Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Hogy mi vannak, nekem a sebességgel nincs gondom. Én inkább attól leszek ideges, ha ránézek az adatforgalom korlátokra. :P

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#2) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Nem az a baj, hogy 2 vagy 5 vagy 10 másodperc. Hanem az amikor már 30 másodperce tölt és fingod sincs, hogy most van-e adatforgalom vagy már rég visszajött 3,4,500-as error, illetve amikor a elfogy az adatcsomagod és a vodafon 90% helyen 99,9%-al lekorlátozza a sebességed.

+ Csak úgy megjegyzem a Vodefone-nál hónapodik dolgoztak a tanulmányon, hogy melyik nap legyen az adatcsomag megújitva, csak, hogy biztosan úgy fogyjon el megújitás elött, hogy meghosszabitsd!

(Nem ez nem kamu, dolgoztam a cégnél, láttam a számokat, a meghosszabítások 90%-a megújitás elött 2 nappal jönn).

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#3) Dezsike válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére


Dezsike
tag

A sebesség már-már sok is. Inkább a stabilitással van a gond. Na meg az elérhető adatmennyiséggel. Szerencsére nekem ritkán kell mobilnet, mindenhol van wifi ahol megfordulok, de a menet közbeni videózás elképzelhetetlen, mert fél óra alatt elfogy az adatkeret.

(#4) 7s26c


7s26c
senior tag

Bezzeg régen egy hétig döcögött az ökrös szekér a vásárba....

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#5) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

Én a Messengertől leszek ideges :W

(#6) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nem lett volna egyszerűbb ha megkérdezik az ügyfeleket...ha már annyi eszük nincs, hogy saját maguk nem jöttek rá?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

Az a kedvencem amikor varod a csodat, mert nem mutat semmit. Na most elment vagy sem? Majd egyszer kiderul. :D

(#8) 7s26c válasza hemaka (#7) üzenetére


7s26c
senior tag

...és van, hogy nem ment el... :DDD

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#9) -Skylake- válasza Tigerclaw (#6) üzenetére


-Skylake-
addikt

Melyik ugyfel adta volna valasznak a 2 masodpercet ? Nem veletlenul lett ez megmerve.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#10) Realradical válasza Tigerclaw (#6) üzenetére


Realradical
őstag

Az időérzet relatív

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#11) big-J válasza hemaka (#7) üzenetére


big-J
őstag

Ez a bongeszok hibaja is. Gyakori, hogy elinditod a kerest es 3 mp utan kidoglik, mert kozben atvalt Edge-rol 3.5G-re, te meg feleslegesen varsz 10 mp-t a semmire hogy toltson mikozben nem is fog soha vegezni de ha ujrainditanad a toltest .5 mp alatt vegezne.

[ Szerkesztve ]

(#12) Tikakukac


Tikakukac
titán

Nincs szelfi, nincs gond. :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.