Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) F e Z o


F e Z o
veterán

Regisztrációs díj 50k... Mondjuk nem nyertes licit esetén gondolom visszajár...

H2O über alles!

(#2) oriic válasza F e Z o (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt írják is az oldalon.

____________________

"Az Acer különleges, játékosoknak kreált széke"

Pontosabban az Acer átmatricázott Imperator széke. ;]

Kíváncsi vagyok amúgy meddig megy fel a licit.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) Habugi válasza oriic (#2) üzenetére


Habugi
addikt

Szerintem nagyjából addig mint egy üres Imperator, kicsit alá, cirka egy milla.

Mivel a min bid step kellően alacsony a maga 20K Hufjával, a legvégére várható nagy sniperkedés. ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#4) snecy20


snecy20
veterán

Ez a már Már 70 000 forintért megvásárolható az Acer különleges gamerszéke cím azért eléggé fake, ismerve az árverések természetét... Kiváncsi leszek arra, aki ezt el tudja majd vinni 70.000-ért. ;]

A 70-ről indul a licit vs. 70-ért elvihető között azért van némi különbség. :)

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5) r92king válasza snecy20 (#4) üzenetére


r92king
tag

már 120-nál a licit így teljesen értelmetlen a cím. Már reggel 10 körül 75 ezer volt amikor ránéztem A cikk meg 14:33 jelent meg........ :W

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#6) Duree


Duree
veterán

Szerintem a vég 1 milla fölött lesz.

duree54

(#7) koxx válasza snecy20 (#4) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen, így ebben a formában eléggé clickbait.
70.000 forinttól lehet licitálni az Acer gamer székére, így valahogy jobb.

(#8) Fecogame


Fecogame
veterán

Kiváncsi vagyok mennyi lesz a vége.

Na meg miért licitának emberek már most? :) Ezzel csak felverik az árat, de azokkal az alacsony tétekkel úgysem nyerik meg.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9) azbest


azbest
félisten

(#10) Nazo


Nazo
tag

"Már 70 000 forintért megvásárolható az Acer különleges gamerszéke"
Hármat kérek!
Ja, hogy átverés a cím? :W
Azért a prohardveren remélem nem fognak túlzottan elterjedni az ilyen cikknek álcázott clickbait-ek. A cikkírók is kattintás után kapnak fizut, vagy mi?

(#11) Piftuka


Piftuka
veterán

Én nem szoktam szólni ezért, de ez most tényleg sok volt, kedves Wombath!

Más kérdés, hogy a címre kattintva (bal oldalon, a "Legfrissebb anyagok" rész alatti linken keresztül) én egy érdekes, jó vételnek számító, de "hagyományos" gamer székre asszociáltam. "Kapóra jön"... éppen egy kényelmes irodai széket keresek...

Aztán amikor megnyitottam a cikket, már a kép alapján gyanús volt, aztán az illusztráció aljára írt mondat hamar eloszlatta minden illúziómat. :(

Miért kell ez? Ez tényleg valami elképesztően gyalázatos "Blikk bulvár" színvonal... :U Egy szakmai oldaltól nem ezt várom.

Még akkor sem, ha esetleg az importőr fizetett Nektek azért, hogy reklámozzátok a futó aukciót (és ezzel a céget magát is).

Egy reklámmal önmagában ugyanis semmi probléma nincsen. A módjával már annál inkább lehet... Mint most.

"Aquila non captat muscas."

(#12) freemanone


freemanone
őstag

Mint ahogy többen említették..... csatlakoznék a háborgók táborához. Ez a második éve, hogy megveszem egyben az éves reklám mentesítőt, pedig van Adblock és PIHole is fut a hálózaton. Viszont ha idén ez lesz a trend, az én trendem is megszakad... mert ezt nem akarom támogatni.

Azért ha valaki 70k-ba tud ilyen széket ne tartsa magában, vevő lennék rá! :U

[ Szerkesztve ]

(#13) elder troll


elder troll
senior tag

Ez a clickbait vírus nagyon ragályosnak tűnik, a mostani járvány epicentruma a ph főhadiszállása környékén lehet.

