Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sultan


Sultan
tag

Rossz a grafikon.

90+9+2=101 :DD

Apple fan! :-)

(#2) Entryy válasza Sultan (#1) üzenetére


Entryy
aktív tag

Érdekelne ez a grafikon úgy is hogy nem veszi figyelembe az eleve IOS7 el megjelent készülékeket.
(5S, 5C, Air, Mini ret.)

Nem válasznak szántam

[ Szerkesztve ]

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#3) emvy válasza Sultan (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

Csak kerekitve vannak a szamok (pl. 1.6%, 8.7,% 89.7%).

while (!sleep) sheep++;

(#4) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

ha azokat a használatban levő eszközöket is belevennénk, amik nem frissíthetőek, akkor vajon hány 100%-on állna az iOS 7.x? Ez így szvsz egy kicsit megtévesztő.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5) Legendd válasza sz.balazs.95 (#4) üzenetére


Legendd
senior tag

Nyilván annak nem lenne sok értelme. Ettől függetlenül érdekességként megmondhatnák :D

Alea iacta est!

(#6) joey04


joey04
titán

Szép eredmény. Bár ez nem azt jelenti hogy ennyi embernek tetszik, nekem sem jön be de nem fogok régi rendszeren maradni hiába szebb

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) sz.balazs.95 válasza Legendd (#5) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

a többi platform esetében is úgy adják meg a százalékokat, azért lenne korrektebb úgy megadni itt is. :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#8) dreamdancer válasza sz.balazs.95 (#4) üzenetére


dreamdancer
őstag

Pár százalék lenne a különbség, a legfrisebb 3GS-ek is két évesek, az eredeti széria meg 4-5, nagyjából kikopott. Ezen kívül van még az első iPad, az is 4 éves és abból eleve kevés kelt el.

Nem a lényeg a fontos.

(#9) BiP válasza sz.balazs.95 (#4) üzenetére


BiP
nagyúr

Ezt akartam én is kérdezni a cikk kapcsán. Hogy csak azok az iphone-ok vannak benne, amikre fel lehet tenni az iOS7-et, vagy az összes?
Nagyon nem mindegy.

Mert pl. a legutóbbi Android eloszlásban is elég tetemes rész volt még 2.x-es Androiddal, és gondolom azok a készülékek már rég nem frissíthetőek. (de gyanítom a 4.0-ások nagy része sem)

(#10) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ez a statisztika ott sántít, hogy nincs downgrade, vagyis ha már áttértél iOS 7-re, akármilyen bűn rossz is, akármennyire nem tetszik neked, nem tudsz visszatérni a 6-osra. Ráadásúl új funkciók, szoftverfrissítések mindig csak az új rendszerhez érkeznek. Le merem fogadni hogy a többségnek jobban tetszett a korábbi "nem flat" (skeumorph?) design. Mondhatjuk úgy is, hogy az iOS7 van amiben jobb, van amiben rosszabb az iOS6 hoz képest. A kinézet, a flat design szerintem az egyik nagy hátránya.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#11) sz.balazs.95 válasza Tigerclaw (#10) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

szerintem nem a kinézet „flat”-sége a hátrány, hanem ezek a rettentő rikitó világos színek.
A WP 8 is ugyanúgy letisztult, flat dizájnt használ, de lényegesen szebb, mint ez a cukormázzal bevont akármi.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12) nord_ válasza sz.balazs.95 (#4) üzenetére


nord_
veterán

Semmi köze nincs a frissíthetőséghez: az App Store adatai alapján számoltak, onnan pedig a 7.x előtti iOS-szel rendelkező iPhone-ok is tölthetnek le alkalmazásokat.

a többi platform esetében is úgy adják meg a százalékokat
Azt ne feledd el, hogy az Apple a 2009 után bejelentett készülékeire elérhetővé tette az iOS7-et. Olyan platform, ami akkor és most is létezik, csak az Android; a "többi" szó elegáns túlzás. :)

(#13) hdanit610 válasza Tigerclaw (#10) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Mi a gond ezzel? Más platformon sem lehet downgrade-ellni (legalábbis hivatalosan), és itt sem. Ha valaki frissített, az tudomásul vette, hogy nincs visszaút. Előre el kell olvasni sok tapasztalatot fórumokon, ismerősöket kérdezni, stb., onnantól már nincs meglepetés.

