Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Ezen most nagyon felhúztam magam. Igazságszolgáltatás... :W :W :W

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) j0k3r!


j0k3r!
senior tag

oszinten sajnallak :( mocskos sz@rhazi banda ez... :(((

[ Szerkesztve ]

some men just wanna watch the world burn...

(#3) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Jogvédelmi biztosítás -----> D.A.S. Persze utólag már mind1, elötte érdemes megkötni... azért nézz utána. Jó ügyvéddel már az elején kintlettél volna illetve a kórházas dolog miatt a 2,4millás maxra perelhetnéd a "rend"őrséget....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#4) sviba


sviba
tag

ilyenkor kinyílik a bicska..

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#5) bullseye


bullseye
addikt

az a baj ezzel a történettel, hogy igazi nagy gonoszság nincs is benne (hiába az irói kifakadás a közepén).
Valami zsaru azt hitte megcsinálja élete fogását, onnantól meg mindenki csak fásultan tojt a munkájára (ahogy már több hasonló írás is mutatja, ez elég gyakori manapság idehaza) - az áldozat meg épp csak túlélte. Mondjuk ha belehalt volna (bocs...), akkor bezzeg olyan aktív felelősséghárítás folyna, aminek az energiája egész Bp-nek napokig elég lenne...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6) talmida


talmida
Közösségépítő

Ez rettenetes! :Y Erre nincsenek szavak!

Jobbulast es teljes felepulest kivanok neked testileg, lelkileg es anyagilag is! Visszakaptad a maradek penzedet es a gepeidet?

...mindig azt remeltem, hogy a vegen azt irod majd, hogy csak kitalacio volt az egesz..., de elmaradt a varvavart "feloldozas"

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#7) FPéter


FPéter
aktív tag

A k&#@@&{ anyjukat... Az a legrosszabb, hogy ezt az egészet simán el tudom képzelni.

[ Szerkesztve ]

(#8) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Azt tudtam, hogy püspökladány fura város, de hogy ennyire :U
Azért elég gyorsan leléceltek a végén, mikor kiderült, hogy nincs semmi.
A másik nő meg ... inkább nem is mondok semmit.

[ Szerkesztve ]

(#9) finest


finest
őstag

Mondja ezek után valaki, h a nyugdíjasok élete unalmas!

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#10) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Szánalmas a rendőrökre nézve és egyben felháborító is. Azóta rendbe jöttél már?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12) Móci


Móci
addikt

Az agyam eldobom... ilyet...
Tényleg felháborító! Áh, be is fejezem, mielőtt eldurvul a hangnem.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#13) total90


total90
veterán

Azt a qu*va, ez durva. Szánalmas, hogy ilyen megtörténhet...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#14) malevi válasza talmida (#6) üzenetére


malevi
újonc

A gépemet még a mai napig se kaptam vissza, annak ellenére, hogy nem találtak rajta bizonyítékokat. Az elkobzott pénzemet bevizsgáltatták a Magyar Nemzeti Bankban, ahol megállapították, hogy valódi, és már vissza is kaptam. Csak azt nem értem, hogy Püspökladányban miért nem tudták megállapítani ugyanezt.

(#15) talmida válasza malevi (#14) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:(
Mindenkinek elmondtam a családban. :U

Jó lenne, ha megtudnád a rendőrök nevét is. I'rd csak be a nevüket, hadd tudja meg ország- világ, hogy kik azok a gazemberek, akik egy blöffre "láncra" vernek 2010-ben egy beteg embert Magyarországon. Félelmetes! :(

Remélem, hogy a gépedet mihamarabb épségben visszakapod! A pénzed legalább megvan, de most valami bocsánatkérés vagy kártérítés járna a rendőrség részéről a meghúrcoltatásokért, szívinfarktusért , éheztetésért, megalázásért, megszégyenítésért, ok nélküli gyanúsításért stb.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#16) localhost


localhost
Közösségépítő

Kövezzetek meg, de én a kételkedés jogát fenntartom magamnak.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17) phaet0n válasza localhost (#16) üzenetére


phaet0n
tag

Most őszintén. Hol létezik olyan, hogy egy bankjegy kétes eredetű?
Meg mi az, hogy először beviszik a pénzt az otéjpéjbe, ahol nem tudják biztosra, úgyhogy átviszik a nemzeti bankba?
Kamu az egész...

