Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi a cikket, bemutatót! :R
"ROG Cetra True Wireless" még érdekelhet is és az ára sincs annyira el szállva.

SP füles az eléggé alap szint, mint ahogy az ára is mutatja, bár annyiért "ajándék" kb.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2) fanti


fanti
addikt

"Májusi hardver aranyat ér"

Ja...aranyáron is van...

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#3) cinemazealot


cinemazealot
addikt

A Silicon Power Blast Plug BP61-ról szívesen olvasnék a lapcsaládon egy tesztet. :K A TWS fülesekkel az a bajom, hogy mindjárt 2 (tokbeli töltési lehetőség esetén 3) db akkumulátor van bennük, így 3-szor annyi degradálódni/elévülni képes komponens miatt nagyobb eséllyel mehet idővel szervizbe/enyészetbe. Azt sajnálom, hogy csak egy mikrofon van benne, de az ára láttán ez nagyjából érthető is.

(#4) Szeleya válasza MaxxDamage (#1) üzenetére


Szeleya
tag

Pont azon gondolkodtam, hogy 31000ft árért Sennheiser CX 400 True Wireless vettem nemrég. De aztán láttam, hogy most egy 10essel vastagabb. Bár hang tekintetében a Sennheiserben inkább bíznom

(#5) MaxxDamage válasza Szeleya (#4) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Régen volt Sennheiser fülesem (vezetékes 80k+ bolti áras) és az akkor nagyon jó volt.
Ránézek majd az általad említettre. :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6) Szeleya válasza MaxxDamage (#5) üzenetére


Szeleya
tag

Irodában, ès edzésen használom. Napi 4-6 óra után is kényelmes. Nyilván az otthoni nekem is egy magasabb minőségű, de vezeték nélküliben eddig ez a legjobb. Főleg ezen az áron

(#7) Arkennys válasza cinemazealot (#3) üzenetére


Arkennys
addikt

Az engem is érdekelne, jövős-menősnek használatra hogy alkalmas e. Jó lenne egy nem túlárazott darab erre, ami használható, de nem kell túl aggódnom érte.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#8) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Van már RGB-s SSD is? :Y Nagyon gejl.

Jevons paradox

(#9) Croissant


Croissant
aktív tag

"...akkuja 4,8-5,5 órára elegendő kakaót tárol..."

Én már régóta nagyon ritkán iszok kakaót, nekem tuti sokkal tovább is elég lenne :DDD :DD

(#10) Kansas válasza Aprósólyom (#8) üzenetére


Kansas
addikt

Régóta van... de az a legkisebb gond vele, ha gejl... van mikor az RGB miatt be se bootol. ;]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#11) syberia válasza fanti (#2) üzenetére


syberia
veterán

Egy arany fokozatú tápegység sem ártott volna.

https://howbad.info/

(#12) cinemazealot válasza Kansas (#10) üzenetére


cinemazealot
addikt

:Y :W :DD

(#13) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Ezeket a gémer asztalokat továbbra sem tudtam befogadni. Számomra annyira haszontalan kategória, hogy felül múl szinte mindent.

(#14) #16939776 válasza antikomcsi (#13) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ez ránézésre kielégíti a tökéletes “ajándék-tárgy” fogalmát.
Azok igen csekély gyakorlati haszonnal rendelkeznek, viszont érzelmi alapon megbocsátjuk, hogy tökéletesen alkalmatlanok bármely látszólag szándékos funkciójuk betöltésére, mert jól néznek ki. :DDD

(#15) Aprósólyom válasza antikomcsi (#13) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Egy valami szerintem jó ötlet: a bevágás a front élén jobban körbeöleli a usert, mikor rátolja magát az asztalra. Ez ergonomikusabb szerintem a kéz alátámasztása miatt.
Vannak playerek, akik féloldalasan ülnek az asztaluknál, hogy az egerező kezük közelebb legyen az asztallaphoz, jobb alátámasztást és nagyobb mozgásteret biztosítva. Én is néha így teszek, úgyhogy ha legközelebb hozzányúlok az asztalomhoz átalakítás miatt, akkor biztos készítek rajta egy bevágást. Na ettől lesz gamer... ;]

#10 Kansas: Az igen!

Jevons paradox

(#16) tibaimp válasza MaxxDamage (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én is pont ezt néztem :K . Nem is rossz.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#17) tibaimp válasza Szeleya (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Na, ezt is megjegyzem :K , el is mentettem. :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18) godside


godside
tag

Hol vannak a megfizetheto aru 34+"-s normalis fenyereju monitorok 800+ cd/m ?????

nagymama az unokajanak: - mindig jo gyerek voltal, ezert rad hagyom a farmot,a nagy hazakkal, az istallot, a munkagepeket és 22 millio dollart -nem is tudtam hogy ilyen gazdag vagy. es hol ez a farm? -a facebookon

(#19) tibaimp válasza godside (#18) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ilyen kategória még nem létezik, szerintem.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20) fanti válasza godside (#18) üzenetére


fanti
addikt

odaát...