(#14) opr válasza Piftuka (#11) üzenetére


opr
veterán

Teljesen egyetertek. Plane, hogy amugy valszeg akkor is kattintottam volna, ha szolva van rola, hogy licit, mert eppen elegge vonzza a kattintast az is, hogy megnezzem, megis milyen szek az, aminel a licit 70k-rol indul annak ellenere, hogy acer.

Ez viszont igy rohejes. Sot, egyenesen szanalmas, blikk/the sun/random pocsek fos bulvar szinvonal.

Az is lehetett volna a cikk cime, hogy bedrogozott tudosok radioaktivitas nyomaira bukkantak a szivarvanyos unikornisfingban, kb pont ennyire allna kozel a valosaghoz, plusz valszeg arra is sokan kattintananak.

Szegyelljetek magatokat, hogy egy ilyen kimehetett az oldalra.

Elofordulhat, hogy ez most jo es csuhajja, jon a sok katt, csak eppen egy ido utan elvesztitek a hiteleteket teljesen es elfordul toletek az olvaso, mert mi a tokomert lenne itt, ha nem tudja, mire kattintson?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#15) utomi


utomi
senior tag

Tökéletesen egyetértek ez ide nagyon nem való. Undorító ilyen címet adni click bait ide vagy oda. A 70e-t megvehető vs. Onnan Indul a licit nagyon messze van egymástól. Egy szakmainak mondott oldalra ez nem való és kész. :W

(#16) elder troll válasza utomi (#15) üzenetére


elder troll
senior tag

Többen is írták ezt a "szakmai" dolgot, és csak finoman jelzem, hogy ez egy hírportál. Tekints rá egy színes, szagos tesco reklámújságként rgb ledekkel, és akkor kevésbé csalódsz.
Amúgy szakmai volt még ifjú padawan koromban, bújtam a cpu és vga összehasonlító és egyéb érdekes teszteket. Ezt hívják fejlődésnek vagy minek, és a túlélésnek a jelenlegi eltorzult hirdetési piacon ez az ára. Válassz: sorosozás vagy clickbait?

[ Szerkesztve ]

(#17) twollah1976


twollah1976
őstag

Pont nincs 50 ezer a kartyamon, csak 45 ezer.

Gondoltam feldobok a licitre fel millat, erre latom, hogy csak 20 ezeresevel lehet licitalni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#18) fatikajoker


fatikajoker
csendes tag

Jó cím :C Ez jó volt, majdnem megkajáltam :R

MSI B360 Gaming Plus / i5 9600KF 3.7 ghz / 4x4 gb HyperxFury DDR4 / Radeon 5700XT 8gb Anniversary 50 /Adata xpg 512 Nvme M.2 /Samsung EVO 860 250 / 2x1 tb WD Black / Aerocool Shard Rgb/EVGA SuperNova 750w GQ Gold+ / Arctic freezer 13 cpu

(#19) Predatorr válasza elder troll (#16) üzenetére


Predatorr
őstag

Egy hírportál ellenőrizné a leközölt hírek valóságtartalmát, főleg nem ferdít/hamisít. Rendszeresek a hamis hírek kattintásért, aztán a cáfolat +1 kattintásért. Gondolhatod, hogy ha előfizetsz a reklámmentességért, akkor is megkapod a reklámot, ezt nem a ph találta ki, csak szereztek egy okos marketingest, aki ezt is tönkreteszi, aztán továbbáll (vagy voltak egy értékesítési előadáson). Lelkük rajta.
Lehet perelni. :P
Amíg a hirdetől elég hülyék kattintásra fizetni, csak távolmaradással védekezhetsz. Meg kell tanulni angolul, aztán napokkal korábban megtudhatsz mindent, akár reklám nélkül, szakmai oldalakról.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#20) azbest válasza Predatorr (#19) üzenetére


azbest
félisten

amúgy átfutott az agyamon, hogy fejlesztési kérésként a megfelelő topicban fel kéne vetni, hogy a prémium felhasználók választhassanak a clickbait és a normális cím között :D Csak egy plusz mező kell az adatbázisban és még egy cím megfogalmazásával jár minden későbbi cikknél :D

(#21) ledgeri válasza azbest (#9) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mindegy.. fótóik majd a legfontosabb hónapban visszatérnek! :(((

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#22) Freiherr


Freiherr
őstag

Rákattintottam egy clickbait címre, és.. nem történt semmi.
Na, majd legközelebb én is böfögök, hogy milyen dolog ez, követem a fősodort.

