Hirdetés

2022. október 4., kedd

Gyorskeresés

(#1) 1dude

1dude
aktív tag

Lehet, hogy ideje lenne elengedni az 50%+ haszonkulcsokat.

Manapság a marhákat nem fűvel, hanem színes grafikonokkal etetik.

(#2) Tigerclaw válasza 1dude (#1) üzenetére

Tigerclaw
nagyúr

Nálam valahol 200k huf körül húzódik a piros vonal, amit soha nem lépek át, de ha nem iPhone-t használnék 150k lenne a maximum amit kiadnék telefonért, és ezt is úgy, hogy kb. 4 évente cserélek csak telefont.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) dchard

dchard
veterán

"Kirúgásokról állítólag nem esett szó, de voltak olyan beszámolók, amelyek szerint egyes dolgozók már csak a fizetésük felét kapják."

Ja, nyilván olyan jól keresett a gyári munkás 6 nap melóval, hogy most fele bérből is vígan kijön az elszálló megélhetés mellett... De kirúgásokról ugyebár nem esett szó...

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#4) k-adi

k-adi
veterán

kicsit javítanám a cikk címét, így félreérthető

nem heti 3 napot kell dolgozni, hanem sokaknak annyit "lehet csak" - nem mindegy

(#5) kilua válasza Tigerclaw (#2) üzenetére

kilua
aktív tag

Én 2017ben vettem Redmi note 4Xet 42ezer forintért jó volt az 2020ig amikor vettem Redmi9et (50ezerért) és most csak azért vettem poco x3 prot, mert nem futott jól a genshin impact, különben az is teljesen jó lett volna nekem még évekig.

(#6) janeszgol

janeszgol
nagyúr

Lejtmenet, bezár a Samsung. A karma visszaütött.
Huawei forever!

;]

(#7) Fred23 válasza Tigerclaw (#2) üzenetére

Fred23
nagyúr

Nálam is 150k volt a határ telóra, mikor legutóbb kerestem az ideális jelöltet, de nem vagyok benne biztos, hogy most találnék ennyiért olyat, amit aztán legalább 3 évig elégedetten használhatnék. Szóval még mindig marad egy darabig a Nokia 8 Sirocco.

(#8) ceia

ceia
őstag

Én szívesen dolgoznék csak négy napot, vagy legalább csak 5x6 órát. Az 5x8 szerintem sok.

it's more fun to compute

(#9) kilua válasza ceia (#8) üzenetére

kilua
aktív tag

Jó, de annyival kevesebbet keresnél, azaz kevesebbet lehetne fogyasztani ... mondjuk az a földnek is jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#10) Timer válasza kilua (#9) üzenetére

Timer
addikt

Valamit valamiért, de én speciel belemennék ebbe is. Az idődet nem tudod megvenni, amit a családodra, vagy épp magadra fordítasz. És összességében nézve, a sok gyökérből elég napi hat óra is agyilag, így az egészésgünknek is jót tenne napi két óra mínusz meló, ebben biztos vagyok.

Tavaly kissé zavart a bunkóságom, de 2022-ben végre változtattam ezen. Már nem zavar.

(#11) k-adi válasza Timer (#10) üzenetére

k-adi
veterán

én is inkább időt kérek, nem azzal a +2 órából leszek milliárdos

(#12) Voloka

Voloka
tag

"... a kereskedőknél és a raktárakban ugyanis egyre csak emelkednek a készletek,..."
Na akkor ideje emelni az árakat !
( Vagy nem? )

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.