[ Szerkesztve ]

(#18) localhost válasza phaet0n (#17) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nekem az infarktust szenvedett cukorbeteg odabilincselése a vaságyhoz fejezet "cinkes"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19) phaet0n válasza localhost (#18) üzenetére


phaet0n
tag

:)
Nem tudom, le merjem-e írni, de egészségesnek tartom magam, és 90/60 szokott lenni nyugalmi állapotban a vérnyomásom (mondjuk még fiatal vagyok, kettessel kezdődik az életkorom).
Amikor kórházban voltam, és naponta többször mérték, akkor sem mondtak rá semmit.
Tehát 80/50-nel sem hiszem, hogy mentőautóba dobják az embert.

(#20) Racecam válasza talmida (#15) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ilyet még véletlenül se írj, mert ha beírná a nevüket, bizony komoly bajba is kerülhetne.

u.i.: És nem feltétlenül kell mindent elhinni, ami le van írva. :N

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#21) malevi válasza phaet0n (#17) üzenetére


malevi
újonc

Kétsébe vontad, hogy vannak kétes kinézetű bankók. Nekem visszadtak több olyant, amire a Magyar Nemzeti Bank azt véleményezte, hogy eredeti, de mosottak, ezért bevonták, és más cimletekben visszaadták. Márpedig én nem mostam ki, de ezresekre ötszázasokra és kétszázasokra állították ezt, amelyeken én nem vettem észre ilyesmit, kb 10-12 ezer forintért. Lehet, hogy vannak olyanok, amikről még egy OTP sem állítja egyértelműen, hogy valódiak. Szerintem sok tökéletesnek és kevésbé tökéletesnek mondható hamisítás lehet. Nem árt óvatosnak lenni, mások is járhatnak így. Egyébként nem haragszom a kételkedő hozzászólókra.

(#22) caizzz válasza malevi (#21) üzenetére


caizzz
aktív tag

"Egyébként nem haragszom a kételkedő hozzászólókra."

Még csak az kéne. :(((

marakujás kőbányai

(#23) Gergő_ válasza talmida (#15) üzenetére


Gergő_
őstag

olvasd el a linkelt oldalait :D

(#24) I_Am válasza malevi (#14) üzenetére


I_Am
veterán

Ha ez mind igaz, akkor kártérítési pert indíthatsz az egész banda ellen, különösen az életed veszélyeztetése miatt.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#25) phaet0n válasza malevi (#21) üzenetére


phaet0n
tag

Ha a párom nem dolgozott volna pénztárosként is bankban (azóta is bankban van, de mást dolgozik), és nem mesélt volna ezt-azt a hamis bankjegyekről, talán el is hinném, amit írsz. Így viszont nehéz.

(#26) caizzz válasza phaet0n (#25) üzenetére


caizzz
aktív tag

Bullshit happens ;]

marakujás kőbányai

(#27) talmida válasza Racecam (#20) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Hmm. Köszönöm a figyelmeztetést! Arra gondoltam, amit I_ Am is írt ..., de ezek szerint nem is igaz a sztori? :Y Nem, mondom, egy kicsit túl rémes volt az egész. Túl horrorisztikus..., azért is vártam, hogy azt mondja a végén, hogy kamu az egész. De nem mondta. Ha lóvá tett, akkor elég hülye voltam, hogy időt szántam rá. :U Ezentúl jobban megválogatom az irományokat.

Gergő_ Hol olvassak, mit?

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#28) Gergő_ válasza talmida (#27) üzenetére


Gergő_
őstag

Az nem biztos hogy nem igaz. de ha igaz akkor...
küldöm a linket pü-ben.

