Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Jól hangzik, eddig sajnos nem tudtam elmenni, de remélem most sikerül :))

(#2) JanR


JanR
addikt

Na basszus, pont a 10-ei hétvégén megyek le..

(#3) beteg


beteg
őstag

vásár is lesz? úgy vennék egy igazi kvarcjátékot :(

Csak futni kell!

(#4) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

A veletech-en is ott voltak,és egy élmény ezekkel a gépekkel játszni... :DD :C

(#5) STC Speed


STC Speed
őstag

Sárga kazikat lehet venni?

(#6) thomasa válasza STC Speed (#5) üzenetére


thomasa
senior tag

Nem börze, hanem kiállítás, és nem kell sorban állni a játékokhoz, én már voltam egyszer. Ajánlom!

(#7) Paul119 válasza STC Speed (#5) üzenetére


Paul119
addikt

abbol nalam is akad egy rakattal :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8) DarkByte


DarkByte
addikt

Jó muri, tanusíthatom :) Tavaly amikor átköltöztek az Agórába nem voltam, de előtte amíg Újszegeden a művházban volt kétszer is voltam. Kár kicsit a művházért, a lepukkantsága szerintem kimondottan passzolt a retró feeling-hez :D

[ Szerkesztve ]

(#9) #53932800


#53932800
törölt tag

Ott leszek,szerintem :))

(#10) allinterez


allinterez
csendes tag

Jó szórakozást mindenkinek hozzá aki ott lesz :) Biztos király lesz :C

(#11) Bootyhunter


Bootyhunter
tag

Létezik olyan börze vagy kiállítás ahol lehet venni is pl egy C-64-et vagy kvarcjátékot? Egy retro 8 bites demoscene parti is nagyon jó lehet, egyszer rászánom az időt és elmegyek vmi hasonlóra!

(#12) DarkByte válasza Bootyhunter (#11) üzenetére


DarkByte
addikt

Vásárlással szerintem még mindig jobban jársz a Veterával és társaival, vagy itt PH-n esetleg nézni a regionális offtopikokat, néha fel szokott bukkani egy-két jó dolog.

Ugyan nem klasszikus demoscene de az Árok party idén is megrendezésre kerül. Én is évek óta tervezem hogy el kellene menni.. :)

(#13) adsr_amiga


adsr_amiga
csendes tag

Srácok!

Aki venni szeretne, az keressen majd meg engem a kiállításon, Amiga feliratos pólóban leszek. C64, sárgakazi mindig akad elfekvő készletben.

Sőt, most egy gyűjtő ismerős is el akar adni TVC-ket, MAC Powerbook 180-at, egyebeket, ezek ott lesznek a raktárban nálam, hátha valakit érdekel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.