az egy éven belül meg űrpótlónak wimo-s telefonok fognak jönni (a felső szegmensben gondolom, az alsóban nem tudom). érdekes húzás, talán még annál is radikálisabb, mint amikor nemrégen az SE bejelentette, hogy felülvizsgállja a teljes termékpalettáját (nem tudom megtették-e, de látszólag azóta is ugyanolyan telefonokat csinálnak...). kíváncsi vagyok mennyire jön be nekik.

(#5) Hunter2


Hunter2
addikt

kiváncsi lennék a RIM hányadik.

(#6) joey04


joey04
titán

LG SE Moto nagyon közel vannak, csak az LG felfelé jön(még ha most picit vissza is esett) míg a másik 2 lefelé megy.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) iknight


iknight
senior tag

Lg nem sokra van, mindjárt itt a cikk, már csak ötödik a motorola :D

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#8) AMD Power válasza joey04 (#6) üzenetére


AMD Power
titán

Ez igaz viszont de a Q4-ben az SE is erős lesz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9) Ricardo válasza AMD Power (#8) üzenetére


Ricardo
félisten

Bízom benne hogy tovább erősödik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.