(#29) Gergő_


Gergő_
őstag

Nem bírom magamban tartani.
Ha tényleg ez így van ahogy leírtad, és eljárás indult ellened szerzői jogok megsértése miatt.
Olvastam a kitaszítva című írásodat is.
Egyszerűen be kell bizonyítani a cselekvőképtelenségedet és gondnokság alá helyeztetni.
Nincs ebben semmi rossz, hátrányos. Innentől fogva nem tudnak mit csinálni veled.Ezt kell meglovagolni.
A fent leírt összeget, gondolom amúgy sem tudnák behajtani rajtad.Viszont az hiszem ilyenkor az eljárást megszüntetik. Egy jogász kisegíthetne engem. Azt hiszem valahogy így van..

(#30) Racecam válasza talmida (#27) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nézd, nem biztos, hogy nem igaz. De élek a gyanúperrel, mert elég sok ilyesmit olvastam már és valahogy mindig kiderült a másik felet is meghallgatva, hogy a dolog korántsem teljesen úgy történt, ahogy le van írva. Általában az emberek szeretik kiszínezni a saját szempontjukból a történeteket. Ha ér valakit igazságtalanság, sokszor felnagyítja azt azért, hogy önmaga számára nagyobb együttérzést keltsen, a másik féllel szemben pedig indulatot és ezzel prejudikált véleményeket kényszerítsen ki.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#31) Racecam válasza malevi (#21) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Légy szíves olvasd el a privát üzeneteidet!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#32) malevi válasza talmida (#27) üzenetére


malevi
újonc

Hogy jobban elhidd: http://sorsom.uw.hu - itt jobban elhiheted.

(#33) malevi válasza I_Am (#24) üzenetére


malevi
újonc

Egyelőre még ügyvédet se találok, nem még kártérítést indítsak. Egy nyíregyházi ügyvédnő - mert majdnem minden ügyvédet megkérdeztem már - rám ripakodott: nem látja hogy én egy nő vagyok? Hogyan gondolja, hogy számítógépes ügyben bárkit is képviselni tudnék! Még az ügyvédi kamarában se tudtak olyan ügyvédet javasolni, amelyik ért az ilyen ügyekhez. Nem Amerikában vagyunk ám!

(#34) I_Am válasza malevi (#33) üzenetére


I_Am
veterán

Én korántsem az informatikai részről beszélek, mert ott sajnos bukovári lesz, hanem arról amit ezen írásban írtál le.

Privát üzeneteket meg jobb felül találod, kis piros számocska mutatja, hogy épp hány olvasatlan van jelenleg. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#35) Racecam válasza malevi (#32) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

No igen, ingyenes tárhelyre felpakolt "anyagok", most aztán már tényleg hiszünk. :U

Ezek csak kicsit különböznek a BKV, Posta stb. lejárató írásoktól, amelyek minden bizonyíték híján, simán felkerülnek bármilyen blogba, ahol aztán a "közönség" kedvére kiélheti anyázós hajlamait. (lásd pl. BKV figyelő)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#36) malevi válasza I_Am (#34) üzenetére


malevi
újonc

:DD Lehet, hogy kész röhej, de nem találom azt a bizonyos kis piros számot, meg azt, hogy hol vannak a privát üzenetek? :C :W

[ Szerkesztve ]

(#37) caizzz válasza malevi (#36) üzenetére


caizzz
aktív tag

http://logout.hu/privatok/listaz.php

marakujás kőbányai

(#38) talmida válasza malevi (#36) üzenetére


talmida
Közösségépítő

látom már kaptál választ. :B

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#39) Lenry válasza malevi (#36) üzenetére


Lenry
félisten

talmida: francba, lassan rajzolok piros nyilat :DDD

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#40) caizzz válasza Lenry (#39) üzenetére


caizzz
aktív tag

Neked még van Fototrend fül? Törölj cache-t! ;)

marakujás kőbányai

(#41) Lenry válasza caizzz (#40) üzenetére


Lenry
félisten

már nincs :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#42) malevi válasza Lenry (#39) üzenetére


malevi
újonc

Privát üzeneteket megszivleltem, megoldottam. Elnézést!
Most legalább már azt is tudom, hogy képek is mehetnek itt ezen a topikon, ugyanis egész klassz képet küldött Lenry. Kösz! :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.