Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westlake


westlake
félisten

"...Magyarország az eSportban (is) nagyhatalommá váljon..."

Miért, miben az még? :F
(IIITomiIII kötözködik, és csak feltettem a kérdést, ami egyébként teljesen jogos.)

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#6) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Én annyira örültem volna, ha nem már létező/régi sportegyesületek kapnak rá erre, hanem alakúknak függetlenebb, tisztább csapatok több gyártó szponzorálásával. Majd jönnek megint a hírek, hogy ide-oda ment a pénz, nem jó a felszerelés stb. ez már most látom, hogy mérgezni fogja a gesztus megítélését. :(

Finn the human

(#7) Silεncε


Silεncε
őstag

Erre aztán tényleg nagy szükség van... Imádok játszani, de valahogy ezt az eSportot akkor se tudom értelmezni.. :F

(#11) b. válasza Silεncε (#7) üzenetére


b.
félisten

Most fehér holló leszek,de nekem tetszik a kezdeményezés. Már eleve a lan is kiment a divatból, az is tetszik, hogy profi játékosok segítenek nekik. Nem tartom rossz ötletnek az egészet, a 30 % árcsökkentéshez tartozó feltételek pedig különösen bejönnek. Én örülök ennek a kezdeményezésnek...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) Buddhha


Buddhha
tag

Vajon All You Can Move kártyát elfogadnak?

----O---- PSN: FrAnYo_Buddhha ----O---- Battlenet: Buddhha#2122 ----O---- Infrablútut van-e benne??? I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#13) Fred23 válasza b. (#11) üzenetére


Fred23
nagyúr

Mindennek ellenére nekem is tetszik, nem vagy fehér holló!

(#14) flashpointer


flashpointer
őstag

Tesialairas jar-e erte? :D

(#19) Rison77


Rison77
senior tag

Hát havi 8 óra játéktól aligha hiszem, hogy valakiből hivatalos eSport versenyző lesz, még ha egy profi játékos is áll mögötte, aki tanácsokkal látja el. Amennyiben valaki ilyen célokra akar törekedni költséghatékonyabb, és kifizetődőbb streameket nézni a profik játékstílusáról.

(#20) AxBattler


AxBattler
félisten

Igaly Diána - magyar sportlövő, skeetlövésben olimpiai bajnok (Athén, 2004.) :R

Athén után konkrétan nem találtak megfelelő helyszínt, ill. elég pénzt, ahol és amivel rendszeresen, koncentráltan felkészülhetett volna. Emellett sérülést is összeszedett, éveket kellett kihagynia, nemzetközi színtéren soha többé nem ért el dobogós helyezést.

Magyarország az eSportban (is) nagyhatalommá váljon
Hogy rohadna rájuk a NER. :(((

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#22) harusakura1 válasza Rison77 (#19) üzenetére


harusakura1
tag

Meg aki ki tudja perkálni ezt a pénzt havonta 8 órára annak valószínűleg van saját masinája is amin lehet pötyögni, tehát ha nagyon akarnak össze tudnak ülni ingyen is bootcampelni, nem kell hozzá ilyen terem. De ez csak a saját véleményem. Azzal meg, hogy kodiak mondja, hogy most b-t vagy a-t rusholjanak nem sokkal vannak beljebb. Ahogy említetted ki kell elemezni a profi csapatok játékát, abból sokat lehet tanulni.

Megdobállak vadkörtével!

(#23) lemusz


lemusz
addikt

Jönnek a választások, valahogy meg kell fogni a TV-t nem néző, rádiót nem hallgató, nyomtatott sajtót nem olvasó fiatal generációt. Talán egy kicsit olyan Pesti úrifiúk klubbjának tűnhet ez, legalábbis sokak szerint az lesz belőle, a gazdag csemeték jópénzért szelfizgethetnek/játszhatnak Kodiakkal ésatöbbi...

Ellenben a március 23-án kezdődő megaüberbrutál rongyrázásra vidékiként én is ellátogatok majd, remélhetőleg színvonalas lesz minden, mert a díjazás az az: https://v4futuresports.eu/

[ Szerkesztve ]

(#24) b. válasza lemusz (#23) üzenetére


b.
félisten

Mi is megyünk a fiammal. Egyébként igaz amit írsz. Ez érdekli őket és van rá igényük.( gyerkőcöm 15 éves) Nem lehet mit csinálni ezzel, változik a világ.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#25) Gery9112 válasza b. (#24) üzenetére


Gery9112
őstag

Azonban nem biztos, hogy minden változás jó irányba tereli a dolgokat. :)

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#27) Baggins86 válasza Gery9112 (#25) üzenetére


Baggins86
aktív tag

És ki ítéli meg, hogy jó irányba mentek e? :)

Nekem szintén tetszik a kezdeményezés, pláne hogy plussz mozgással árcsökkenés is elérhető.

(#28) b. válasza Gery9112 (#25) üzenetére


b.
félisten

Jó irány vagy rossz irány. Ilyen lett a világ, ők meg alkalmazkodnak hozzá. Erről szól az emberi természet.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#33) Hunter2 válasza Silεncε (#7) üzenetére


Hunter2
addikt

próbáld meg kicsit bele ásni magad a Counter Strike-ba , látni fogod hogy az élvonalban lévő csapatoknál a játék jóval tovább mutat mint hogy mész oszt lősz. Persze az egyéni képességek sem lehanyagolhatók.

(#35) #40553216


#40553216
törölt tag

Az M1-en ma reggel volt erről egy beszélgetés, ahol is a műsorvezető elmondta, a (fizikai) sportolóknak milyen komoly lemondásokkal jár az edzés, a felkészülés. Vicces, hogy az e-sportolóknak is, csak éppen a normális emberi élet egyik alapjáról, a mozgásról való átlagosnál is nagyobb lemondással. Tényleg kell ez? Olimpiára?

(#41) tuki2200 válasza b. (#11) üzenetére


tuki2200
senior tag

2ezer millio ft-bol, mikor a 11db gepet a lenovo adta ingyen, a terem a honvednak eddig is megvolt, HAVI 8 ÓRA edzes és még fizetni is kell érte... azert ez tobb mint megmosolyogtato :)

[ Szerkesztve ]

(#43) Gery9112 válasza Baggins86 (#27) üzenetére


Gery9112
őstag

Nem én, ahogy te se, ettől függetlenül véleményt nyilvánítok, ahogy te is teszed. :)

Teljesen magánvélemény jön: Szeretek játszani de csak hobbi marad számomra, profi szinten sose akartam űzni. Mondanám, hogy szerintem jó, hogy az állam támogatja ezt a megmozdulást de hazudnék. Az ok nagyon egyszerű, ahogy előttem is kifejtették. Az a pénz, amit erre akarnak feláldozni szerintem hasznosabban lenne elköltve az oktatásban és az egészségügyben, hiszen a jól képzett, művelt emberek képzése egy hatalmon lévő kormány fő céljának kéne lennie...nem pedig az, hogy P1stik3 három headshotot adhasson 2 másodperc alatt CS:GO-ban Dust 2-n

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#46) b. válasza Gery9112 (#43) üzenetére


b.
félisten

mert amúgy a versenysportnak mi értelme szerinted? Amit a focisták , kézisek, olimpikonok megkapnak azt miért nem kéred számon?( költői kérdés volt, szeretem a sportot) Ez is az, sakk vagy póker vagy darts, snooker se másabb ennél.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#49) Lacok


Lacok
őstag

e(z)Sport? ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.