(#14) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Szarazapple. Zárható. :U

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#15) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Pedig hány olyan ismerősöm van aki azzal a sw verzióval használja az iPhoneját amivel anno 1-1.5 éve megvette, 1 darab appot nem töltött le, sőt még az ikonok sorrendje + a háttérkép is az ami alapból be volt állítva. Az ilyennek aztán kell az ályfón....istenem :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#16) sz.balazs.95 válasza Stimpy001 (#15) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

persze, mert a szelfiket a fészbúkra valamivel el kell készíteni.
Na meg hogy nézne már ki, hogyha egy régi Nokiával menne a dizsibe? még a végén kiközösítenék. ;]

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#17) Graphics válasza sz.balazs.95 (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jah, mondjuk ez így kimeríti a ferdítés fogalmát :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) #16820480 válasza nord_ (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, legalábbis az új verziót nevét elérhetővé tette azokra a régebbi készülékekre, mert a funkciókból azért nem sok újdonságot kaptak meg.

(#19) Dilikutya válasza BiP (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

Android 2.3.x-el lesznek is még egy darabig, mivel még tavaly is lehetett olyan telefont kapni, amin gyárilag az van, és ezek közül jó pár nem is frissíthető. A pár éves belépők közül pedig rengeteg van forgalomban, pl. a Samsung Galaxy Mini 2-őt még talán idén is lehetett kapni, és aki ilyet vett, az nem évenkénti cserére van berendezkedve. Sokáig a belépőszinten eleve mellőzték a 4.x verziókat, pusztán mert belépő. No meg mert a hardver is olyan volt bennük.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#20) bolvar válasza sz.balazs.95 (#4) üzenetére


bolvar
senior tag

Összeszámolod az eladott 2G 3G és 3GS-et plusz a mostani eladásokat és máris kijön százalékos eloszlásban :D.De szerintem max 10% romlana ez az arány esetleg 15-t de ez még mindig rettentően jó szám lenne szerintem.Én mondjuk még tartom magam nem frissítettem fel 7-re jó ez a 6-os rendszer az i4-re :D.A 8 már úgy se támogatja szóval akkor mindenféleképpen el fog menni :D.Az új tulaj meg majd dönt mit akar :D

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#21) BiP válasza Dilikutya (#19) üzenetére


BiP
nagyúr

Na, ezt nem tudtam, hogy még árulnak ilyet. Azt hittem, már rég kihaltak (az új készülékekről), és csak valami 4.x-szel árulnak már. Ez árnyalja a képet némileg.

(#22) nkmedve válasza #16820480 (#18) üzenetére


nkmedve
őstag

Az hogy néhány extrát nem kapnak meg a régi készülékek (Siri és társai) attól még a rendszer ugyan az. Ne keverjük az OS-t a szolgáltalásokkal (amiket felfoghatnánk akár különálló appoknak is).

(#23) sz.balazs.95 válasza BiP (#21) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

a szegényebb piacokon még vannak GB-s telók szép számmal.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#24) fateless válasza sz.balazs.95 (#4) üzenetére


fateless
veterán

Ennek pont ez volt a lényege, hogy kétértelműen fogalmazzanak, mert így jobban hangzik. De azt azért tegyük hozzá, hogy ezt a technikát (amit értelmezhetünk átverésnek is, noha ha a betű szerinti értelmezést nézzük, akkor nincs ferdítés) nem csak az Apple, hanem szinte minden nagyobb cég használja autóipartól az élelmiszerláncokig. Ez nem teszi kevésbé bosszantóvá, csak emlékeztet, hogy soha semmit ne higgy el első olvasatra, mindig értelmezd a valódi jelentést.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#25) sz.balazs.95 válasza fateless (#24) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

persze ez világos. pont erre próbáltam rávilágítani, hogy direkt kedvezően állítják be a dolgot.

Ennyi erővel a 4.4-re frissíthető droidok is 90+%-os arányban vannak. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#26) V B A válasza hdanit610 (#13) üzenetére


V B A
aktív tag

BB-nél letöltesz egy bármilyen verziót a blackberry.com-ról és felteszed a hivatalos desktop applikációval.

