Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Ennyi nehézség után nem hiszem, hogy bármi jó kisülne a játékból. A videó alapján sincs benne semmi kiemelkedő, teljesen unalmas és vontatott. Bár az első rész sem volt számomra maradandó, de ezt biztosan kihagyom.

(#2) oriic válasza CsonkaImo (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az első részt a multi mentette meg egy ideig, a kampány semmilyen volt. Annyira itt sem számítok sokra, de hátha meglepnek valamivel.

Live-Die-Respawn

(#3) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Most gyakorlatilag ki az aki fejleszti a játékot ?

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#4) CsonkaImo válasza Snip3r_HUN (#3) üzenetére


CsonkaImo
addikt

"...a játékot felvásárolta a Koch Media, a fejlesztést pedig rábízták a Deep Silver Dambusterre."

(#5) Kristof93


Kristof93
senior tag

A Dambuster az a Crytek Nottingham aki eredetileg is fejlesztette a játékot, csak a felvásárlás után átnevezték őket.

(#6) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Nekem igy a video alapjan tetszik, meg mar reg rajta van Steamen a Wishlistemen. Kivancsi leszek, mi sul ki belole. Az elodjevel jatszottam, sok emlek nem maradt meg rola...
De ez most elegge mas megkozelites a jatekhoz.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#7) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosan bejelentették: Május 17-én jön a játék.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8) oriic válasza oriic (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Homefront: The Revolution trailer

A trailerrel megerősítették a múltkori szivárgást, valóban május 17-én jön a játék. Bétára lehet jelentkezni a hivatalos oldalon, már ha épp hajlandó az működni.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.