Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bbazs96


bbazs96
csendes tag

Fantasztikus ötlet! A költséget nem tudom hova tenni. Egy buktatója lehet neki, hogy sajáton mindenki szívesebben kockul.( Én legalábbis így vagyok vele, még ha a gépem nem is egy Fekete Laci, ami kell, azt elviszi) Egyébként jó az ötlet, nagyon tetszik. Egy éjszakára 17.00-másnap 10.00 egy 10-15k-t szerintem elkérhettek érte

(#2) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Sosem jártam lan partykra. :) Ha hideg volt, akkor mi a kocsmában kötöttük ki suli után. :D

De sok sikert a haverodnak a beindításához!

[ Szerkesztve ]

Mentalita'

(#3) macimeister válasza bbazs96 (#1) üzenetére


macimeister
aktív tag

Nem azt a világot éljük, hogy valaki is kiadjon egy éjszakáért 15 rongyot. Akinek pedig nem akadály annak van gépe is és megoldja. Én spec maximum 5 ezret adnék egy éjszakáért, függetlenül attól, hogy otthon milyen gépem van és mennyire vagyok tehetős. Inkább a helyre hajtanék rá ahol tudnának az emberek lanpartyt csinálni mert pl senkinek sincs akkora háza. A komplett konfigokkal felszerelt terem szerintem bukta. Főleg, hogy nagyon hamar nem érnek a konfigok semmit és legalább 10 csúcskonfigot kellene fenntartani. És persze amit te is említettél, hogy mindenki a saját cuccát szokta meg

(#4) manoarc válasza macimeister (#3) üzenetére


manoarc
senior tag

Igen az 5k reálisabb , gyerünk még kommenteljetek ! :))

{。^◕‿◕^。}

(#5) 7600 GS


7600 GS
addikt

Én támogatom az ötletet, de sajna kecskeméti vagyok. :( De mindenesetre sok sikert hozzá, biztos van felvevőpiaca az ilyen dolognak, mert LAN-ozni egy életérzés. ;]

Marci

[ Szerkesztve ]

(#6) Thome


Thome
addikt

Nem akarom elcseszni a kedved, de a mai pénztelen világban kb halott ötlet.

Tán óradíjban lehetne még profitálni belőle, de így is elég valószínű a bukta.. Példaképp 500ft/óra/gép.

(#7) Thunderzolee válasza Thome (#6) üzenetére

Egyetértek, erre senkinek nincs pénze ma már.. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) manoarc válasza Thunderzolee (#7) üzenetére


manoarc
senior tag

Köszi , tolmácsolom az illetékesnek de azért még jöhetnek a kommentek :)

{。^◕‿◕^。}

(#9) Lenry


Lenry
félisten

mi anno minden iskolai szünetben tartottunk LAN partyt, ma már maradok a szexi magassarkú csizmás nőknél és a forralt bornál

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) manoarc válasza Lenry (#9) üzenetére


manoarc
senior tag

Ez király :D :C

{。^◕‿◕^。}

(#11) hoffman_ válasza Lenry (#9) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Apám, ez asztán a fíling! :C :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12) huntermati válasza Lenry (#9) üzenetére


huntermati
tag

Codegen táp befigyel :D

(#13) Alkukirály


Alkukirály
tag

Ötletnek jó, de a mostani világban felejtős.
Nem szabad elfelejteni, hogy egyre kevesebb lesz az emberek pénze, a Te gépeid pedig amortizálódnak, s fejleszteni is kell, az pedig nem kis pénz... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.