(#27) Dilikutya válasza BiP (#21) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lehet, hogy már szolgáltatónál nem kaphatók, de a Google még ad GSM boltos találatokat pl. a Mini 2-re, "olcsón", 20-22 ezerért. Ezeken tutira GB van, és nincs rá újabb. 2 éves telefon, akár csak az Galaxy S Advance, de az kapott 4.1.2-őt tavaly, persze biztos nem mindenki frissített. És ez csak két telefon így fejből, és az S Advance nem is belépőszint. Ezt viszont a Vodafone még nem olyan rég is árulta. És még hány gyártó hány olcsó telefonja van használatban... bár ezeknél az olcsó eszközöknél sokszor mindegy, mert úgyse lát mobilnetet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#28) ericssonfan2


ericssonfan2
tag

Engem még mindig nem vitt rá a lélek, hogy frissítsek rá... :N
Csúf!

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#29) sz.balazs.95 válasza Dilikutya (#27) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

és még azt is vedd figyelembe, hogy rengeteg user azért nem frissített 2.3-ről 4.0-ra, mert rettenetes volt a szoftver minősége. (pl. sok Xperia szenved/ett ezzel.)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#30) Tigerclaw válasza hdanit610 (#13) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ebben az esetben az a gond, hogy semmi értelme sincs egy ilyen statisztikát felhasználni arra, hogy ezzel igazolják, hogy az iOS7 olyan jó, hogy már a felhasználók 90%-a azt használja. Ha váltottak, már nincs választásuk. Ha lenne downgrade akkor már sokkal árnyaltabb lenne a kép, de még akkor se teljes, mert az iOS nem csak operációs rendszer, meg user interface, hanem rengeteg beépített szoftver verziója, tudása attól függ, hogy melyik rendszert használod. Lehet hogy neked szükséged van az új böngésző, vagy levelezőprogram funkcióira, emiatt muszáj vagy áttérni az új rendszerre, miközben sokminden nem tetszik benne. Ez nem olyan, mint egy PC-s rendszer, ahol frissíthetsz évekig az új böngészőkre, vagy egy irodai szoftver újabb verzióira anélkül, hogy lecserélnéd azzal együtt az új operációs rendszert. Itt ha kell egy frissebb szoftver lehet hogy rendszert is cserélned kell.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#31) Mr President válasza Legendd (#5) üzenetére


Mr President
senior tag

Már miért ne lenne? Az lenne a normális ha az összes használatban lévő ios eszköz százalékos bontásban lenne.

Közben láttam hogy az aktív készülékek 90%-án fut. Így azért már szép eredmény.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#32) VividDream válasza sz.balazs.95 (#16) üzenetére


VividDream
csendes tag

Ilyen szempontból az is vagánykodásból vesz új számítógépet vagy laptopot, aki csak e-mail olvasásra meg böngészésre használja, hisz egy 10 ezres használt gép vagy egy 30 ezres használt laptop is tökéletes lenne rá. De tovább lehet menni: ilyen szempontból az is vagánykodás, ha új ruhát veszel, a régi ugyanazt tudja, mint az új divatosabb. Vagy menőzés, ha bútort veszel, hisz egy ócska 20 éves szekrényben is elfér az étkészlet, ruha satöbbi.

Kíváncsi lennék, aki osztja a véleményedet, vajon vett-e már bármit is azért, mert tetszett neki, vagy csak a szükség miatt vásárol újat. Mert az ilyen embernek a házában minimum 10 éves a festés, 30 évesek bútorok, a ruhái 20 évesek, a számítógép 10 éves, és sorolhatnám. Sokan azt vásárolják, ami tetszik nekik, az emberek 99,99%-ra jellemző. Vagy csak azokat kell utálni, akiknek az iPhone tetszik? :U

Choice. The problem is choice. - Neo

(#33) sz.balazs.95 válasza VividDream (#32) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Látom sikerült megérteni a lényeget. :U

Szerintem iPhone helyett egy sima középkategóriés telót használni nem éppen ugyanaz a kategória, mint teljesen igénytelennek lenni, és kopott ruhába járni, utolsó vacak laptopot használni, stb.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#34) ferikek


ferikek
aktív tag

én még minid ios6-tal használom a 4s-t, és nem is fogom sztem frissíteni (ipad4-en ios 7 van, nem egy 6-os az fix sajnos...).

(#35) VividDream válasza sz.balazs.95 (#33) üzenetére


VividDream
csendes tag

Én nem mondtam, hogy iPhone-on kívül mást használni igénytelenség, már hogy lenne az, egy szóval nem mondtam, lehet csak a második felét olvastad el a hozzászólásomnak... De miért kellene neki megvennie a középkategóriás telefont, ha neki a felsőkategóriás új iPhone tetszik? Ha az említett középkategóriás telefon tetszik neki, akkor meg azt veszi, egy szóval sem mondtam, hogy attól igénytelen, én azt mondtam, mindenki azt veszi, ami tetszik neki (ha van rá pénze).

