Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danikollar


danikollar
őstag

Szerintem egy picit túlárazták őket a specifikációkhoz képest!

(#2) FRENK1988


FRENK1988
veterán

már az egyik legnagyobb webshopban (az i*onban) már 66k a MT7011

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3) McSpy válasza danikollar (#1) üzenetére


McSpy
őstag

+1 :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#4) djculture


djculture
félisten

Mindenki termeli a sok szemét tabletet ami a gari időt jó esetben kibírja...

(#5) derceto


derceto
csendes tag

Ennyiért bőven lehet használt iPadet is kapni.

(#6) rudi válasza djculture (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Múltkor törtem a fejem azon, hogy egy intenzíven használt, 1-2 naponta lemeríett majd feltöltött tablet akkumulátora 2 év alatt összeszed 5-600 töltési ciklust, ami után már kb. használhatatlan lesz, és mindnképpen dobhatod ki, vagy legfeljebb a plocon képkeretnek lesz használható, ha olcsó kínai, ha Samsung, ha Apple. Mert azt kétlem, hogy egy első iPadben vagy első szériás Asus/Samsungban reális áron cserélnek neked akkut.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#7) Tikakukac válasza rudi (#6) üzenetére


Tikakukac
titán

Mikor kacérkodtam a tablet témával akkor azzal indítottam, hogy nyitottam ebayt, és kerestem akksikat, pontosan azt elkerülendő, hogy gazdasági totálkár legyen egy tönkrement akksi.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#8) Kereszhaver


Kereszhaver
tag

ennyiért már inkább nexus 7 :D

(#9) McSpy válasza Tikakukac (#7) üzenetére


McSpy
őstag

És találtál?

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#10) rudi válasza Tikakukac (#7) üzenetére


rudi
nagyúr

És mire jutottál, ha szabad kérdeznem?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) Tikakukac válasza McSpy (#9) üzenetére


Tikakukac
titán

és rudi

Nem rossz a helyzet. Igazándiból az elterjedtebb gépekhez kapható akksi, nem is olyan vészes árakon, ez olyan 30 és 80 dollár közötti pénzt jelent, a baj itt azzal lehet, hogy milyen a minőségük, illetve, hogy amihez nem kapható, az melyik másikkal helyettesíthető.
Szóval érdemes felboncolni a tableteket és kideríteni a kiszemelt példány akksiját és aztán lőni magát a gépet.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#12) Sonyfan


Sonyfan
tag

A tablet piac tényleg nő... mikor jön a többi gyártó?

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#13) Peti66


Peti66
senior tag

Én, még azt is megkockáztatom,hogy a töltőket f@.ául "beszabályozzák"... :W

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#14) rudi válasza Sonyfan (#12) üzenetére


rudi
nagyúr

Többi gyártó? Szerintem már nincs olyan máraka az IT világban, ami ne kínálna tabletet :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#15) Sonyfan válasza rudi (#14) üzenetére


Sonyfan
tag

Lehetséges.. :U
Bár, ha jobban belegondolok nemhiszem , hogy az összes gyártó.De a fontosabbak tényleg :C

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#16) banhammer


banhammer
veterán

El se hiszem, hogy az egyik verzióba 3G-s modem is került.

A két év garancia meglepő ebben az árkategóriában.

Az 1 giga RAM pedig nem mondom, hogy kevés, de a mai trendeket figyelembe véve igazáb bele rakhattak volna inkább 2 gigát.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17) McSpy válasza Tikakukac (#11) üzenetére


McSpy
őstag

Emlékszem hogy nekem anno volt egy Alcatel One Touch Club mobilom,és az volt a nagy dolog benne,hogy sima AAA elemmel ment :K :)),szerintem ez működne a taboknál is meg a mostani mobiloknál is

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#18) rudi válasza banhammer (#16) üzenetére


rudi
nagyúr

Hétvégi hazai pályában lesz pár érdekes, igaz nem annyira űberolcsó tablet.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#19) Komplikato válasza FRENK1988 (#2) üzenetére


Komplikato
veterán

Meh. Amikor bemutatták a videóban nem 170-180 dollár körüli árat mondtak? És ugye az a forgalmi ára, nem nagyker. Miért lesz ez ennyi mire ideér?
Haverom az MT7011 és egy lengyel(!) hasonszőrű készülék között ingadozik, utóbbiban van DVB-T. Eddig az árdifi miatt hajlott az MT-re, de hát akkor most marad a lengyeleké ha nem akar Kínából rendelgetni ... ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#20) FRENK1988 válasza Komplikato (#19) üzenetére


FRENK1988
veterán

az i*on vezetett a gyártói oldalra. Na annak van webáruháza és ott 56k-ra jön ki :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#21) johnahex


johnahex
tag

van ez olcsóbban is
http://mobilcomp.hu/spl/449315/AJANDEK_OTLETEINK
de ha ha tábla akkor inkább galapad 7

(#22) dchard válasza McSpy (#17) üzenetére


dchard
veterán

Jah, csak éppen egy tisztességes tábla legvastagabb része is karcsúbb egy AAA-s elem átmérőjénél... És ezekbe nem egy ilyen elem kéne, hanem négy vagy hat, hogy partiban legyen a gyári aksi kapacitásával.

Inkább szabványosítanám a vékony aksikat: biztos hogy a táblák 90%-ába egy vagy két cég gyártja az aksikat, csak egyik 1cm-el hosszabb, a másiknak az egyik széle le van csapva, esetleg a csatlakozó van máshol és a többi, nehogy csereszavatos legyen. Ugyanez a notikra is igaz, noti töltőket is már régen szabványosítani kellett volna...

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#23) McSpy válasza dchard (#22) üzenetére


McSpy
őstag

Hát ha a hajlékony aksit meg tudták csinálni,akkor szerintem ez gyerekjáték lett volna csak hát akkor nem lett volna haszon az akkukból,,egyébként az AAA-s elem átmérője 10mm,mint ahogy a WayteQ xTAB-70dc vastagsága is,a kapacitása az már lehet gond :K

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.