XXX

(#23) Graphics


Graphics
Jómunkásember

De hisztisek a fórumozók... ;] Szerintem nem is akar senki licitálni, csak a clickbait-jólmegmondom ma a PH-nak miatt kattintottak ide...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) Piftuka válasza Freiherr (#22) üzenetére


Piftuka
veterán

Két dolgot tévesztettél el. Egyik a stílus!

"Aquila non captat muscas."

(#25) Seraph 16 válasza Piftuka (#11) üzenetére


Seraph 16
őstag

+1

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#26) Pahli


Pahli
tag

Ha nem lehet bele sz@rni, akkor nem is érdekel.

(#27) Busterftw


Busterftw
veterán

Ezt sosem ertettem licitnel, miert nem varnak az utolso pillanatokig.
18nap alatt siman ellicitalgatnak 1 millioig, ahelyett hogy az utolso fel oraban kezdenek 70ezerrol, aztan aki szerencses az kb 150ezerert elviszi.

(#28) #10949376 válasza Pahli (#26) üzenetére


#10949376
törölt tag

Pontosan,így semmi értelme :)

[ Szerkesztve ]

(#29) ledgeri válasza Busterftw (#27) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát eBay tapasztalat: Akartam valami gagyiságot (végén 200 forintért jött) megvenni: 10 napból 5. vagy 7. napig állt olcsón majd jöt egy buzgógyerek és felnyomta az azonnal vehető árr 80%-ra 30-ról... Persze nem az övé lett... Másiknál is valaki, csak korábban jött, így kisebbet dobott rajta... (És ott meg még van autolicit is... borzalom!)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#30) Depression válasza ledgeri (#29) üzenetére


Depression
veterán

Örülj neki, hogy csak annyi lett, számtalan licitnél az azonnal vihető ár felé viszik a tétet, mert nyerni akarnak.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#31) aerosmith válasza Busterftw (#27) üzenetére


aerosmith
őstag

Pontosan ezért.
Ha van valamennyi pénzed és egy 4 millás cuccot nagy eséllyel elvihetsz 1 milláért vagy versenyezhetsz az olcsójánosokkal hogy esetleg te leszel a szerencsés aki talán óriási mákkal elviheti 150ezerért akkor melyiket fogod választani?

(#32) Duree válasza Piftuka (#11) üzenetére


Duree
veterán

Maximálisan egyet értek veled. Ez olyan mint az Index cikkei.

duree54

(#33) GreatL


GreatL
őstag

Clickbait, hazug cím. Prohardver, mi van veled?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#34) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ezt a rohadt clicbait cikket. Hát gratulálok. Szánalom a köbön. :W

(#35) Mizol29


Mizol29
senior tag

Nem tudom ki, hogy van vele, de azért ez a cucc már kicsit túlzás. Nekem személy szerint semennyi pénzért nem kellene.

(#36) Reggie0


Reggie0
félisten

Miert jo a cikkironak rogton hazugsaggal inditani?

(#37) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Én csak azt remélem, hogy az illetékesek levonják ebből a megfelelő következtetést.

(#38) IgnisFatuus


IgnisFatuus
aktív tag

Az Acershop sem teljesen tisztességes, mert a licithez regisztrációt kér, de nem jelzi a regisztrációs díjat csak az oldal alján és a regisztráció végén....

Kicsit dolgoztatom őket viszonzásképpen, küldjék csak meg írásban az adatokat az emailes kérésemre, aztán majd töröltetem azokat:
10.A felhasználó adatkezeléssel kapcsolatos jogai: A Felhasználó tájékoztatást kérhet személyes adatai kezeléséről, valamint kérheti személyes adatainak helyesbítését, illetve törlését. A Felhasználó a személyes adatainak törlését, vagy módosítását, illetve adatkezeléssel kapcsolatos információkat az alábbi módon kérheti:
E-mailen: info@acer.shop.hu
Postai úton: Notebook BP Kft 1239 Budapest Bevásárló u. 2.
A Felhasználó kérésére az Adatkezelő köteles tájékoztatást adni az általa kezelt adatairól, az adatkezelés jogalapjáról, céljáról, időtartamáról. Az Adatkezelő köteles a kérelem benyújtásától számított legrövidebb idő alatt, legfeljebb azonban 30 napon belül írásban, megadni a tájékoztatást. A felhasználó bármikor kérheti adatai helyesbítését, illetve módosítását.