Miért kell rásütni mindenkire, aki iPhone-t vesz, de nem használja ki minden funkcióját, hogy csak menőzésből veszi? Mert te is ezt írtad. Rengeteg embert ismerek, akik nem használják ki a telefonjukat, SMS-re és telefonálásra használják, mégis drága telefonjuk van, mert az tetszett nekik a boltban a legjobban az általuk megengedhető telefonok között, de nem menőznek vele, csak tetszik nekik. Az ezeréves cuccokkal arra világítottam rá, hogy olyan szempontból, hogy csak azt vegyék az emberek, amire szükségük van, ne azt, ami tetszik nekik, akár használhatnának régi műszaki cikkeket meg régi ruhákat is, mert azt írtad, hogy nyílván menőzésből vette az illető az iPhone-t, viszont ilyen szempontból minden menőzésnek számít, ami nem azért lett vásárolva, mert szükség volt rá, akár egy új bútor is a régi helyett. Remélem így már érthetőbb.

Choice. The problem is choice. - Neo

(#36) sz.balazs.95 válasza VividDream (#35) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Érthetőbb, de nem értek vele egyet.
Számomra elsősorban nem a menőség a kérdéses, hanem hogy van-e értelme drága telót venni alap dolgokra. És szerintem még mindig nem egyeztethető a bútorokkal, mert nem egy kategória a kettő. Itt most elsősorban a funkcionalirásról van szó, illetve annak kihasználásáról vagy nem kihasználásáról.
A menőséget eleve nem én írtam, hanem Stimpy001, amire poén választ írtam.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#37) P00By


P00By
nagyúr

Én még nem telepítettem, de egyre több alkalmazáshoz szükséges.

(#38) dezs520 válasza VividDream (#32) üzenetére


dezs520
senior tag

+1
Haver pár hónapja vett LG G2 őt,mert hogy az tetszik neki...építőiparozunk,jövünk ki bécsbe,fáradt 1000 éves navival kinlódunk,kérdezem tőle,"te miért nem használjuk a telódat navira a play (azt hiszem így hívják) tele van navi progikkal,a válasz: haver,a telefon telefonálásra,a navi navigálásra :Y ...
Egyszerűen azért vette,mert tetszett neki a kinézete,még a rendszer sem ismerte,csak úgy kívülröl...
Rá akartam beszélni egy 520 as nokiára,lévén kicsi,gyors,olcso,STABIL...de hát az nem tetszett neki...

(#39) sz.balazs.95 válasza dezs520 (#38) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

az ilyeneken jót tudok nevetni.
meg sírni is, hogy mennyire nincs tudatában, mit is tart a kezében.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#40) dezs520 válasza sz.balazs.95 (#39) üzenetére


dezs520
senior tag

...hm fene tudja,egy kicsit én is megrökönyödtem,de kicsit belegondolva,neki nincs többre szüksége,üzemidő jó,külalak szép,meg is teheti....egyszerűen csak tetszik neki :K

(#41) sz.balazs.95 válasza dezs520 (#40) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

engem igazából ez is zavar:
ő vehet fasza telót, csak hülye hozzá, hogy kihasználja, én pedig nem tudok venni magamnak felsőkategóriás telót, pedig tudnám mire használni.
mindegy, ez már eléggé OFF. :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#42) dezs520 válasza sz.balazs.95 (#41) üzenetére


dezs520
senior tag

...ugye tudod,hogy ezért csak is magunkat okolhatjuk ;)

(#43) sz.balazs.95 válasza dezs520 (#42) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

tudom, persze, de akkor is. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#44) Touch-ko válasza sz.balazs.95 (#4) üzenetére


Touch-ko
őstag

Erdekes.... Ha mi is igy szamolnank itthon akkor igy nezne ki az arany:

iOS 7-et futtato eszkozok szama:4
iOS 6 vagy regebbi verziot futtato eszkozok szama:6

Ez 40-60% arany a regebbi eszkozokre. Viszont mi nem hasznaljuk oket mar evek ota, csak sosem adtuk el, dobtuk ki ezeket. Szoval mi amiket hasnalunk minden nap, azok kivetel nelkul iOS7-et futtatnak.
Az Apple az aktiv eszkozokat tartja szamon, az alapjan kesziti a statisztikakat.