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#21) scdlsc


scdlsc
aktív tag

Azt írja a cikk, hogy "AptXTM kodeket". Nem értek hozzá, gondoltam megnézem, hogy miért van ez a tulajdonága kiemelve. Érdekes ez a TM változat! :DDD

(#22) DamianB


DamianB
őstag

Engem az a szék fogott meg :B valakinek van hasonló otthon ?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#23) MaxxDamage válasza DamianB (#22) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szerintem ez jobb :D [link]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#24) DamianB válasza MaxxDamage (#23) üzenetére


DamianB
őstag

Nekem most és valószínűleg egy ideig nem lesz rendes asztalom . Volt klasszikus gamer székem de eladtam .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#25) nexplo


nexplo
őstag

Ezek a házak brutál árban vannak. Tudom prémium gyártó de csak néztem, nem semmi darabok. Tesztelni elfogadnám őket :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#26) godside válasza nexplo (#25) üzenetére


godside
tag

Dynamic O11-XL van mar lassan 2 eve attol jobb sose kell, letisztult konnyu szerelni mindenre is eleg hely es szep is :D

[ Szerkesztve ]

nagymama az unokajanak: - mindig jo gyerek voltal, ezert rad hagyom a farmot,a nagy hazakkal, az istallot, a munkagepeket és 22 millio dollart -nem is tudtam hogy ilyen gazdag vagy. es hol ez a farm? -a facebookon

(#27) tibaimp válasza godside (#26) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Tetszik ez a " kis gémer sarok" :C :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#28) nexplo válasza godside (#26) üzenetére


nexplo
őstag

A széket most megveszem tőled :K szuper kis sarkod van le a kalappal!! :)
De mit keres ott egy tv, az asztalon? :DDD

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#29) godside válasza nexplo (#28) üzenetére


godside
tag

szek es asztal a secretlab.eu oldalrol rendeltem nezz korul ha kell sokfele "mintaval letezik", 3 fele meretben (ez az XL-es). A tv 4k HDR-es 43-as de csak azert ezt hasznalom monitornak mert nincs normalis fenyereju monitor a piacon ami megfizetheto... a hasonlo meretu gigabyte cucc ami mar normalis lenne a parameterek alapjan az 1000-1200 EUR :(

nagymama az unokajanak: - mindig jo gyerek voltal, ezert rad hagyom a farmot,a nagy hazakkal, az istallot, a munkagepeket és 22 millio dollart -nem is tudtam hogy ilyen gazdag vagy. es hol ez a farm? -a facebookon

(#30) godside válasza nexplo (#28) üzenetére


godside
tag

masik oldala

nagymama az unokajanak: - mindig jo gyerek voltal, ezert rad hagyom a farmot,a nagy hazakkal, az istallot, a munkagepeket és 22 millio dollart -nem is tudtam hogy ilyen gazdag vagy. es hol ez a farm? -a facebookon

(#31) MaxxDamage válasza godside (#30) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Jól néz ki!
Olyan MSI Dragon Gaming feelingje van! :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#32) nexplo válasza godside (#30) üzenetére


nexplo
őstag

Tényleg nagyon baba!! :K Nekem ACER PREDATOR moncsim van és tök meg vagyok elégedve vele. Nem mondom hogy a világ legjobbja de hozza a közép szintet simán. Vagy neked kevés lenne az ACER is?

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#33) godside válasza nexplo (#32) üzenetére


godside
tag

https://www.amazon.co.uk/dp/B08NC6D7XZ?psc=1&th=1&linkCode=gs4&tag=monitorarmsco-21 ezt talaltam ami jo lehetne de ez is joval 1000 euro felett van :( + szallitas is egy vagyon ide Maltara :(

[ Szerkesztve ]

nagymama az unokajanak: - mindig jo gyerek voltal, ezert rad hagyom a farmot,a nagy hazakkal, az istallot, a munkagepeket és 22 millio dollart -nem is tudtam hogy ilyen gazdag vagy. es hol ez a farm? -a facebookon

(#34) nexplo válasza godside (#33) üzenetére


nexplo
őstag

Hát az valóban sok. Nekem ez van: [link] de nekem mindenre is elég. Van egy 55-ös OLED-em ha filmezni akarok a gépen ez a moncsi pedig gamelni. Nekem ez mindenre elég. 144Hz-en 2K-ban egy tisztességes vassal alatta egész szép FPS számokat tudok hozni. 180Hz 4K-ban egy Warzone diavetités lenne kb sajnos :)

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#35) godside válasza nexplo (#34) üzenetére


godside
tag

27 nagyon kicsi nekem :( a 4khoz nem ragaszkodnek legalabbis a classic 3840*2160 vagy 4096*2160 hoz ezek amugyis 16:9 aranyuak a 21:9-esek ahogy neztem 3440*1440 vagy valami ilyesmi igazabol ha lenne nagyba a 2560*1440 sem rossz azt mar talan kihajtana 100+Hzre a vas (2080 super, 3700x es 32GB ram)

nagymama az unokajanak: - mindig jo gyerek voltal, ezert rad hagyom a farmot,a nagy hazakkal, az istallot, a munkagepeket és 22 millio dollart -nem is tudtam hogy ilyen gazdag vagy. es hol ez a farm? -a facebookon

(#36) nexplo válasza godside (#35) üzenetére


nexplo
őstag

Az az igazság hogy ha közel ülsz a moncsi előtt (normál íróasztalnál) akkor nekem a 27-es jött be. A 32-es már nagy. TV esetén 55-65 ami bevált, de monitor esetében ahol közel ülök ott a 27 lett a befutó. De ugye kinek mi a jó :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.