Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [K2]

Igazi kis cukorfalat! Ha nem 45W-os processzorokkal operálnék, be is neveznék rá. Az ára is teljesen rendben van.

[ Szerkesztve ]

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#2) lemusz


lemusz
addikt

Nekem nem bejövős ezzel a kilónyi műanyaggal...

(#3) Televan74


Televan74
nagyúr

Már nem megy a Threadripper? ;] Biztos sok hűtő maradt.

Ezekkel a egyedi ventilátor felfogatással egy bajom van, hogy nem tudok más típusra cserélni.

Mondjuk én még elvagyok a Brocken3 és a Noiseblocker NB-eLoop B14-PS párossal. Biztos nem tervezek cserélni.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Ah, mi ez a műanyag mánia?Bár egyszerű a válasz: pénz. Biztos vagyok benne hogy az egyszeri gépépítő örül neki hogy világít stb. Én szeretem látni benne a "vasat".

V6

(#5) tibaimp válasza Televan74 (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez se rossz :C
Két ventivel használod?

Szeretem az AC cuccait is, nagyon rendben van az árához képest, bár magamnak egy D15-öt szereltem be ;]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) Televan74 válasza tibaimp (#5) üzenetére


Televan74
nagyúr

Csak egy van, az is elég rá! Nem extreme oc -s vagyok. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7) tibaimp válasza Televan74 (#6) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A gyári ventije milyen volt? Nem jó/nem voltál vele megelégedve/zajos, hogy lecserélted?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) Televan74 válasza tibaimp (#7) üzenetére


Televan74
nagyúr

Csöndes volt, viszonylag kevés légszállítással. De nem volt az sem rossz.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) KaitouP válasza [K2] (#1) üzenetére


KaitouP
veterán

Szép, rárepülnék, ha nem vettem volna nemrég egy fehér Arctic Freezer 34 eSports DUO-t. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#10) tibaimp válasza Televan74 (#8) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Értem, köszi :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#11) kromatika


kromatika
veterán

Jó hűtő jó áron.

(#12) XuChi


XuChi
addikt

Borzalmas a design. Bottal nem piszkálnám, mint ahogy egyetlen AC terméket sem.

(#13) Duree


Duree
veterán

Jól néz ki az ára sem vészes, most már csak azt kellene tudni, mennyire hatékony.

duree54

(#14) Cs1csó válasza lemusz (#2) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 a műanyag NEM jó hővezető. Ha igazán jó hűtőt akarnak akkor legyen benne 2 kg vörösréz, na ott hiba nem lesz.

(#15) #89309696 válasza Cs1csó (#14) üzenetére


#89309696
törölt tag

Nem jó a tiszta réz. A hűtendő felületről elszállítani a hőt tökéletes, de a levegőnek átadni az alu a jobb, a lamelláknak mindenképp aluból kell lennie, a hőcső és a talp a réz. Ez a súlyra is jótékony hatással van, az pedig tovább engedi a méretet növelni.
Simán meg tudnák csinálni a Tökéletes hűtőt, már évekkel ezelőtt meg tudták volna, de annak mi értelme? Ezt a világot a piacgazdaság tartja fent, valamit produkálni kell jövőre is.
Jók az AC hűtők amúgy, nekem is volt több, most is az van.

[ Szerkesztve ]

(#16) Cs1csó válasza #89309696 (#15) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R

(#18) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Undorító ez a sok műanyag rajta.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#19) abridabri válasza Cs1csó (#14) üzenetére


abridabri
veterán

Mar megcsinaltak :
[TR True Copper]
1,9 kg venti nelkul.

(#20) Cs1csó válasza abridabri (#19) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szép de így - laikusként - kicsinek érzem persze a súlya már így is durva. Lehet annak van igaza aki szerint jó a réz de a lamellák a súly miatt inkább alumíniumból legyenek.

(#21) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Nem egy Noctua , de jók az AC hűtök , és az ára is megfelelő a tudásához.

(#22) abridabri válasza Cs1csó (#20) üzenetére


abridabri
veterán

Ha jol emlekszem ezt valamikor 2008-2009 kornyeken adtak ki ,ha bevalt volna ,akkor mar mindenki full rez hutoket arulna azota.

(#24) #89309696 válasza abridabri (#22) üzenetére


#89309696
törölt tag

Scythe Ninja 2 is készült rézben, az se volt jobb a simánál. Nem is terjedt el az se.
A nem hőcsöves időszakban a Zalman tölcsér alakú hűtőinél volt még értelme a full réznek, de a hőcsövek óta már nem előnyös a réz lamella.

(#25) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Ez már tetszett mint TR hűtő, jó, hogy immár elérhető a többieknek is.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#26) #06658560 válasza Cs1csó (#14) üzenetére


#06658560
törölt tag

Viszont műanyagból hatékony légterelőt gyártani egyszerűbb, mint fémből. És olcsóbb is.

(#27) Komplikato válasza abridabri (#22) üzenetére


Komplikato
veterán

A Zalmann is tolta a kilós rézhűtőket, közben azt vették észre, hogy a leggagyibb gyártók is áttértek a hőcsöves megoldásra. Amúgy a réz nem csak nehéz, de sokal sérülékenyebb is mint az alu.

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#28) akaido válasza #89309696 (#15) üzenetére


akaido
addikt

"Simán meg tudnák csinálni a Tökéletes hűtőt, már évekkel ezelőtt meg tudták volna, de annak mi értelme? Ezt a világot a piacgazdaság tartja fent, valamit produkálni kell jövőre is."

Na ez az (Angelina) Jolly Joker, univerzális válasz, :K
Szinte minden termékről elmondható ez. :R

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#29) Asbee válasza Cs1csó (#14) üzenetére


Asbee
veterán

Hol kell itt a műanyagnak hőt elvezetnie? A dizájn
műanyag, kinek bejön kinek nem. A hőcsövek, talp nikkelezett réz, lamella alu. Ez így teljesen rendben van....

(#30) Cs1csó válasza Asbee (#29) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.