(#45) sz.balazs.95 válasza Touch-ko (#44) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

a cikkben az szerepel, hogy az iOS-7re frissíthető eszközök szerepelnek a statisztikában.
azért az nem egyenlő az aktív iOS cuccokkal.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#46) Touch-ko válasza sz.balazs.95 (#43) üzenetére


Touch-ko
őstag

En ezzel ugy vagyok, hogy regebben talan zavart volna. Ma mar nem erdekel, ugy gondolom, hogy azt hasznal amit akar, ami tetszik neki. Dezs520 peldaja tokeletesen mutatja, hogy vannak akiknek fontos a telefon kulseje, de nem erdekli mit tud. Ugy vagyok vele, hogy semmi kozom hozza. Ha azzal torodnek, hogy mas mit hasznal, mennyire hasznalja ki, akkor agyf.szt kapnek 2 nap utan.
Mikor a nagymamat latom MacBook Air-rel, netezni, azon mosolygok. Gondolom nem O maga vette, hanem unokaja, gyereke vette neki. A legdurvabb, hogy tudja hasznalni (alap dolgokra), latom ahogy nyomogatta a touch pad-et. Gondolom eleg lett volna neki egy olcsobb is, de aki megvehette neki. az sajat tapasztalata alapjan a Mac-et valasztotta a nagyinak:) Gondolom abban tud neki segiteni. Jah, meg kicsi a sulya, konnyen elbirja a nagyi :)

uBdate: :)
`a cikkben az szerepel, hogy az iOS-7re frissíthető eszközök szerepelnek a statisztikában.
azért az nem egyenlő az aktív iOS cuccokkal.`

Oke, a szam akkor is eleg jonak tunik..

[ Szerkesztve ]

(#47) gusthy válasza VividDream (#35) üzenetére


gusthy
veterán

Definiáljuk a menőzés fogalmát. Ha valaki azért vesz valamit, mert megtetszik neki és van rá pénze, noha nincs rá szüksége, az menőzés szerintem.
És igen, általánosságban ha valamit azért veszünk, hogy legyen, bár nincs rá szükségünk, az menőzés.

[ Szerkesztve ]

(#48) emvy válasza gusthy (#47) üzenetére


emvy
nagyúr

Tehat ha valaki vesz valamit maganak, soha senki mas nem latja, csak azert veszi, mert megtetszik neki, az menozes?

Ha elmegyek a boltba, veszek egy jo draga szteket es egy jo bort, hazajovok, megsutom magamnak es egyedul megeszem, akkor az menozes?

while (!sleep) sheep++;

(#49) BiP válasza gusthy (#47) üzenetére


BiP
nagyúr

Aha. Tehát ha én veszek egy Lumia 520-at 20ezerért, mert tetszik, de nem használom rajta az ingyenes navigációt, akkor én menőzésből veszem?

Tegnap vettem egy kólát, mert megkívántam, pedig nem lett volna rá szükségem. Legalább így utólag már tudom, hogy menőzésből vettem.

;]

[ Szerkesztve ]

(#50) nkmedve válasza gusthy (#47) üzenetére


nkmedve
őstag

Ööööö nem, az a menőzés ha azért vesz valamit hogy másnál ezzel esetleges plusz pontokat szerezzem, vagy mert ezáltal mások fölött érzi magát. Az hogy valami azért vesz mert neki tetszik (attól függetlenül hogy kihasznája-e a tudását vagy sem) az nem menőzés, az csak egyszerű technofilia. :P

Szerintem relativ lehet az is hogy ki mennyire használja a ki az eszköz lehetőségeit. Lehet hogy valaki csak néha használja az okostelefont netezésre, 1-2 applikációra, stb, de attól még abban a limitált számú esetben nagyon is hasznos lehet neki, és lehet jobban megéri mint egy alsó- vagy középkategóriás telefon ami talán pont akkor mondja fel a szolgálatot amikor szükség lenne rá.
Úgyhogy én is azzal értek egyet aki azt mondja, hogy bizzuk rá mindenkire, hogy mit vesz/választ. Ha van lehetősége rá (főleg ha megdolgozott érte) akkor nem kell automatikusan elitélni ha esetleg kicsit jobbat akar mint az átlag.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.