Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #21346560


#21346560
törölt tag

:U

(#2) Akula válasza #21346560 (#1) üzenetére


Akula
őstag

:D :D :D
neked is az éhező gyerekek jutottak eszedbe arról a bizonyos "falat kenyéről"?

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#3) #21346560 válasza Akula (#2) üzenetére


#21346560
törölt tag

Igen, de nem akartam, hogy megint AZ legyen az első hsz! :DDD

(#4) apatyas válasza #21346560 (#3) üzenetére


apatyas
Korrektor

Fospumpa. És akkor minden a helyén van. Még témába is vág.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#5) biscuit


biscuit
aktív tag

Már jóideje fontolgatom az épîtett víz beszerelését a gépembe, de sajnos nem volt mèg ilyen csillámpónibroáf színű cpu blokk amd-re (intelem van), de mostmár boldogan váltanék....#újplatformragyűjtök #adakozzatok! Hiánypótló fejlesztés ez is no.... :)) :W

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#6) M@cika


M@cika
őstag

44k a hűtő? Rohanok... Ja, nem, a hülyék a túloldalon laknak. Azért a pénzért már használható processzort kapok 😎

Nasit a kis fehér medvének!

(#7) Predatorr


Predatorr
őstag

Miért oled? Ha már rgb, miért nem színes? PC-t asztalból kiemelő és elforgató oldalleemelő majd ezt visszacsináló automatika van benne? :F Már, ha meg akarom nézni, mert nem elég a hwinfo/aida/lapszoft kijelzése...

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#8) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Elég gémer...

(#9) velizare válasza biscuit (#5) üzenetére


velizare
nagyúr

az rgbnek vízhűtésnél kivételesen még értelme is van. sokan szeret(né)nek színezett hűtőfolyadékot használni, ez viszont kivétel nélkül ülepedik, és megtelepszik a blokk finjeiben, a radiátorban, stb. ez egy sokkal jobb megoldás arra, ha színeket akarsz.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#10) Puma K válasza M@cika (#6) üzenetére


Puma K
veterán

Még sokkollak egy kicsit: és ez csak 1db része ez esetben 44k Ft-ért a vízhűtésnek.

Mert még kellenek csatlakozók, csövek, tartály, pumpa, szivattyú, radiátor, ventilátor és folyadék és hopp már 100k Ft el is ment a CPU hűtésére: [kép] , [kép] , [kép] (ez még a régi szettel)

Az hogy neked úgy tűnik sok az a 44k Ft és az pl egy fő komponensre költenéd az egy dolog. De hogy lehülyézed azokat akik vennék-veszik a hírben lévő blokkot az rólad állít ki egy adott szintű bizonyítványt ;]

Zaj és hűtési teljesítményben a víz felett csak a folyékony ntirogén van.

Itt egy "24/7"-re szánt verziója egy LN2-es rendszernek:

Roboclocker: Automated Overclocking with Liquid Nitrogen at Computex 2018 - videó

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#11) Dr. Akula válasza Puma K (#10) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

"Zaj és hűtési teljesítményben a víz felett csak a folyékony ntirogén van."

Meg a kompresszor.

(#12) Puma K válasza Dr. Akula (#11) üzenetére


Puma K
veterán

Tényleg a kompit el is felejtettem :K :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#13) M@cika válasza Puma K (#10) üzenetére


M@cika
őstag

Az csak egy mondás, nem gondoltam konkrétan arra, hogy hülye aki ilyet vesz. Mert nem az, hanem ezek az igényei és megengedheti magának, hogy beruházzon rá és élvezze az előnyeit. Nekem nincs rá szükségem, mert az én procimat a gyári léghűtés is elviszi. Így igényem sincs rá, meg persze keretem sem.

Nasit a kis fehér medvének!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.