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#39) twollah1976


twollah1976
őstag

Valaki latta, hogy emelkedett a licit?
Tegnap ota 120 ezren all.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#40) Piftuka válasza Mizol29 (#35) üzenetére


Piftuka
veterán

Alapvetően nem "extrém" dologról van szó.

Ha milliomos lennék, és volna egy kellően nagy helyiségem, ahol el tudom helyezni, én is beruháznék egy ilyen jellegű megoldásra. (Nem biztos, hogy éppen erre.)

Nagyon kényelmes lehet a játék a hátradöntött pozícióban, felpolcolt lábakkal.

"Aquila non captat muscas."

(#41) fecke78


fecke78
senior tag

gyalázatos cim, ad block on...

(#42) twollah1976 válasza Piftuka (#40) üzenetére


twollah1976
őstag

A tesztet olvasva azt irtak, hogy dontott helyzetben elcsuszik az eger.
Milyen hihetetlen ugye?
IMHO autos jatekoknal jo poen a dontott ules vagy mondjuk filmnezesnel, esetleg munkanal.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#43) snecy20 válasza Piftuka (#40) üzenetére


snecy20
veterán

Szerintem ennek a cuccnak össz-vissz csak egyetlen funkciója van, hogy hivalkodó legyen.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#44) twollah1976 válasza snecy20 (#43) üzenetére


twollah1976
őstag

Nekem megerne valamennyi penzt.

Egyedul az zavar, hogy eddig szinte senki sem licitalt ra.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#45) GreatL válasza twollah1976 (#44) üzenetére


GreatL
őstag

Ne félj, az utolsó pillanatban felverik majd, legalább a három monitor + szék árára.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#46) twollah1976 válasza GreatL (#45) üzenetére


twollah1976
őstag

Annyira nem felek.

Inkabb furcsa az egesz.
A szekrol semmi pontos specifikacio, gepkonyv, hasznalti utmutato, technikai leiras.
Nekem az egesz osszedobottnak tunik.
Meghirdettek aztan "veletlenul" az egyik ott dolgozo vagy a csokosa fogja haza vinni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#47) Busterftw


Busterftw
veterán

Kozben atleptek a millios hatart. :)

(#48) Piftuka válasza twollah1976 (#42) üzenetére


Piftuka
veterán

Mondjuk munkánál éppen jellemzően használni kell az egeret is.

Ám jól mondtad... szimulátorokhoz (nem csak autós, hanem repülős, helikopteres, stb.) tökéletes egy ilyen megoldás.

Ami a filmeket illeti én azt sokkal nagyobb kijelzőn, televízión nézem, ám oda sem rossz egy hasonló kialakítású, kényelmes szék/fotel.

"Aquila non captat muscas."

(#49) lajthabalazs válasza twollah1976 (#44) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Én megtettem a magamét, de ennyit nekem már nem ér: egy jó szék 300k, három jó monitor 300k, 100k meg a fun faktor, e fölött már fényűzés. Szerintem 1M körül oyan céghez fog kerülni, aki majd viszi kiállításokra. A fölött meg valami fanatikushoz.

Az 50k-t meg majd visszautalják.

(#48) Piftuka

Játszottam már tartósan babzsákból is, meg lehet oldani az egér kérdést. De szoftverfejlesztőként egyébként is inkább touchpadet használok, mert akkor nem kell olyan messzire nyúlni a billentyűzetről, és nem asszimetrikus a testtartás.

[ Szerkesztve ]

(#50) Busterftw válasza lajthabalazs (#49) üzenetére


Busterftw
veterán

A kocsim minden alkatreszet ha kulon megveszem kijovok 12ezer eurora, megis 22ezer volt.
Azert egy termeknel tobbrol van szo, mint megrendelni az alkatreszeket amit meg majd te otthon ugyanugy osszeraksz a garazsban.

R&D, gyartas, fejlesztes, munkaero stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.